dowolna

Domy Bytom Śródmieście

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Dom szeregowy

Śródmieście,Bytom

290 000 zł74 m² 3 918,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:74 m²

Oferujemy na sprzedaż środkowy segment o powierzchni 74 m2, położony w zabudowie szeregowej przy ul. Woźniaka w Bytomiu. Budynek przeznaczony jest do remontu, co stwarza możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł90,82 m² 6 265,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Nowoczesne bliźniaki z ogrodem w pięknej zielonej okolicy! Bytom Śródmieście kupujący nie płaci pcc i prowizji I podatku pcc! Prezentowana oferta to wygodny, nowoczesny bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Dom z garażem Bytom

Śródmieście,Bytom

598 000 zł555 m² 1 077,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:555 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - Bytom, tylko 1,5 km od Rynku! Bez dodatkowych kosztów! Idealna propozycja pod mieszkania, pokoje do wynajęcia lub lokale usługowe. Wolnostojący budynek (240 m ) na.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł560 m² 2 267,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:801 m²

Na sprzedaż klimatyczna kamienica inwestycyjna z 1910 roku położona przy ul. Piekarskiej 83 w Bytomiu. Budynek z 1910 roku, wybudowany z cegły, o łącznej powierzchni ok. 560.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Tarnogórska

Śródmieście,Bytom

1 290 000 zł1 130 m² 1 141,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:40

 

Powierzchnia działki:993 m²

Kamienica do kapitalnego remontu o lokalizacji np. na hostel blisko ( ok. 2,5km do kortów tenisowych spacerem lub autem ) ul. Tarnogórskiej w Bytomiu : - dz. o pow. łącznej : 0,0993 ha ).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł93 m² 6 118,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:244 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie "bliźniaczej" o pow. 93 m2 na parceli 244m2. Marzysz o idealnym miejscu dla siebie i swojej rodziny, gdzie możesz cieszyć się spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł113 m² 7 955,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Nowoczesny dom z garażem | 107 m | działka 436 m | bez pcc Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny realizowany na podstawie projektu Dom w borówkach - przemyślana architektura,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł97 m² 7 721,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Nowy dom 5 pokoi | bliźniak | 97 m | bez pcc | Bytom stan deweloperski*/ w budowie Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Bytom przy ul. Cegielnianej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł97 m² 7 721,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:269 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Śródmieście,Bytom

11 500 000 zł905 m² 12 707,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:526 m²

Wyjątkowa inwestycja w sercu Bytomia Na sprzedaż unikalny zespół nieruchomości w ścisłym centrum Bytomia , obejmujący: dwie sąsiadujące kamienice przy ul. Gliwickiej 23 i 25 - jedne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Gliwicka

Śródmieście,Bytom

2 999 999 zł787 m² 3 812,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:250 m²

To propozycja dla inwestorów poszukujących nieruchomości generującej stabilny dochód. Oferta dotyczy obiektu funkcjonującego jako apart hotel, zlokalizowanego w centrum Bytomia. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Woźniaka

Śródmieście,Bytom

1 005 000 zł156 m² 6 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ta unikatowa nieruchomość została pokazana w telewizji i wzbudziła ogromne zainteresowanie. Oferujemy na sprzedaż skrajny segment szeregowy o powierzchni 156 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kasprowicza

Śródmieście,Bytom

509 000 zł183 m² 2 775,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Dom z ogródkiem w centrum miasta. Doskonała Lokalizacja. 5 min do Parku Kachla Zabudowa szeregowa z okresu międzywojennego, data budowy ok. 1935 rok. Murowany, kryty dachówką ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytom

Śródmieście,Bytom

649 000 zł555 m² 1 169,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:555 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bytom

Śródmieście,Bytom

569 000 zł91 m² 6 252,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Nowe domy! Zabudowa bliżniacza domy W budowie oddanie II kwartał 2026 oraz pcc2%! dom: w zabudowie bliżniaczejj ( skrajny- działka 245-288m2) Powierzchnia użytkowa- 91m2 Stan surowy zamknięty!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kupujący zwolniony z 2% pcc! Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Bytomiu przy ul. Cegielnianej - zaledwie 2km od Rynku w Bytomiu! Domy są w trakcie wykańczania do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

569 000 zł90 m² 6 293,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Te domy sprzedają się szybciej niż powstają sprawdź, dlaczego Cegielniana to dziś najgorętszy adres w Bytomiu domy W budowie oddanie II kwartał 2026 oraz pcc2%! Domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

569 000 zł90 m² 6 293,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

569 000 zł91 m² 6 252,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kupujący zwolniony z 2% pcc! Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Bytomiu przy ul. Cegielnianej- zaledwie 2km od Rynku w Bytomiu! Domy są w trakcie wykańczania do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krakowska

Śródmieście,Bytom

2 400 000 zł1 350 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:875 m²

Kamienica inwestycyjna bytom, stare miasto ścisłe centrum | ul. Krakowska Metrohouse prezentuje na sprzedaż nieruchomość komercyjną o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowaną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Bytom

390 000 zł510 m² 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:610 m²

Na sprzedaż kamienica do remontu usytuowana w Bytomiu, z dużym potencjałem inwestycyjnym. Kamienica posiadająca 510 m2 powierzchni użytkowej wraz z działką o powierzchni 610 m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Krakowska

Śródmieście,Bytom

2 490 000 zł505 m² 4 931,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:290 m²

Kupujący nie ponosi kosztów Revelio! Stopa zwrotu znacznie wyższa niz w Katowicach, czy Tychach! unikatowe miejsce na mapie Śląska. Rewelacyjnie wykończona kamienica! gruntownie i wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Smolenia

Śródmieście,Bytom

999 000 zł670 m² 1 491,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Silesia Cztery Kąty proponuje Państwu w ofercie sprzedaży kamienicę w ścisłym Centrum Bytomia przy wyremontowanej ulicy Jana Smolenia. Prowizja 0% Budynek Jedna z piękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Golfowa

Śródmieście,Bytom

1 320 000 zł160 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny Dom Jednorodzinny na Prestiżowym Osiedlu Srebrne Stawy Bytom ul.Golfowa Opis Nieruchomości: Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny z widokiem na malownicze pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Golfowa

Śródmieście,Bytom

1 320 000 zł160 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bytom

474 000 zł216 m² 2 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość idealna pod inwestycję! Projekt przygotowany pod sześć kawalerek/mieszkań. Bytom, ul. Dworcowa 30. Na sprzedaż pakiet 6 lokali mieszkalnych (na 4 poziomach: parter, pierwsze, drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bytom

Śródmieście,Bytom

359 000 zł104 m² 3 452 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Rezerwacja Sprzedaż Domu Szeregowego przez Biuro Wisto Nieruchomości Wisto Nieruchomości - Biuro Godne Polecenia Opis nieruchomości: sprzedam dom szeregowy o powierzchni użytkowej około 84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Bytom

Śródmieście,Bytom

1 300 000 zł354 m² 3 671,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:695 m²

Jedyna taka okazja na rynku. Nie zwlekaj zadzwoń i umów się na prezentacje już dziś Główne atuty nieruchomości: w pełni wykończony lokal po remoncie generalnym zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

750 000 zł136 m² 5 514,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w Bytomiu przy ul. Cegielnianej- zaledwie 2km na Rynek w Bytomiu! stan surowy zamknięty z wykonaną instalacją elektryczną, instalacjami wod-kan oraz tynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

760 000 zł156 m² 4 871,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w Bytomiu przy ul. Cegielnianej- zaledwie 2km na Rynek w Bytomiu! stan surowy zamknięty z wykonaną instalacją elektryczną ( możliwość wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

730 000 zł136 m² 5 367,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Śródmieście,Bytom

390 000 zł362 m² 1 077,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:623 m²

Posiadamy w ofercie kamienicę o powierzchni 362m2 w ścisłym centrum Bytomia w 2 linii zabudowy na ul. Piekarskiej około 100 m od ch Agora. Ulica Piekarska w Bytomiu staje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Śródmieście,Bytom

695 000 zł200 m² 3 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom z 1974-75 roku po kompletnej renowacji w 2004r, zlokalizowany na terenie o pow.2600m2, ogrodzony( słupki stalowe, płot drewniany - nowy) obsadzona tujami i bluszczem. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

730 000 zł136 m² 5 367,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

760 000 zł156 m² 4 871,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

730 000 zł136 m² 5 367,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²