dowolna

Nowe mieszkania i domy Śródmieście, Bytom - Nieruchomości z rynku pierwotnego Śródmieście

12 ogłoszeń

12 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Osiedle Bolko

Północna,Bytom

Mieszkania od 221 990 zł do 749 102 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:28,10 - 101,23 m²

Osiedle Bolko to kameralna inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana przez renomowaną pracownię medusagroup, wyróżniająca się nowoczesną architekturą i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Powstaje.

Szczegóły inwestycji

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

569 000 zł90,82 m² 6 265,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Nowoczesne bliźniaki z ogrodem w pięknej zielonej okolicy! Bytom Śródmieście kupujący nie płaci pcc i prowizji I podatku pcc! Prezentowana oferta to wygodny, nowoczesny bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł97 m² 7 721,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Nowy dom 5 pokoi | bliźniak | 97 m | bez pcc | Bytom stan deweloperski*/ w budowie Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Bytom przy ul. Cegielnianej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście,Bytom

502 696 zł57,32 m² 8 770 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Złap okazję! Nowe mieszkania w nowym budynku z windą teraz w cenie promocyjnej! Twoje nowe mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz Nowa Kamienica przy ul.Szymanowskiego 1 w Bytomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

749 000 zł97 m² 7 721,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:269 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł81,64 m² 6 490,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 81,64 m2 zlokalizowane w kompleksowo wyremontowanej kamienicy w Centrum Bytomia przy ul. Wrocławskiej 12. Remont kamienicy obejmował odrestaurowanie elewacji,remont dachu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 900 zł84,83 m² 5 892,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 84,83 m2 zlokalizowane w kompleksowo wyremontowanej kamienicy w Centrum Bytomia przy ul. Wrocławskiej 12. Remont kamienicy obejmował odrestaurowanie elewacji,remont dachu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 000 zł73,20 m² 5 901,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 73,20 m2 zlokalizowane w kompleksowo wyremontowanej kamienicy w Centrum Bytomia przy ul. Wrocławskiej 12. Remont kamienicy obejmował odrestaurowanie elewacji,remont dachu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Bytom

385 442 zł43,95 m² 8 770 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

189 000 zł43,05 m² 4 390,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 43,05 m2 - Bytom, ul. Powstańców Warszawskich Świeżo wyremontowana kamienica | Stan deweloperski Na sprzedaż oferujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł93 m² 6 118,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:244 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie "bliźniaczej" o pow. 93 m2 na parceli 244m2. Marzysz o idealnym miejscu dla siebie i swojej rodziny, gdzie możesz cieszyć się spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł113 m² 7 955,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Nowoczesny dom z garażem | 107 m | działka 436 m | bez pcc Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny realizowany na podstawie projektu Dom w borówkach - przemyślana architektura,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Bytom

Śródmieście,Bytom

569 000 zł91 m² 6 252,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Nowe domy! Zabudowa bliżniacza domy W budowie oddanie II kwartał 2026 oraz pcc2%! dom: w zabudowie bliżniaczejj ( skrajny- działka 245-288m2) Powierzchnia użytkowa- 91m2 Stan surowy zamknięty!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kupujący zwolniony z 2% pcc! Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Bytomiu przy ul. Cegielnianej - zaledwie 2km od Rynku w Bytomiu! Domy są w trakcie wykańczania do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

569 000 zł90 m² 6 293,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Te domy sprzedają się szybciej niż powstają sprawdź, dlaczego Cegielniana to dziś najgorętszy adres w Bytomiu domy W budowie oddanie II kwartał 2026 oraz pcc2%! Domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

569 000 zł90 m² 6 293,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

569 000 zł91 m² 6 252,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kupujący zwolniony z 2% pcc! Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Bytomiu przy ul. Cegielnianej- zaledwie 2km od Rynku w Bytomiu! Domy są w trakcie wykańczania do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Woźniaka

Śródmieście,Bytom

196 000 zł38 m² 5 216 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Jeśli marzysz o cichym, jasnym mieszkaniu w bloku na ogrodzonym terenie, ta alternatywa to idealne rozwiązanie dla Ciebie! lokalizacja: województwo śląskie, bytom, śródmieście Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Golfowa

Śródmieście,Bytom

1 320 000 zł160 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny Dom Jednorodzinny na Prestiżowym Osiedlu Srebrne Stawy Bytom ul.Golfowa Opis Nieruchomości: Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny z widokiem na malownicze pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Golfowa

Śródmieście,Bytom

1 320 000 zł160 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Oświęcimska

Śródmieście,Bytom

229 000 zł58 m² 3 948 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , usytuowane w pięknej kamienicy. Mieszkanie jest świeżo po kapitalnym remoncie, co czyni je idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Śródmieście,Bytom

195 000 zł30 m² 6 474 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mamy przyjemność przedstawić Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż w Bytomiu o powierzchni 30 m2 po remoncie. Nieruchomość znajduje się na ul Mikołaja Reja 10/517. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

750 000 zł136 m² 5 514,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w Bytomiu przy ul. Cegielnianej- zaledwie 2km na Rynek w Bytomiu! stan surowy zamknięty z wykonaną instalacją elektryczną, instalacjami wod-kan oraz tynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

760 000 zł156 m² 4 871,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w Bytomiu przy ul. Cegielnianej- zaledwie 2km na Rynek w Bytomiu! stan surowy zamknięty z wykonaną instalacją elektryczną ( możliwość wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

730 000 zł136 m² 5 367,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

730 000 zł136 m² 5 367,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cegielniana