dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bytom Miechowice

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

235 000 zł47,90 m² 4 906,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje - Bytom Miechowice Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Felińskiego (miechowice) Lokal usytuowany jest w bloku wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,30 m² 6 604,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Silesia Cztery Kąty we współpracy z Wyjątkowe Metraże prezentuje w ofercie sprzedaży słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na 4 piętrze w bloku po termomodernizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 700 zł54 m² 31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 54 m, położone na 1 piętrze w 4 piętrowym zadbanym bloku w Bytomiu-Miechowicach przy ul. Energetyki. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł47,94 m² 6 216 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przytulne mieszkanie z balkonem i pełnym wyposażeniem Bytom Miechowice przy ulicy Francuskiej. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,94 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

230 000 zł47,60 m² 4 831,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujecie mieszkania z dala od ulicznego zgiełku a równocześnie z idealnym dojazdem do miast ościennych. Zapoznaj się z poniższą ofertą. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł42,67 m² 28,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia proponuję mieszkanie o pow. 38m2 przy ul. Bończyka w Miechowicach - przy pałacu Tiele-Wincklerów. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, dużej kuchni z oknem oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

606 600 zł3 033 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna - 3033 m Bytom - Miechowice, ul. Racjonalizatorów Cena: 606 600 zł (200 zł/m ) - do negocjacji Numer ewidencyjny działki: 601/32 Forma własności: użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł51,90 m² 4 624,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w cichej i zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu zlokalizowane w Miechowicach. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł542 m² 1 835,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Okazja! nowa cena nieruchomości 995,000 tyś./ 1836,00 zł za 1m2, nie przegap tej okazji! Posiadamy w ofercie budynek usługowo-handlowy 2 kondygnacyjny o powierzchni użytkowej ok. 542m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł73,05 m² 3 628 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 73,05 m2 do własnej aranżacji w Bytomiu, w dzielnicy Miechowice. Nieruchomość ulokowana na 1 piętrze i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł63,10 m² 5 942,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o pow. 63,1 m2, zlokalizowanego na parterze, w Bytomiu - Miechowice. Mieszkania składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł1 199 m² 120,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Racjonalizatorów o powierzchni 1199 m w skład której wchodzi działka 1239/24 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00014421/1. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł69 693 m² 107,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Bytomiu w rejonie ul. Energetyki i Alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego o łącznej powierzchni 69693 m , w skład których wchodzą działki nr 74/1,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m , położone na 9. piętrze w bloku z windą. ? układ i standard: 2 niezależne pokoje (do umeblowania we własnym zakresie).

Szczegóły ogłoszenia

669 400 zł8 650 m² 77,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości o powierzchni 0,8650 ha, położonych w Bytomiu w rejonie ul. Energetyki i Alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego, w skład których wchodzą: 1) prawo użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

73 600 zł526 m² 139,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Francuskiej o powierzchni 526 m w skład której wchodzi działka 1244/24 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00014421/1. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł69,07 m² 6 513,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prawdziwa Okazja! 3 pokoje w Bytomiu,3 piętro. Zabudowa kuchenna wraz z płytą indukcyjną i piekarnikiem w cenie. W galerii jeszcze bez mebli kuchennych, z uwagi na to, iż.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł1 787 m² 171,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Stolarzowickiej o łącznej powierzchni 1787m w skład których wchodzą działki 1114/12, 1116/12, 1118/12, 1120/12zapisane w księgach.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Miechowice,Bytom

549 900 zł125,09 m² 4 396,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

To propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego domu w spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do miast aglomeracji. Nieruchomość łączy funkcjonalny układ, nowoczesny projekt i potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł50,90 m² 4 518,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedam mieszkanie własnościowe o pow. 50,9 m2 (w tym 3,3m2 piwnica) na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku w zielonej okolicy Miechowic-dzielnicy Bytomia. W skład lokalu wchodzą: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

256 163 zł601 m² 426,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 15 działek budowlanych w Bytomiu przy ul. Frenzla/nikla (miechowice). Dostępne działki o powierzchniach od 601 m2 do 1057 m2 mpzp: tereny mieszkaniowe z dopuszczeniem usług.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

299 000 zł61,90 m² 4 830,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna cena - oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na prezentację mieszkania. Do sprzedaży proponuję przestronne mieszkanie przy ulicy Nickla w Miechowicach to bardzo przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

503 000 zł2 355 m² 213,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w Bytomiu przy ul. Energetyki o powierzchni 2355 m w skład której wchodzi działka nr 1303/24 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00014557/3.

Szczegóły ogłoszenia

382 760 zł1 367 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta działka budowlana w Bytomiu-Stolarzowicach to idealne miejsce, by zrealizować Twoje plany. Działki są położone na granicy Bytomia.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł1 226 m² 119,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w Bytomiu przy ul. Racjonalizatorów o powierzchni 1226 m w skład której wchodzi działka 1240/24 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00014421/1.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł66,67 m² 1 679,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 10 o powierzchni 66,67 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ks. Jana Frenzla 62 wraz z udziałem wynoszącym 798/10.

Szczegóły ogłoszenia

529 431 zł79,60 m² 6 651,14 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

R e z e r w a c j a Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,4 m przy ul. Felińskiego w Bytomiu - Miechowicach, w centrum osiedla zaledwie 400 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł47,60 m² 4 831,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny do częściowego remontu w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu Śródmieścia w południowej części dzielnicy Miechowic w Bytomiu Miechowice. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

7 799 999 zł1 454 m² 5 364,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Zainwestuj w to co dobre Z ogromną przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w naprawdę wyjątkowym, magicznym miejscu. Miejscu, którego szukają stoicy aby.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł48,50 m² 4 309,28 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 48,5 m2. Mieszkanie posiada 2 niezależne pokoje w tym jeden z balkonem , dużą widną kuchnię, łazienkę razem z wc, duży przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bytom

Miechowice,Bytom

160 734 zł602 m² 267 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Bytom-Miechowice Nickla Sprzedaż działek budowlanych(od 600 m2 - do 1057 m2). Teren jest podzielony, w planie tereny mieszkaniowe z dopuszczeniem usług nieuciążliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Miechowice,Bytom

229 600 zł656 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Bytomiu przy ul. Frenzla/nikla ( Miechowice ). Teren podzielony na 31 działek o różnych powierzchniach (od 600m2 - 1057m2). W Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł89 m² 8 764,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:568 m²

Dom przy lesie | 568 m działki | Bytom Miechowice, ul. Cisowa Są takie miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Cicha ulica, bliskość lasu, ogród i sąsiedzi, z którymi.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł51 m² 4 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Bytom, ul. Francuska (miechowice) Powierzchnia: 51 m + piwnica 3,04 m (łącznie 54,04 m wg kw) Cena dla zdecydowanego klienta: 219 000 zł Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Miechowice,Bytom

247 100 zł706 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa kawalerka do wynajęcia | komfort - styl - doskonała funkcjonalność Do wynajęcia wyjątkowa, w pełni umeblowana kawalerka, która łączy nowoczesny komfort z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Miechowice,Bytom

1 230 000 zł2 432 m² 505,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 432 m²

Prezentujemy Kamienicę w Bytomiu, doskonała inwestycja, kamienica położona w otoczeniu parku. Umowa na czas nieokreślony na 7 mieszkań, w posiadaniu jeden podmiot który wynajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł50,28 m² 4 753,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Bytomiu, miechowicach przy ulicy Racjonalizatorów. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł600 m² 1 416,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy