dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bytom Miechowice

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Miechowice,Bytom

389 000 zł63 m² 6 194,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w Śródmieściu północnej części dzielnicy Miechowic w Bytomiu Miechowice. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bytom

Miechowice,Bytom

171 640 zł613 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta działka budowlana w Bytomiu-Stolarzowicach to idealne miejsce, by zrealizować Twoje plany. Działki są położone na granicy Bytomia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Miechowice,Bytom

179 000 zł35 m² 5 114,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj pod lasem | Przytulna kawalerka z balkonem | 35 m | Gotowa do zamieszkania Szukasz miejsca, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Francuska

Miechowice,Bytom

299 000 zł50 m² 6 033,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,56 m , położone na 1. piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku przy ul. Francuskiej w Bytomiu - Miechowicach. Lokal jasny, ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Samotna

Miechowice,Bytom

1 100 zł29 m² 37,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Isabella Properties prezentuje ofertę najmu kawalerki o powierzchni 29,39 m , zlokalizowanej w Bytomiu (miechowice)na spokojnym osiedlu. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nickla

Miechowice,Bytom

299 000 zł62 m² 4 830,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna cena - oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na prezentację mieszkania. Do sprzedaży proponuję przestronne mieszkanie przy ulicy Nickla w Miechowicach to bardzo przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Miechowice,Bytom

249 000 zł51 m² 4 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51 m2 z balkonem, usytuowanego na 2 piętrze. Mieszkanie wykończone do remontu. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 niezależne Pokoje Do remontu Salon z balkonem Na sprzedaż mieszkanie w Bytomiu na Miechowicach przy ulicy Felińskiego. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym bloku. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stolarzowicka

Miechowice,Bytom

149 999 zł28 m² 5 452,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 27,51 m2 z balkonem, usytuowanego na 2 piętrze. Mieszkanie do remontu. Świetna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racjonalizatorów

Miechowice,Bytom

270 000 zł63 m² 4 312,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Racjonalizatorów w Bytomiu. Do lokalu przynależy również piwnica. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stolarzowicka

Miechowice,Bytom

245 000 zł40 m² 6 125 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem+pomieszczenie gospodarcze na półpiętrze. Mieszkanie jest ustawne i jasne znajduje się na 1-pietrze w bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Miechowice,Bytom

219 000 zł35 m² 6 257,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz kawalerki w spokojnej okolicy, które będzie idealne dla Ciebie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 35 m na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stolarzowicka

Miechowice,Bytom

235 000 zł39 m² 6 025,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane w Bytomiu - dzielnica Miechowice, ul. Stolarzowicka 104b. Lokal znajduje się w bloku po termomodernizacji , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stolarzowicka

Miechowice,Bytom

149 999 zł28 m² 5 452,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bytom - ul. Stolarzowicka | Kawalerka | 27,51 m | balkon Super cena dla klienta gotówkowego 139 999zł! Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 2. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Miechowice,Bytom

235 000 zł48 m² 4 906,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,9 m , położonego w Bytomiu, w dzielnicy Miechowice. Lokal usytuowany jest w bloku wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zamkowa

Miechowice,Bytom

131 000 zł487 m² 268,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż - działka budowlano-usługowa znajdująca się w Bytomiu w dzielnicy Miechowice. Nieruchomość o powierzchni 487 m2 w kształcie zbliżonym do kwadratu. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Francuska

Miechowice,Bytom

449 800 zł69 m² 6 518,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! Do sprzedaży proponuję bardzo ładne mieszkanie o pow. 69m2 przy ul. Francuskiej. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na III piętrze. W mieszkaniu wykonano generalny remont -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Miechowice,Bytom

299 000 zł51 m² 5 822,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania z ofertą 2 pokojowego mieszkania znajdującego się na 1 piętrze w Bytomiu - Miechowice. Największy atutem tego lokalu jest duży balkon z którego możemy podziwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nickla

Miechowice,Bytom

249 000 zł39 m² 6 352,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie Bytom, miechowice, ul. Nickla Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,20 m , położone na 3. piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nickla

Miechowice,Bytom

299 000 zł62 m² 4 830,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

25 000 zł25 m² 1 010,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:73 m²

Tylko u Nas! Budynek wolnostojący na sprzedaż! Bytom, miechowice - idealna lokalizacja! Przedstawiam Państwu fantastycznie zlokalizowany wolnostojący budynek murowany położony na gruncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nickla

Miechowice,Bytom

320 000 zł62 m² 5 169,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Do sprzedaży proponuję przestronne mieszkanie przy ulicy Nickla w Miechowicach to bardzo przyjazne spokojne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Miechowice,Bytom

289 000 zł46 m² 6 282,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Miechowice, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nickla

Miechowice,Bytom

175 000 zł39 m² 4 464,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania z ogromnym potencjałem o powierzchni 39,2 m , położonego na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Nickla w Bytomiu - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Miechowice,Bytom

379 000 zł59 m² 6 423,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m z balkonem - doskonała lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż komfortowe i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektrownia

Miechowice,Bytom

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka, w której po prostu chce się zamieszkać - Bytom - Miechowice, ul. Elektrownia - Czasami trafia się mieszkanie, które od razu przyciąga uwagę. To właśnie jedno z nich. Przestronna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nickla

Miechowice,Bytom

199 000 zł38 m² 5 194,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Bytomia - Miechowicach przy ulicy Józefa Nickla. CO sprzedajemy? Jasne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stolarzowicka

Miechowice,Bytom

208 999 zł28 m² 7 437,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka W wysokim standardzie - miechowice - C.O. - po remoncie - balkon - tylko U nas! Dzień dobry, przedstawiam Państwu przytulną kawalerkę zlokalizowaną w Bytomiu , w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Miechowice,Bytom

1 600 000 zł2 432 m² 657,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 432 m²

Prezentujemy Kamienicę w Bytomiu, doskonała inwestycja, kamienica położona w otoczeniu parku. Umowa na czas nieokreślony na 7 mieszkań, w posiadaniu jeden podmiot który wynajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Frenzla

Miechowice,Bytom

700 zł60 m² 11,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela - Bez Prowizji Posiadam wolne miejsca noclegowe dla pracowników w Bytomiu dzielnica Miechowice - Ul. Frenzla Mieszkanie 3 pokojowe dla max 10 osó b Pokój nr 1 - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Miechowice,Bytom

235 000 zł48 m² 4 906,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Miechowice,Bytom

159 000 zł39 m² 4 056,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Do sprzedaży mieszkanie do generalnego remontu - idealne do własnej aranżacji! Blisko szkoły czy lasu miechowickiego Cena 159 000 zł! Lokal mieszkalny ( własność z kw ) o powierzchni 39,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bytom

Miechowice,Bytom

390 000 zł62 m² 6 290,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Państwu ofertę lokalu użytkowego o powierzchni 62 m , położonego w Bytomiu, w dzielnicy Miechowice. Nieruchomość składa się z trzech przestronnych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Miechowice,Bytom

310 000 zł51 m² 6 037 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Miechowice,Bytom

185 000 zł37 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe | Bytom Miechowice zadzwoń do nas | oferta na wyłączność Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,38 m położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nickla

Miechowice,Bytom

283 000 zł39 m² 7 256,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie z widokiem na staw Miechowice,po generalnym remoncie, instalacje, drzwi, łazienka, podłogi, meble kuchenne i garderoba w kolorze mięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nickla

Miechowice,Bytom

320 000 zł62 m² 5 169,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Francuska

Miechowice,Bytom

449 800 zł69 m² 6 518,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! Do sprzedaży proponuję mieszkanie o pow. 69m2 przy ul. Francuskiej. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na III piętrze. W mieszkaniu wykonano generalny remont - otwarto kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Miechowice,Bytom

159 000 zł39 m² 4 056,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Do sprzedaży mieszkanie do generalnego remontu - idealne do własnej aranżacji! Cena 159 000 zł dla klienta gotówkowego! Lokal mieszkalny ( własność z kw ) o powierzchni 39,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Miechowice,Bytom

378 500 zł63 m² 5 998,42 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ustawne rodzinne mieszkanie z balkonem! Miechowice | Bytom ul. Felińskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stolarzowicka

Miechowice,Bytom

520 000 zł75 m² 6 933 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz dużego i wygodnego mieszkania gotowego do wprowadzenia na jednym z najlepszych osiedli w Bytomiu - ta alternatywa może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! M5 W dobrej.