dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Bytom - Oferty sprzedaży i najmu

145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

145 ogłoszeń

188 000 zł50 m² 3 760 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Prezentuję mieszkanie po kapitalnym remoncie w Bytomiu, na Rozbarku, przy ul. Siemianowickiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47 mkw składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł50,67 m² 3 947,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na 1 piętrze, z ładnym widokiem na zieleń. Układ mieszkania: - osobna kuchnia z oknem, - pokój dzienny z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł53 m² 4 056,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na 1. piętrze w zadbanym bloku w dzielnicy Stroszek. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł38,13 m² 4 169,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Dwupokojowe mieszkanie na parterze w Bytomiu-Szombierkach Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępną tylko w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

268 000 zł48,20 m² 5 560,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

2 pokoje | 48,2 m2 | Po generalnym remoncie + kuchnia od stolarza na wymiar! Poznaj mieszkanie bez kompromisów zaprojektowane z dbałością o każdy detal! W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł31 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 31,17 m , położone na 3. piętrze w bloku. Lokal idealny dla singla, pary lub jako bezpieczna lokata kapitału pod wynajem. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł34,31 m² 4 051,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji, gotowego do zamieszkania lub jako inwestycji pod wynajem? Ta oferta spełnia wszystkie kluczowe kryteria. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł97 m² 3 082,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

3 pokoje + spiżarnia | Do generalnego remontu z potencjałem! Zamieszkaj w cichej i spokojnej okolicy Bytomia w mieszkaniu na twoich zasadach! Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł37,43 m² 2 404,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży duża kawalerka znajdująca się w Bytomiu przy ul. Towarowej. Pełna własność z księgą wieczystą. Nieruchomość wymaga generalnego remontu. Ogrzewanie węglowe. Gaz.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł31,15 m² 3 820,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Ogłoszenie sprzedaży lokalu niemieszkalnego w Bytomiu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego lokalu niemieszkalnego, zlokalizowanego w kamienicy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł62,62 m² 6 707,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie w Bytomiu Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 62m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

384 900 zł52,31 m² 7 436,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowzji! Na sprzedaż - komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie | Bytom, szombierki | 52,31 m2 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu - dzielnica Szombierki, na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

339 000 zł60 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz czegoś wyjątkowego? Wnętrza nowoczesnego z dużą otwartą przestrzenią ? Gotowego do zamieszkania i urządzonego że zapiera dech. zapraszam. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł34,20 m² 6 900,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o pow. 34,20 m2, zlokalizowanego na 7-piętrze, w Bytomiu ul. Wojska Polskiego. Mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

187 500 zł92,55 m² 2 026 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 92,55 m2, zlokalizowane na 3. piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Korfantego 32 w centrum Bytomia. - i poziom (część.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł44,76 m² 6 233,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego i funkcjonalnego mieszkania w doskonałej lokalizacji?! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 44,76.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł39 m² 7 410,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zamieszkaj w najlepszej lokalizacji Bytomia w mieszkaniu po generalnym remoncie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, położonego w Bytomiu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł48,19 m² 5 706,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,19 m , zlokalizowane w sercu Bytomia, oferuje doskonały standard. Najważniejsze atuty: nowoczesne wnętrze: przestronna kuchnia z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł35,75 m² 6 013,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny do częściowego remontu w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Bytomiu Szombierki. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 37,45 m2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł106 m² 2 594,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 106 m2, z balkonem. Znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy w Bytomiu. Charakterystyka mieszkania: 3 duże pokoje kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

311 000 zł88,06 m² 3 531,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne i wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 88,06 m , położone na 3 piętrze w kamienicy przy ul. Katowickiej w Bytomiu. Lokal ma dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

171 600 zł34,11 m² 5 030,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy bardzo atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 34,11 m2 w wyjątkowej kamienicy , w centrum Bytomia. W zasięgu ręki znajdą Państwo komunikację miejską, sklepy i inne.

Szczegóły ogłoszenia

209 900 zł38,50 m² 5 451,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane w budynku z 1973 roku. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł108,10 m² 3 783,53 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Gotowe o zamieszkania -3 pokoje. Możliwość zakupu na Raty Notarialne zadzwoń:   lub   Pamiętaj, że współpracując z naszym biurem House La Bell działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł82,99 m² 5 049 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie!   Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł75,40 m² 5 026,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,4 m , położone na 2 piętrze w zadbanym 4-piętrowym bloku, w absolutnie topowej lokalizacji przy płycie Rynku w Bytomiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł88 m² 3 397,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o klasycznym układzie na jednej z najpiękniejszych ulic Bytomia ul. Adama Mickiewicza. Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

82 500 zł37,50 m² 2 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż najtańsze mieszkanie w Bytomiu o powierzchni 37,5 m2, usytuowane na parterze w kamienicy. Szczegóły nieruchomości: stan mieszkania: do generalnego remontu. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł48,83 m² 4 689,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w Centrum Bytomie przy ulicy Katowickiej. Oferta doskonała dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. -> zobacz wirtualny spacer dołączony do oferty dane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania, cenisz sobie przestrzeń, ciekawe detale i bliskość infrastruktury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł33,08 m² 4 927,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 33,08 m2 z dodatkowym, pełnoprawnie wpisanym do księgi wieczystej strychiem 31,5 m2, położony w doskonałej lokalizacji - ul. Korfantego 32,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł46,32 m² 4 512,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowo ustawna i gotowa do zamieszkania duża kawalerka położona w Bytomiu - Szombierki, przy ul. Adolfa Piątka. Lokal o powierzchni 46,32 m znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł37,89 m² 4 724,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1909

Oferujemy do sprzedaży wyremontowane , przytulne mieszkanie , składające się z jednego pokoju, kuchni, łazienki o pow. 37,89m2 położone na parterze kamienicy posadowionej w Bytomiu przy.

Szczegóły ogłoszenia

274 900 zł50,98 m² 5 392,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowej nieruchomości w dobrym standardzie. Zarówno kamienica jak i mieszkanie przeszły gruntowny remont. Dzięki funkcjonalnemu układowi wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł35 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferta Sprzedaży Mieszkania w Bytomiu, dzielnica Stroszek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w spokojnej i cenionej dzielnicy Bytomia -.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł62,44 m² 6 085,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,44 m2, zlokalizowane na parterze w dwupiętrowej kamienicy w Bytomiu przy ul. Łużyckiej. Cena nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł47,18 m² 8 160,24 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Bytomia - Szombierkach, przy ul. Orzegowskiej, na osiedlu mieszkaniowym. Mieszkanie o pow. 47,18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

238 770 zł53,06 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie o wysokim standardzie, po całkowitym remoncie w Bytomiu Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 46,74 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł35 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły. Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł132,78 m² 5 196,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe przestronne mieszkanie 132,78 m2 w Centrum Bytomia -1 km od rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w centrum Bytomia przy.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł83,77 m² 5 718,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż eleganckie i przestronne mieszkanie o powierzchni 83,77 m , położone w prestiżowej lokalizacji bezpośrednio przy Rynku w Bytom. To propozycja dla osób, które cenią.