dowolna

Nowe domy Bytom

15 ogłoszeń

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

599 000 zł150 m² 3 994,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w Bytomiu przy ul. Cegielnianej- zaledwie 2km na Rynek w Bytomiu! stan surowy otwarty ( możliwość wykończenia pod klucz) Powierzchnia użytkowa domu: 149,94m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

579 000 zł137 m² 4 226,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w Bytomiu przy ul. Cegielnianej- zaledwie 2km na Rynek w Bytomiu! stan surowy otwarty ( możliwość wykończenia pod klucz) Powierzchnia użytkowa domu: 136,54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

599 000 zł150 m² 3 994,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Piastów Śląskich

Stolarzowice,Bytom

899 000 zł189 m² 4 756,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie szeregowej. Inwestycja znajduje się w Bytomiu, dzielnica Stolarzowice, ulica Piastów Śląskich, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Golfowa

Szombierki,Bytom

1 200 000 zł159 m² 7 540,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:767 m²

Nowoczesny, ekskluzywny dom jednorodzinny, wolnostojący z widokiem na pole golfowe i staw. Nieruchomość położona jest na modnym osiedlu Srebrne Stawy. Dom składa się z 4 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytom

Bobrek,Bytom

499 000 zł144 m² 3 465,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:453 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący na osiedlu Fazaniec - sąsiedztwo zabytkowego Parku Fazaniec stan surowy otwarty ( możliwość wykończenia do stanu deweloperskiego lub pod klucz!) Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szombierki

Szombierki,Bytom

519 000 zł124 m² 4 185,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Nowe domy szeregowe W czeladzi przy ulicy widokowej ( boczna rolniczej) zarezerwuj już teraz! oddanie inwestycji IV kwartał 2023! możliwość wykończenia pod klucz! oraz pcc2%! dom: w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzegowska

Bobrek,Bytom

519 000 zł144 m² 3 604,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:453 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytom

Bobrek,Bytom

519 000 zł144 m² 3 604,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:453 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

519 000 zł144 m² 3 604,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:453 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytom

Bobrek,Bytom

529 000 zł144 m² 3 673,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:453 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytom

Bobrek,Bytom

499 000 zł144 m² 3 465,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

519 000 zł124 m² 4 185,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

549 000 zł124 m² 4 427,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytom

Bobrek,Bytom

499 000 zł144 m² 3 465,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytom

Śródmieście,Bytom

539 000 zł144 m² 3 743,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący na osiedlu Fazaniec - sąsiedztwo zabytkowego Parku Fazaniec stan surowy otwarty ( możliwość wykończenia pod klucz) Powierzchnia użytkowa domu: 125,64 m2 + 18m2 garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytom

Bobrek,Bytom

559 000 zł144 m² 3 881,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytom

Śródmieście,Bytom

809 000 zł144 m² 5 618,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący na osiedlu Fazaniec - sąsiedztwo zabytkowego Parku Fazaniec cena za stan deweloperski - czas wykonania zgodnie 2-3miesiące od zakupu ( możliwość wykończenia pod klucz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytom

Śródmieście,Bytom

799 000 zł144 m² 5 548,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bażantowa

Bobrek,Bytom

559 000 zł144 m² 3 881,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytom

Śródmieście,Bytom

539 000 zł144 m² 3 743,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bytom

Bytom,śląskie

342 128 zł123 m² 2 781,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Marzysz o własnym domu? Poznaj najnowszy trend w budownictwie - biodomy zeroenergetyczne! Pomożemy Ci zrealizować budowę własnego domu na Twojej działce! Jako jedyna firma dajemy Gwarancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bytom

Bytom,śląskie

301 700 zł123 m² 2 452,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta dla osób posiadających Własną Działkę. Marzysz o własnym domu? Poznaj najnowszy trend w budownictwie - biodomy zeroenergetyczne! Pomożemy Ci zrealizować budowę własnego domu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fredry

Stolarzowice,Bytom

962 880 zł193 m² 4 989,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:648 m²

Poniższe ogłoszenie dotyczy ostatniego wolnostojącego domu, działka nr 3. Brak prowizji i brak pcc Inwestycja w Bytomiu - Stolarzowicach "osiedle harmonia" Na sprzedaż duży dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sucha Góra,Bytom

520 000 zł140 m² 3 715,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu, znajdującego się na nowym kameralnym osiedlu przy ulicy Lazarówka. Chcesz zamieszkać w unikatowym miejscu ? to jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fredry

Stolarzowice,Bytom

833 618 zł170 m² 4 903,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:648 m²

Już w sprzedaży nowa inwestycja w Bytomiu - Stolarzowicach "osiedle harmonia" Poniższe ogłoszenie dotyczy ostatniego wolnostojącego domu, działka nr 3. Brak prowizji i brak pcc Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fredry

Stolarzowice,Bytom

734 907 zł162 m² 4 536,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:471 m²

Już w sprzedaży nowa inwestycja w Bytomiu - Stolarzowicach "osiedle harmonia" brak prowizji i brak pcc Na sprzedaż duże domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytom

Bytom,śląskie

360 000 zł141 m² 2 559,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej - Bielszowicach w rejonie ul. Na Piaski! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4, trasie N-S i trasie dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytom

Bytom,śląskie

360 000 zł141 m² 2 559,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytom

Bytom,śląskie

399 000 zł137 m² 2 921,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedaży domy w zabudowie szeregowej na osiedlu Fazaniec - sąsiedztwo zabytkowego Parku Fazaniec Powierzchnia użytkowa domu: 136.57m2 Ogródek: 246m2-263m2 ( w zależności od segmentu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bytom

Bytom,śląskie

399 000 zł137 m² 2 921,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytom

Bytom,śląskie

399 000 zł137 m² 2 921,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bażantowa

Bytom,śląskie

399 000 zł137 m² 2 921,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytom

Bytom,śląskie

399 000 zł137 m² 2 921,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytom

Bytom,śląskie

399 000 zł137 m² 2 921,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bażantowa

Bytom,śląskie

399 000 zł137 m² 2 921,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzegowska

Bytom,śląskie

399 000 zł137 m² 2 921,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

399 000 zł137 m² 2 921,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szombierki

Szombierki,Bytom

399 000 zł137 m² 2 921,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzegowska

Bytom,śląskie

399 000 zł137 m² 2 921,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij