dowolna

Nieruchomości Bytom - Oferty sprzedaży nieruchomości

592 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

592 ogłoszenia

690 000 zł132,78 m² 5 196,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe przestronne mieszkanie 132,78 m2 w Centrum Bytomia -1 km od rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w centrum Bytomia przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 73,05 m2 do własnej aranżacji w Bytomiu, w dzielnicy Miechowice. Nieruchomość ulokowana na 1 piętrze i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

221 000 zł43 m² 5 139,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 42,78 m | 2-pokoje | Oddzielna Kuchnia | Balkon | Piętro: 6/11 Jeśli marzysz o cichym, ciepłym i widnym mieszkaniu z ogrodzonym parkingiem, ta alternatywa to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł35,71 m² 5 852,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone w Bytomiu dzielnica Szombierki Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni częściowo otwartej na salon, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

507 000 zł68,32 m² 7 420,96 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje na sprzedaż mieszkanie na nowo powstającym osiedlu w Bytomiu - w dzielnicy Stroszek. Osiedle będzie składało się z czterech nowoczesnych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł63,10 m² 5 942,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o pow. 63,1 m2, zlokalizowanego na parterze, w Bytomiu - Miechowice. Mieszkania składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł82,99 m² 5 290 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie!   Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 000 zł170 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 475 m²

Nieruchomość inwestycyjna - budynek usługowo-biurowy z dużym, utwardzonym placem manewrowym w Bytomiu Powierzchnia użytkowa: ok. 170 m Powierzchnia działki: 5475 m Cena: 1.479.000.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł138,66 m² 3 894,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Eleganckie mieszkanie z duszą | 138,66 m2 | Plac Słowiański Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 138,66 m2, położone w prestiżowej części - przy urokliwym Placu.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł49,20 m² 3 841,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizacja na Stroszku. Tuż obok Dolomity Sportowa Dolina - centrum narciarsko-snowboardowe, centrum handlowe, M1, siłownia całodobowa, rezerwat przyrody Segiet czy lasy miechowickie.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł31,15 m² 3 820,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ogłoszenie sprzedaży lokalu niemieszkalnego w Bytomiu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego lokalu niemieszkalnego, zlokalizowanego w kamienicy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł54 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z antresolą, położone w samym sercu Bytomia przy ul. Wrocławskiej 12. Lokal o powierzchni 54 m to propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł59,96 m² 7 505 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane, nowoczesne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania od zaraz - bez dodatkowych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł64,20 m² 7 149,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przepiękne mieszkanie o powierzchni 64m , położone w sercu Bytomia, przy ulicy Krawieckiej. Cena nieruchomości to 556 000 pln. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej części.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł560 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 896/71 o powierzchni 560 m2, położonej w Bytomiu w rejonie ul. Konstytucji, zapisanej w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

102 000 zł34 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż: mieszkanie do remontu mieszczące się przy ulicy Katowickiej w Centrum Bytomia. Znajduje się ono na drugim piętrze w dwupiętrowej zabytkowej kamienicy. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł129 m² 2 077,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym i mieszkaniowym, położona w spokojnej dzielnicy Bytomia Szombierkach, przy ul. Mierosławskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł34,20 m² 5 701,75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem - idealne na start lub inwestycję! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią, które daje szerokie możliwości aranżacyjne. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

17 350 000 zł80 700 m² 214,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny w Bytomiu o powierzchni 8 ha. Ukształtowanie terenu: teren płaski. Dostęp do asfaltowej drogi publicznej. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania: p -.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł34 m² 4 970,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kompaktowe M z duszą - idealne na start lub inwestycję! Masz dość wynajmowania? A może szukasz bezpiecznej inwestycji, która zarabia od pierwszego dnia? Poznaj mieszkanie które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł48,30 m² 5 587,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,3 m , zlokalizowane na wysokim parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Strzelców Bytomskich. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,4 m .

Szczegóły ogłoszenia

152 000 zł101,74 m² 1 494 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 101,74 m2 znajdujące się na 4 piętrze w kamienicy w ścisłym centrum przy ul. Orląt Lwowskich 10. Na podwórzu istnieje możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł1 199 m² 120,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Racjonalizatorów o powierzchni 1199 m w skład której wchodzi działka 1239/24 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00014421/1. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł38,10 m² 4 173,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta wyłącznie w naszym biurze - skontaktuj się i umów na prezentację - zobacz potencjał tego miejsca na własne oczy. Mieszkania do sprzedaży w tej lokalizacji są rzadkością.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł9 056 m² 33,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Piłkarskiej o powierzchni 9056 m w skład w której wchodzi działka 2811/89 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00000514/9. Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł69 693 m² 107,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Bytomiu w rejonie ul. Energetyki i Alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego o łącznej powierzchni 69693 m , w skład których wchodzą działki nr 74/1,.

Szczegóły ogłoszenia

224 800 zł56,21 m² 3 999,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w centrum - ul. Józefczaka. Mieszkanie znajduje się w zadbanej kamienicy, klatka schodowa po generalnym remoncie. Odległość od Rynku - 80 m. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł64,27 m² 6 177,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Wyjątkowe mieszkanie - gotowe do zamieszkania, wysoki standard! Na sprzedaż prawdziwa perełka - piękne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 64,27 m , które zachwyca jakością.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł60,20 m² 3 488,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 60,20 m2 w Bytomiu w Centrum przy Placu Akademickim. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w zadbanej kamienicy. Klatka schodowa po remoncie. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł81,58 m² 4 290,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eastate ma przyjemność zaoferować lokal mieszkaniowy w centrum Bytomia zapewniający zwrot z inwestycji na poziomie 10-12% lokalizacja: lokalizacja przy ul. Jagiellońskiej w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł56 m² 4 535,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Chorzowskiej (bytom, arki Bożka). Jest to idealna nieruchomość dla pary oraz małej.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł41,10 m² 2 725,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w Bytomiu przy ul. Kopalnianej 4/2. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł53,80 m² 3 327,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zależy Ci na trzypokojowym mieszkaniu z balkonem do własnej aranżacji? Zapoznaj się z poniższą ofertą dostępną tylko w naszym biurze! Oferujemy Państwu mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż / wynajem lokal usługowy 50 m | Bytom, ul. Piekarska Oferujemy świeżo wyremontowany lokal usługowy o powierzchni 50 m , zlokalizowany przy ulicy Piekarskiej w Bytomiu,.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł37,15 m² 1 830,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 37,15 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Młodzieżowej 9a wraz z udziałem wynoszącym 167/10.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł36,63 m² 7 343,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja, która się opłaca - w samym sercu Bytomia przy ul. Dworcowej, na drugim piętrze. Oferta dotyczy dwóch odrębnych lokali sprzedawanych jako całość o łącznej powierzchni 36,63.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł31 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 31,17 m , położone na 3. piętrze w bloku. Lokal idealny dla singla, pary lub jako bezpieczna lokata kapitału pod wynajem. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł39,32 m² 6 866,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowe mieszkanie - nowy start! Szukasz mieszkania idealnego na start? Masz dość remontów i chcesz wprowadzić się jak najszybciej? Nie martw się mamy coś dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł117,20 m² 4 265,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż 4-pokojowe przestronne mieszkanie 117,20 m2 w samym sercu Bytomia - 2 minuty pieszo od rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł20,31 m² 1 772,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 20,31 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 135 wraz z udziałem wynoszącym 72/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł31 729 m² 189,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną zlokalizowaną w rejonie ulicy Krzyżowej z szybkim dostępem do drogi nr 79 łączącej Katowice z autostradą A1. Oferowany grunt znajduje się.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij