dowolna

Nieruchomości Bytom - Oferty wynajmu nieruchomości

157 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

157 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 150 zł26 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej 20 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 26 m2. IV piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bytom Knajfeld , blisko Pałacu Ślubów Do wynajęcia Lokal mieszkalny o powierzchni 50 m2 , składający się z - sypialni - pokoju dziennego - osobnej kuchni z jadalnią - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł35,71 m² 39,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie połozone w Bytomiu dzielnica Szombierki Mieszkanie do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i przytulne mieszkanie w Bytomiu Szombierki przy ulicy Małachowskiego 9a Mieszkanie wyposażone w meble kuchenne, lodówkę, pralkę, odkurzacz, kanapę, szafę,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 400 zł34,15 m² 41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Bytomiu na Placu Akademickim, o powierzchni 35 m2. Lokal usytuowany jest na parterze czteropiętrowego budynku, na bardzo spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę bardzo komfortowe mieszkanie po remoncie z balkonem w spokojnej dzielnicy Bytomia. Mieszkanie w pełni umeblowane składa sie z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:627 m²

Silesia Cztery Kąty z przyjemnością prezentuje w ofercie najmu 70m2 powierzchni na parterze domu w dogodnej lokalizacji z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury. Nie szukaj dalej -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bytom - 2 pokoje - do wynajęcia - Świetna lokalizacja Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość do wynajęcia, położoną w Bytomiu przy ulicy Stefana Batorego 22.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł34,20 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34 m2, położone w wieżowcu na 9 piętrze, w Bytomiu przy Placu Wojska Polskiego. Mieszkanie po remoncie, składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

82,50 zł/m²40 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy W bytomiu - W bezpośrednim sąsiedztwie C.H. Agora nieruchomość po generalnym remoncie! Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ok 40 m2 , usytuowany na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Bytom,śląskie

50 zł/m²160 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy- biurowy o powierzchni 80 lub 160 m kw, w Bytomiu. Opis obiektu: lokal biurowy w samodzielnym budynku o powierzchni 80 m kw. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 zł30 m² 50,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 kwietnia. Do wynajęcia mieszkanie z antresolą w atrakcyjnej lokalizacji - Bytom, szombierki ul. Zabrzańska 117. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa kawalerka do wynajęcia | komfort - styl - doskonała funkcjonalność Do wynajęcia wyjątkowa, w pełni umeblowana kawalerka, która łączy nowoczesny komfort z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł35 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią przy ul. Wallisa 17 w Bytomiu, zaledwie 2 km odległości od centrum miasta, nieruchomość: powierzchnia 35 m2. Piętro 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni ok. 65 m , idealny pod różnego rodzaju działalność usługową, biurową lub magazynową. Opis lokalu: powierzchnia: ok. 65 m przestrzeń typu open.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł28,94 m² 44,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia proponuję mieszkanie przy ul. Strzelców Bytomskich na wysokości Wojewódzkiego Szpitala nr 4. Garsoniera składa się z pokoju razem z aneksem kuchennym, ładnej łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bytom

Bytom,śląskie

33 zł/m²32,15 m² 1 061 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal biurowo- usługowy W bytomiu/ miechowice Do wynajęcia lokal o powierzchni 32,15 m2, usytuowany na II piętrze dwupiętrowego biurowca. Nieruchomość idealnie nadaje się pod prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²691,69 m² 27 667 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu położonego w podwórzu zabytkowej kamienicy w Centrum Bytomia przy ul. Piekarskiej. Prezentowany lokal znajduję się parterze widoczny od głównej strony.

Szczegóły ogłoszenia

86,67 zł/m²15 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy 15 m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze w bardzo atrakcyjnym nowoczesnym obiekcie w Bytomiu. Prestiżowy budynek wyposażony jest w monitoring. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł45,23 m² 33,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie we Freedom Nieruchomości Kameralna okolica i sąsiedztwo! Oferujemy Państwu na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,23 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł150 m² 19,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne mieszkanie po remoncie - 150 m , 1. piętro, garaż w cenie! Do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 150 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł48 m² 26,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ul. Reja 13 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 48 m2. 1 piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

120 000 €30 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia nowy magazyn 10.000 - 50.000 m2, Bytom. Blisko wjazdu na trasę A1 standard: wysokie składowanie posadzka techniczna niepylna tryskacze esfr odporność ogniowa powyżej 4000 mj.

Szczegóły ogłoszenia

42,22 zł/m²45 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 45 m2 w budynku handlowo-usługowym w Bytomiu, dzielnicy Rozbark. Miejsce mieści się na pierwszym piętrze i jest jedynym obiektem.

Szczegóły ogłoszenia

24,62 zł/m²65 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal użytkowy do wynajęcia 65 m Bytom, ul. Piłsudskiego 54 Dostępny od zaraz! Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 65 m , położony na parterze przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortową kawalerkę o powierzchni 37 m , zlokalizowaną w centrum Bytomia. Układ mieszkania: * przedpokój * salon * oddzielna kuchnia * łazienka * balkon Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, w dużym stopniu umeblowane, z parkingiem wyłącznie dla mieszkańców budynku oraz widokiem z balkonu na Park im Kachla! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł1 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Bytom. Wymiary całkowite powierzchni do wynajęcia: 24 x 41m Wjazd na halę poprzez bramę o wymiarach 4,6x3,6m. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowych powierzchni magazynowych, socjalnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł58 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Placu Akademickim 750m od rynku w Bytomiu najważniejsze informacje Mieszkanie o powierzchni 58 m2 Gotowe do zamieszkania Kameralny budynek Świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

50,11 zł/m²27,34 m² 1 370 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy- bytom ul. Piłsudskiego Do wynajęcia lokal o powierzchni 27,34 m2, usytuowany na parterze kamienicy po renowacji. Nieruchomość idealnie nadaje się pod prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 €20 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

56,38 zł/m²120 m² 6 765 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjnie położony lokal handlowy o pow. ok 120 m2 położony w ścisłym centrum Bytomia przy ulicy Piłsudskiego. Lokal idealnie nadający się na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 22,5 m2, zlokalizowany na parterze kamienicy w Bytomiu, w oficynie przy ul. Dworcowej. Cena wynajmu wynosi 950 zł + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł27 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowa kawalerka w samym centrum Bytomia przy ul. Sikorskiego 4. -Nieruchomość- powierzchnia 27 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł104 m² 21,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 104 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w 3. piętrowej kamienicy w Bytomiu przy ul. Dworcowej. Miesięczna cena wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Bytom,śląskie

40 zł/m²250 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal W ścisłym centrum bytomia Do wynajęcia stylowy lokal o bardzo wysokim standardzie powierzchni około 250 m2, znajdujący się na parterze III piętrowej kamienicy w Bytomiu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł21,50 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 21,5 m2 w centrum Bytomia, z ogrzewaniem gazowym, położona na II piętrze budynku z bezpośrednim widokiem na główny deptak. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Prezentuję ofertę pięknego mieszkania do wynajęcia. 60 mkw, dwa pokoje z aneksem kuchennym, pomieszczeniem gospodarczym lub na garderobę, łazienką z kabiną prysznicową na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

74,50 zł/m²200 m² 14 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Parter kamienicy w centrum Bytomia - idealny pod działalność medyczną, biurową lub usługową Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę wynajmu powierzchni całego parteru.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjnie położony lokal gastronomiczny o pow. ok 120 m2 położony w ścisłym centrum Bytomia przy ulicy Podgórnej. Lokal idealnie nadający się na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 €40 000 m² 4 €/m²

 

 

 

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij