dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Bytom - Oferty sprzedaży i najmu

145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

145 ogłoszeń

245 000 zł47,50 m² 5 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na parterze zadbanego budynku przy ul. Skwer Osiedlowy w Bytomiu (stroszek). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

319 900 zł68,53 m² 4 668,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Prawdziwa Okazja! 3 pokoje w Bytomiu,2 piętro. Zabudowa kuchenna w cenie (bez sprzętów agd) oraz szafa. W łazience wanna, kabina prysznicowa oraz bidet. Zapraszam do kupna trzypokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

124 900 zł38,56 m² 3 239,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

0% prowizji! Lokal mieszkalny do remontu w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu strefy centrum w Bytomiu Rozbark okolice ul. Głowackiego. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 38,56.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł42 m² 4 045,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37 m , do indywidualnej aranżacji każdy może urządzić je według własnych preferencji. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

145 000 zł41,64 m² 3 482,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w Bytomiu przy ulicy Siemianowickiej, dzielnica Rozbark. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4-piętrowej kamienicy. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł28,20 m² 5 177,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

NA sprzedaż: mieszkanie w nowoczesnym budynku (2013) - Bytom, ul. Ostatnia 1a Poszukujesz nieruchomości, która łączy w sobie solidność nowego budownictwa z niskimi kosztami utrzymania?.

Szczegóły ogłoszenia

326 000 zł48,92 m² 6 663,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,92m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze starannie odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy z 1896 roku. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł47,18 m² 4 853,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny do remontu w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Bytomiu Szombierki. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 47,18 m2 na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł25,80 m² 5 810,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Do sprzedaży proponuję mieszkanie o powierzchni ok 26m2 które położone jest na osiedlu w Szombierkach przy ul. Grota.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł43,10 m² 5 313,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie Bytom | 2 pokoje | Centrum | ul. Piekarska To mieszkanie to bardzo dobra propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni w centrum miasta, z dostępem do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł50,34 m² 6 553,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Olimpijska, 2 pokoje, po remoncie, balkon. Zapraszam do kupna dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w Bytomiu, przy ulicy Olimpijskiej 21. Mieszkanie o powierzchni 50,34 m2, składa się salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł45,18 m² 5 511,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie o powierzchni 45,18 m przy ul. Tysiąclecia, bytom Stroszek Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł57,90 m² 3 955,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwuczęściowe mieszkanie o łącznej powierzchni 57,9 m2 w ścisłym centrum Bytomia. Oba mieszkania sukcesywnie wynajmowały się przez ostatnie lata dając 10% roi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł62,44 m² 6 326,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,44 m , zlokalizowane na parterze w dwupiętrowej kamienicy w Bytomiu przy ul. Łużyckiej. Cena nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł31,30 m² 5 527,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 31,3 m2 po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,3 m2, świeżo po generalnym remoncie. Cena dotyczy w pełni wykończonego lokalu, do.

Szczegóły ogłoszenia

221 000 zł43 m² 5 139,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 42,78 m | 2-pokoje | Oddzielna Kuchnia | Balkon | Piętro: 6/11 Jeśli marzysz o cichym, ciepłym i widnym mieszkaniu z ogrodzonym parkingiem, ta alternatywa to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

189 500 zł85,69 m² 2 211 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,69 m2, zlokalizowane na 3. piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Korfantego 32 w samym centrum Bytomia - tuż obok Rynku i w.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł105,70 m² 2 932,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 97m2 , zlokalizowane na trzecim piętrze w 4- piętrowej klimatycznej kamienicy w Bytomiu, przy ul.Adama Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł63,80 m² 4 686,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,8 m , zlokalizowane w centrum Bytomia, przy ulicy Katowickiej 21. Jest to idealne mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł96,58 m² 4 814,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Wyjątkowe mieszkanie Z dwoma balkonami W klimatycznej kamienicy bytom 96,58 m do własnej aranżacji Na sprzedaż przestronne, pełne potencjału mieszkanie o powierzchni 96,58.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł84 m² 2 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w wyremontowanej, trzypiętrowej kamienicy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł97,46 m² 3 067,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Odkryj Urok Bytomskiego Śródmieścia. Marzysz o miejscu, gdzie historia spotyka się z teraźniejszością? Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1910.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł48,27 m² 6 194,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Opiekun ofertywojciech zającpośrednik Obrotu Nieruchomościamitel.   Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,27 m,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł47 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m zlokalizowane w Miechowicach przy ulicy Nickla 46. Lokalizacja: mieszkanie położone w wyjątkowo spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł39,50 m² 6 075,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Najważniejsze informacje: - 2 oddzielne pokoje, - po kapitalnym remoncie, - wszystko nowe, - bardzo wysoki standard, - super lokalizacja. Więcej podobnych ofert na Naszej stronie internetowej:.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł48 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, w którym każdy centymetr został mądrze zaplanowany? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość w sercu Bytomia, która łączy nowoczesny design z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł45,76 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Bytomiu Rozbark. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 48,90 m2 na drugim piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

194 900 zł33 m² 5 906,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje z widokiem na park 33,4 m Bytom, ul. Wrocławskiej Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,4 m , położone na 3. piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł64,63 m² 3 249,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z charakterem, do własnej aranżacji - ta oferta może być idealna dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się w Bytomiu przy ul. Strzelców bytomskich,.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł69,07 m² 6 513,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prawdziwa Okazja! 3 pokoje w Bytomiu,3 piętro. Zabudowa kuchenna wraz z płytą indukcyjną i piekarnikiem w cenie. W galerii jeszcze bez mebli kuchennych, z uwagi na to, iż.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł38 m² 4 263,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane w Bytomiu na osiedlu Arki Bożka. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

209 900 zł38,50 m² 5 451,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane w budynku z 1973 roku. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

189 000 zł43,05 m² 4 390,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 43,05 m2 - Bytom, ul. Powstańców Warszawskich Świeżo wyremontowana kamienica | Stan deweloperski Na sprzedaż oferujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł51 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 2 Pokoje | Garderoba + Pralnia | blisko stawu i natury! Poznaj ofertę mieszkania które spełni twoje wszystkie oczekiwania! W skład mieszkania wchodzi: * Kuchnia z aneksem *.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł41 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego bloku. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł44,50 m² 6 719,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Bytomiu, po generalnym remoncie i wykończone w wysokim standardzie. Nieruchomość o powierzchni 44,5 m2 znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł117,20 m² 4 265,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż 4-pokojowe przestronne mieszkanie 117,20 m2 w samym sercu Bytomia - 2 minuty pieszo od rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł83,06 m² 4 803,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Bytomia - 83,06 m bez skosów Oferujemy na sprzedaż ustawne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 83,06 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł30,33 m² 4 582,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 30,33 m2 na 3 piętrze 3-piętrowego budynku przy ulicy Matejki w Bytomiu - dzielnica Rozbark, składające się z jednego pokoju, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zamieszkaj w swoich przytulnych 50m2! W skład mieszkania wchodzi: * kuchnia * dwa pokoje * łazienka z prysznicem * przedpokój Do mieszkania przynależy piwnica 10m2. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł42,71 m² 4 916,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w spokojnej i zielonej części Bytomia? Zobacz to! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną własność, położonego.