dowolna

Nieruchomości Bytom - Oferty wynajmu nieruchomości

155 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

155 ogłoszeń

71,94 zł/m²27,80 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy 28,13 m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze w bardzo atrakcyjnym nowoczesnym obiekcie w Bytomiu. Prestiżowy budynek wyposażony jest w monitoring. Do.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu położonego w podwórzu zabytkowej kamienicy w Centrum Bytomia przy ul. Piekarskiej. Prezentowany lokal znajduję się parterze widoczny od głównej strony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m , położone na 9. piętrze w bloku z windą. ? układ i standard: 2 niezależne pokoje (do umeblowania we własnym zakresie).

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł2 000 m² 2,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie działki na wynajem o przeznaczeniu przemysłowym, o powierzchni od 2.000 m2 do 12.000 m2 z możliwością zabudowy np. halami, wiatami itp. Grunty położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

41,67 zł/m²42 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia bezpośrednio lokal biurowy Bytom, ul. Strzelców Bytomskich 87b kwota nie obejmuje opłat za media Świetna lokalizacja przy A1, doskonały dojazd. Lokal biurowy o powierzchni 42 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 60 m2, usytuowany na parterze budynku pełniącego rolę handlowo-usługową w Bytomiu, przy ul. Chorzowskiej. Cena wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł161 m² 27,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 160 m centrum Bytomia Na wynajem wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 160 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Bytomia. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

84,85 zł/m²165 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyremontowany lokal W ścisłym centrum bytomia! Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 165 m2 wraz z zapleczem. Ulokowany na parterze w kamienicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46,49 m² 49,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Spokojne 2 pokoje | 1 piętro | Zielona okolica | Stroszek Szukasz mieszkania w miejscu, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz? W zielonej, cichej okolicy, z dala od ruchliwej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

22,70 zł/m²92,80 m² 2 107 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usytuowany na parterze, składający się z 5 pomieszczeń oraz wc. Instalacje: wodnokanalizacyjna, elektryczna i gazowa. Wejście do lokalu od frontu budynku oraz od klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

38,79 zł/m²116 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 104 m i 12 m antresoli, położony na parterze kamienicy w samym centrum miasta, przy jednej z głównych ulic o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

56,15 zł/m²53,43 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 53 m , zlokalizowany w tej samej prestiżowej kamienicy przy ul. Dworcowej 36. To oferta dla osób szukających wnętrza z charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²50 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia lokale usytuowane na terenie dworca kolejowego w Bytomiu przy Pl. Wolskiego. Lokale posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

48,33 zł/m²60 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem - Bytom | 60 m | Wysoki parter Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 60 m , zlokalizowany na wysokim parterze. Idealny pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne. Oferujemy Państwu do wynajęcia kawalerkę w Bytomiu Centrum (ul. Piekarska, blisko Agory, naprzeciw byłego budynku Poczty). Powierzchnia: 35m2. Pomieszczenia: salon z sypialnią,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł41,39 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe, na I piętrze przy ul. Rajskiej o pow. 42m2. Mieszkanie składa się z: -2 pokoi -dużej widnej kuchni -przedpokoju -łazienki z wc -(do mieszkania przynależy piwnica).

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²1 217,77 m² 48 710 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł117 m² 17,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: komfortowe 4-pokojowe mieszkanie. Układ I wyposażenie: - jasny, przestrzenny salon z kompletem wypoczynkowym, stolikiem kawowym, komodą - Sypialnia z balkonem wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bytom ul Katowicka Do wynajęcia bardzo duże mieszkanie jednopokojowe o wysokim standardzie. Bardzo dobra lokalizacja, bytom Centrum, blisko do wszelkich przystanków komunikacji miejskiej oraz pkp.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 29 m2 na parterze - Bytom, śródmieście. Do wynajęcia kawalerka po generalnym remoncie, usytuowana na parterze w kamienicy z ogrzewaniem elektrycznym. Charakterystyka mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²120 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo - usługowy, ogrzewany o powierzchni 128 m kw w Bytomiu. Opis obiektu: lokal użytkowy, handlowo - usługowy w samodzielnym budynku na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

14,03 zł/m²499 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:własny parking

Budynek biurowo-handlowo-usługowy W bytomiu Do wynajęcia budynek wolnostojący o łącznej powierzchni 499 m2, zlokalizowany w dzielnicy Bytomia- karb. Nieruchomość idealnie nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł42 m² 22,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bytom - centrum - powstanców warszawskich Szukasz mieszkania w centrum, z klimatem starej zabudowy i świetnym dojazdem? To miejsce ma dokładnie to, czego większość najemców dziś szuka.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł110,11 m² 45,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:162 m²

Komfortowy dom W spokojnej lokalizacji- bytom zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej- szereg zewnętrzny o powierzchni 110,11 m2 usytuowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w pięknie wyremontowanej kamienicy jasna, z parkietem i widokiem na zabytkową szkołę muzyczną. W pełni umeblowana i wyposażona, gotowa do wprowadzenia od zaraz. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! bez prowizji! Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34,73 m , zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Chełmońskiego 37. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

22,70 zł/m²58,90 m² 1 337 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usytuowany na parterze, składający się z 2 pomieszczeń i sanitariatu. Instalacje: wodnokanalizacyjna, elektryczna, C.O. Wejście do lokalu od frontu budynku. Lokal wymaga odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do najmu lokal usytuowany na I piętrze w budynku dworca z wejściem z holu głównego po byłej restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

36,88 zł/m²160 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy 160 m2 zlokalizowany na 2 piętrze w ścisłym centrum Bytomia przy ul. Józefczaka - na przeciwko C.H Agora. Lokal użytkowy składa się z: - 6 pokoi - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

46,58 zł/m²64,40 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal w kamienicy - Bytom Na wynajem przestronny, wyremontowany lokal użytkowy o powierzchni 64,4 m , zlokalizowany w zadbanej kamienicy w centrum Bytomia. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł1 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Bytom. Powierzchnia na głównej hali produkcyjnej o powierzchni około 1500mkw. Nawa o wymiarach (szer. x dł x wys) 17m x 110m x 11,5m W skrajnej części powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przedmiotem oferty wynajmu jest gotowy do użytkowanie lokal o pow. 40,3 m2 usytuowany na parterze, z wejściem bezpośrednio z ulicy, położony w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 115.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bytom

1 150 zł45 m² 25,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne i przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej 20 w Bytomiu. -Nieruchomość- powierzchnia 45 m2. Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Bytom,śląskie

42,86 zł/m²70 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Silesia Cztery Kąty z przyjemnością prezentuje w ofercie najmu 70m2 powierzchni na parterze domu w dogodnej lokalizacji z szybkim dostępem do pełnej infrastruktury. Nie szukaj dalej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Śródmieście,Bytom

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość do wynajęcia, położoną w Bytomiu przy ulicy Stefana Batorego 22. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piekarska

Śródmieście,Bytom

990 zł24 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna kawalerka przy ul. Piekarskiej 97 w Bytomiu. -Nieruchomość- powierzchnia 24 m2. 3 piętro. Miejskie ogrzewanie. Możliwość swobodnego parkowania przy bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe, jasne i ciepłe mieszkanie, znajdujące się w bloku w centrum Bytomia przy ul. Strzelców Bytomskich 4. Blisko dworca, sklepów, ścisłe centrum. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Rozbark,Bytom

900 zł20 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

To propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego mieszkania na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal sprawdzi się dla jednej osoby ceniącej komfort, komunikację i gotowe rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Miechowice,Bytom

1 200 zł43 m² 28,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia proponuję mieszkanie o pow. 38m2 przy ul. Bończyka w Miechowicach - przy pałacu Tiele-Wincklerów. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, dużej kuchni z oknem oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Moniuszki

Śródmieście,Bytom

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Wynajem okazjonalny. Do wynajęcia proponuję mieszkanie dwupokojowe w ścisłym centrum przy ul. Moniuszki w Bytomiu. Mieszkanie o pow. ok. 50m2 składa się z dużego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Rozbark,Bytom

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Bytom, ul. Głowackiego, dzielnica Rozbark. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 39 m2 składa się z: salonu, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij