dowolna

Nieruchomości Bytom - Oferty sprzedaży nieruchomości

591 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

591 ogłoszeń

290 000 zł65 m² 4 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w centrum Bytomia w okolicy Placu Rodła, położone w kamienicy na 1 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł82,99 m² 5 049 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie!   Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł51 m² 4 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedarzy mieszkanie Bytom francuska Szybki dojazd do miast ościennych i centrum. Okna pcv, ogrzewanie z miasta, układ dwustronny, woda ciepła z miasta, duża i czysta klatka.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł27,89 m² 4 983,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szombierki ul. Orzegowska 66 - kawalerka na sprzedaż- zielona okolica - niski czynsz 378,42 zł. Przedstawiamy na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 27,89 m2, położony na komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

503 000 zł2 355 m² 213,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w Bytomiu przy ul. Energetyki o powierzchni 2355 m w skład której wchodzi działka nr 1303/24 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00014557/3.

Szczegóły ogłoszenia

382 760 zł1 367 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta działka budowlana w Bytomiu-Stolarzowicach to idealne miejsce, by zrealizować Twoje plany. Działki są położone na granicy Bytomia.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł53 m² 5 283 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słońce, widok i Twój Nowy Początek, 3 pokoje na osiedlu w Bytomiu "dom to nie miejsce, w którym mieszkasz, ale miejsce, w którym cię rozumieją ." powiedział Christian Morgenstern.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł30,05 m² 7 953,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1893

Opiekun oferty Wojciech Zając tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 30 m (powierzchnia podłogi 35m), usytuowanego na poddaszu (ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł93 m² 6 118,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:244 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie "bliźniaczej" o pow. 93 m2 na parceli 244m2. Marzysz o idealnym miejscu dla siebie i swojej rodziny, gdzie możesz cieszyć się spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł63,48 m² 2 678,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 63,48 m2 zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ustronie 5 wraz z udziałem wynoszącym 817/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł30 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Katowickiej w centrum Bytomia. Lokal znajduje się na parterze kamienicy, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 200 m , które zostało połączone z pierwotnie dwóch mniejszych mieszkań, znajdujące się na pierwszym piętrze eleganckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł180 m² 4 055,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:13

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż lokal inwestycyjny- bytom Na sprzedaż lokal inwestycyjny o powierzchni 180 m2 zlokalizowany w atrakcyjnej lokalizacji Bytomia - dzielnicy Stroszek Informacje o nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł31,20 m² 5 544,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Agent prowadzący: tomasz, tel.   Do sprzedaży przestronna kawalerka znajdująca się w śródmieściu Bytomia przy ul. Grottgera. Mieszkanie, usytuowane jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł51 m² 4 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z szybkim dojazdem do centrum i miast ościennych Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m + 3,04 m piwnicy (łącznie 54,04 m zgodnie z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł90,29 m² 3 599,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, 4 pokoje - Bytom, ul. Janasa 4. Przedstawiamy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 90,29 m2 znajdujące się na parterze w kamienicy w spokojnej dzielnicy willowej.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł44,96 m² 1 823,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 44,96 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 14 wraz z udziałem wynoszącym 246/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł603,78 m² 1 654,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:437 m²

Nieruchomość inwestycyjna z funkcją handlowo-magazynową i biurową Bytom, przy głównej drodze Świetna propozycja dla inwestorów i przedsiębiorców poszukujących wielofunkcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł36,63 m² 5 323,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do oglądania. Oferujemy do kupienia wyremontowane , jasne, wygodne mieszkanie w Bytomiu w dobrej lokalizacji (ul. Al.Legionów; okolic Szpitala Górniczego, szkoły). Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

82 500 zł37,50 m² 2 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż najtańsze mieszkanie w Bytomiu o powierzchni 37,5 m2, usytuowane na parterze w kamienicy. Szczegóły nieruchomości: stan mieszkania: do generalnego remontu. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł138,47 m² 3 163,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe (140 m ) Z ogromnym potencjałem Szukasz wyjątkowej, potężnej przestrzeni z przemyślanym układem, którą urządzisz dokładnie tak, jak marzysz? Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł1 226 m² 119,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w Bytomiu przy ul. Racjonalizatorów o powierzchni 1226 m w skład której wchodzi działka 1240/24 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00014421/1.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł66,67 m² 1 679,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 10 o powierzchni 66,67 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ks. Jana Frenzla 62 wraz z udziałem wynoszącym 798/10.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł70 m² 6 271,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 70,00 m , położone w samym sercu Bytomia, w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie, znajdujące się w budynku przy ul. Mickiewicza,.

Szczegóły ogłoszenia

529 431 zł79,60 m² 6 651,14 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

R e z e r w a c j a Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,4 m przy ul. Felińskiego w Bytomiu - Miechowicach, w centrum osiedla zaledwie 400 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł61,82 m² 2 263,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie do remontu w Bytomiu o powierzchni 61,82 m2, zlokalizowane na parterze w 3-piętrowej kamienicy, z prywatnym parkingiem i niskimi kosztami.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w jednej z najlepszych i najspokojniejszych dzielnic Bytomia przy ul.Arki Bożka.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł1 342 m² 670,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 342 m²

Plac Targowy z prywatnym parkingiem w Bytomiu Na sprzedaż funkcjonujący plac Targowy zlokalizowany w Bytomiu przy zbiegu ulic Wałowej, rostka i Józefczaka. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł47,60 m² 4 831,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny do częściowego remontu w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu Śródmieścia w południowej części dzielnicy Miechowic w Bytomiu Miechowice. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł40,92 m² 1 661,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 40,92 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Armii Krajowej 2a wraz z udziałem wynoszącym 403/10.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł106 m² 2 594,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 106 m2, z balkonem. Znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy w Bytomiu. Charakterystyka mieszkania: 3 duże pokoje kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

homfi prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Bytomiu lokalizacja Mieszkanie położone jest w Bytomiu, w dzielnicy Stroszek Dąbrowa Miejska, przy Placu Powstańców Śląskich 1C.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł36,52 m² 1 341,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 36,52 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 30a wraz z udziałem wynoszącym 191/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł281 m² 6 192,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, zrealizowany według cenionego projektu Benedykt II , położony w spokojnej i atrakcyjnej okolicy z doskonałym dostępem do miast takich.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł62 m² 5 241,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż! wysoki parter! bytom- stroszek! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 65 m2 (powierzchnia użytkowa 62 m2 + piwnica 3 m2) w Bytom- dzielnica Stroszek, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

384 900 zł52,31 m² 7 436,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowzji! Na sprzedaż - komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie | Bytom, szombierki | 52,31 m2 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu - dzielnica Szombierki, na 7.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł65,45 m² 6 569,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży oferuję bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,45 m2 w Bytomiu Stroszku, w cichej, zielonej, dobrze skomunikowanej dzielnicy, położone w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł117 m² 5 376,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Na sprzedaż nowy dom szeregowy przy parku Fazaniec, bytom. Kupujący nie ponosi opłat za usługę pośrednictwa i podatku od czynności cywilno prawnych! Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowy.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł215,54 m² 2 737,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna nieruchomość mieszkalno-usługowa o łącznej powierzchni 215,54 m , zlokalizowana w ścisłym centrum Bytomia. Część mieszkalna ok. 75 m -obejmuje salon.

Szczegóły ogłoszenia

319 900 zł68,53 m² 4 668,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Prawdziwa Okazja! 3 pokoje w Bytomiu,2 piętro. Zabudowa kuchenna w cenie (bez sprzętów agd) oraz szafa. W łazience wanna, kabina prysznicowa oraz bidet. Zapraszam do kupna trzypokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

144 999 zł35,49 m² 4 085,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

To propozycja dla osób poszukujących mieszkania z potencjałem w dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal sprawdzi się zarówno dla pary, rodziny, osób starszych, jak i w celach.