dowolna

Mieszkania Bytom ul. Strzelców Bytomskich

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

230 000 zł48,99 m² 4 694,84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na prezentację mieszkania. Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe w okolicach parku z balkonem typu loggia, świetna lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł28,94 m² 44,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia proponuję mieszkanie przy ul. Strzelców Bytomskich na wysokości Wojewódzkiego Szpitala nr 4. Garsoniera składa się z pokoju razem z aneksem kuchennym, ładnej łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

399 000 zł113,53 m² 3 514,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokal użytkowy/mieszkanie - obecnie gabinet stomatologiczny o powierzchni 113,53 m2. Lokal bardzo dobrze widoczny zlokalizowany jest na parterze docieplonej i zadbanej kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe, jasne i ciepłe mieszkanie, znajdujące się w bloku w centrum Bytomia przy ul. Strzelców Bytomskich 4. Blisko dworca, sklepów, ścisłe centrum. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł48,30 m² 5 587,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,3 m , zlokalizowane na wysokim parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Strzelców Bytomskich. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,4 m .

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł53 m² 4 056,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na 1. piętrze w zadbanym bloku w dzielnicy Stroszek. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł56,79 m² 4 402,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Mieszkanie do przejęcia od zaraz. Powierzchnia ok. 57m2 na którą składają się 2 pokoje, duża kuchnia z oknem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł58,36 m² 5 483 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Ciekawa alternatywa w Centrum Bytomia: przestrzeń, która przynosi spokój. W samym sercu Bytomia czeka na Ciebie Mieszkanie, które zostało przygotowane tak, abyś od pierwszego dnia mógł po.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł74,15 m² 33,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego, zadbanego mieszkania w spokojnej okolicy? Sprawdź tę ofertę idealna dla osób ceniących porządek i wysoki standard! Przedstawiamy ofertę wynajmu 4-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Śródmieście,Bytom

250 000 zł57 m² 4 402,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Powierzchnia ok. 57m2 na którą składają się 2 pokoje, duża kuchnia z oknem oraz łazienka z wc. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bytom

199 000 zł38 m² 5 214,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! rezerwacja! Prezentujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie , zlokalizowane w Bytomiu- dzielnicy Śródmieście, przy ul. Strzelców Bytomskich. CO sprzedajemy? Mieszkanie o powierzchni 38,16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

279 000 zł52 m² 5 365,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta prywatna bezpośrednio od właściciela brak prowizji Witam, sprzedam mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w dzielnicy Stroszek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

230 000 zł49 m² 4 694,84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

399 999 zł57 m² 7 017,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kompleksowy remont, nowe instalacje i pełne wyposażenie mieszkanie gotowe do zamieszkania od pierwszego dnia. Na sprzedaż eleganckie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

230 000 zł49 m² 4 694,84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bytom

390 000 zł73 m² 5 352,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje po remoncie | 62,07 m | 1 piętro | Centrum Bytomia | Balkon + piwnica Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,07 m , położone na 1. piętrze zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Bytom

1 300 zł29 m² 44,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

1 200 zł50 m² 23,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, mieszkanie zlokalizowane w spokojnej Bytomskiej dzielnicy -stroszek, na osiedlu Na Wzgórzu. Mieszkanie 2 pokoje 50,50m2 z balkonem Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców Bytomskich

Śródmieście,Bytom

2 100 zł96 m² 21,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia proponuję mieszkanie przy ul. Strzelców Bytomskich na wysokości Wojewódzkiego Szpitala nr 4. Mieszkanie składa się z dużej kuchni z oknem, salonu z balkonem, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Śródmieście,Bytom

250 000 zł57 m² 4 402,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. W mieszkaniu trwają ostatnie prace kosmetyczno/remontowe - lokal jest po remoncie. Powierzchnia ok. 57m2 na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

399 999 zł57 m² 7 017,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż w pełni wyremontowane, jasne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 3. piętrze. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stroszek,Bytom

280 000 zł48 m² 5 857,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane w Bytomiu, przy ul. Strzelców Bytomskich 148a. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Do sprzedaży oferuję mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m2, położone na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym, zlokalizowane w ścisłym centrum Bytomia w pobliżu parku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stroszek,Bytom

249 000 zł52 m² 4 813,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 51,73 m w doskonałej lokalizacji Bytom Stroszek przy ul. Strzelców Bytomskich. Lokal znajduje się na parterze ocieplonego, zadbanego budynku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stroszek,Bytom

413 000 zł56 m² 7 335,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja! Opis nieruchomości: szukasz nowoczesnego, stylowego, komfortowego mieszkania, bez konieczności remontu? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stroszek,Bytom

269 000 zł48 m² 5 592,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Bytomiu- dzielnicy Stroszek przy ul. Strzelców Bytomskich. CO sprzedajemy? Ustawne mieszkanie o powierzchni 48.10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzelców Bytomskich

Śródmieście,Bytom

128 000 zł35 m² 3 681,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja Oferta wyłącznie do sprzedaży w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Do sprzedaży proponuję mieszkanie, które położone jest przy ul. Strzelców Bytomskich w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

259 000 zł53 m² 4 905,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,80m2 zlokalizowane w Bytomiu w dzielnicy Stroszek przy ul. Strzelców Bytomskich. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia Kuchnia umeblowana wyposażona w agd Wyremontowane Mieszkanie znajduje się w Bytomiu w dzielnicy Stroszek przy ul. Strzelców Bytomskich. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

335 000 zł53 m² 6 320,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,44 m2 na parterze (tzw. wysoki parter). Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4,44 m2. Mieszkanie posiada: -salon z wyjściem na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Śródmieście,Bytom

250 000 zł57 m² 4 402,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzelców Bytomskich

Śródmieście,Bytom

128 000 zł35 m² 3 681,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferta wyłącznie do sprzedaży w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Do sprzedaży proponuję mieszkanie, które położone jest przy ul. Strzelców Bytomskich w bliskiej okolicy ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Śródmieście,Bytom

230 000 zł55 m² 4 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy | ul. Strzelców Bytomskich. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców Bytomskich

Śródmieście,Bytom

249 000 zł55 m² 4 527,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy | ul. Strzelców Bytomskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

209 000 zł51 m² 4 114 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej aranżacji Bardzo słoneczne Duży balkon Mieszkanie w Bytomiu w dzielnicy Stroszek przy ul. Strzelców Bytomskich. Lokal znajduje się na 3piętrze w 4piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców Bytomskich

Śródmieście,Bytom

235 000 zł55 m² 4 273 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców Bytomskich

Śródmieście,Bytom

255 000 zł55 m² 4 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

229 000 zł51 m² 4 507,87 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

259 999 zł57 m² 4 561,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56,60 m , usytuowane na trzecim piętrze budynku po termomodernizacji, zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

229 000 zł51 m² 4 507,87 zł/m²