dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Bytom - Sprzedaż i wynajem

116 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

116 ogłoszeń

299 900 zł69 m² 4 346,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Są takie mieszkania, w których zawsze pachnie czymś dobrym. I to jest właśnie jedno z nich - wyjątkowe - inne niż wszystkie Tu naprawdę łatwo wyobrazić sobie życie, ale nie to.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł52,17 m² 23 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania w Bytomiu? Mieszkanie dostępne od zaraz - zostań pierwszym najemcą! Zwierzaki akceptowane. Najem okazjonalny. Oferujemy do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł53 m² 4 056,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na 1. piętrze w zadbanym bloku w dzielnicy Stroszek. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł31,20 m² 5 544,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Agent prowadzący: tomasz, tel.   Do sprzedaży przestronna kawalerka znajdująca się w śródmieściu Bytomia przy ul. Grottgera. Mieszkanie, usytuowane jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 000 zł97 m² 3 082,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

3 pokoje + spiżarnia | Do generalnego remontu z potencjałem! Zamieszkaj w cichej i spokojnej okolicy Bytomia w mieszkaniu na twoich zasadach! Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł31,15 m² 3 820,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Ogłoszenie sprzedaży lokalu niemieszkalnego w Bytomiu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego lokalu niemieszkalnego, zlokalizowanego w kamienicy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bytom Rozbark ul. Królowej Jadwigi 50 m2 / 3 pok + balkon! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego i przestronnego, 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł53 m² 5 283 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słońce, widok i Twój Nowy Początek, 3 pokoje na osiedlu w Bytomiu "dom to nie miejsce, w którym mieszkasz, ale miejsce, w którym cię rozumieją ." powiedział Christian Morgenstern.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

339 000 zł60 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz czegoś wyjątkowego? Wnętrza nowoczesnego z dużą otwartą przestrzenią ? Gotowego do zamieszkania i urządzonego że zapiera dech. zapraszam. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa kawalerka do wynajęcia | komfort - styl - doskonała funkcjonalność Do wynajęcia wyjątkowa, w pełni umeblowana kawalerka, która łączy nowoczesny komfort z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł34,20 m² 6 900,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o pow. 34,20 m2, zlokalizowanego na 7-piętrze, w Bytomiu ul. Wojska Polskiego. Mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Bytom,śląskie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bytom Knajfeld , blisko Pałacu Ślubów Do wynajęcia Lokal mieszkalny o powierzchni 50 m2 , składający się z - sypialni - pokoju dziennego - osobnej kuchni z jadalnią - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł35,75 m² 6 013,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny do częściowego remontu w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Bytomiu Szombierki. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 37,45 m2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł29,73 m² 7 029,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1893

Opiekun oferty Wojciech Zając tel.   Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,73 m, położonego na parterze w zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł37,32 m² 5 037,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z kw - Bytom, rozbark Oferujemy do sprzedaży mieszkanie własnościowe z założoną księgą wieczystą, zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Bytomia -.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, w dużym stopniu umeblowane, z parkingiem wyłącznie dla mieszkańców budynku oraz widokiem z balkonu na Park im Kachla! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł39,32 m² 6 866,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowe mieszkanie - nowy start! Szukasz mieszkania idealnego na start? Masz dość remontów i chcesz wprowadzić się jak najszybciej? Nie martw się mamy coś dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł37,89 m² 4 724,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1909

Oferujemy do sprzedaży wyremontowane , przytulne mieszkanie , składające się z jednego pokoju, kuchni, łazienki o pow. 37,89m2 położone na parterze kamienicy posadowionej w Bytomiu przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bytom ul Katowicka Do wynajęcia bardzo duże mieszkanie jednopokojowe o wysokim standardzie. Bardzo dobra lokalizacja, bytom Centrum, blisko do wszelkich przystanków komunikacji miejskiej oraz pkp.

Szczegóły ogłoszenia

274 900 zł50,98 m² 5 392,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowej nieruchomości w dobrym standardzie. Zarówno kamienica jak i mieszkanie przeszły gruntowny remont. Dzięki funkcjonalnemu układowi wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł96,58 m² 5 156,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z dwoma balkonami W klimatycznej kamienicy- bytom Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 96,58 m2 zlokalizowane na 2 piętrze kamienicy w centrum Bytomia. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł35 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferta Sprzedaży Mieszkania w Bytomiu, dzielnica Stroszek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w spokojnej i cenionej dzielnicy Bytomia -.

Szczegóły ogłoszenia

309 900 zł50,34 m² 6 156 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Polecam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaż 2-pokojowego mieszkanie z dużym balkonem zlokalizowanego w Bytomiu przy ul. Olimpijskiej. Lokal znajduje się na 6-piętrze w 8-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł62,44 m² 6 085,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,44 m2, zlokalizowane na parterze w dwupiętrowej kamienicy w Bytomiu przy ul. Łużyckiej. Cena nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Bytomiu przy ulicy Franciszka Smółki. Mieszkanie składa się z półotwartej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł47,50 m² 5 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na parterze zadbanego budynku przy ul. Skwer Osiedlowy w Bytomiu (stroszek). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

124 900 zł38,56 m² 3 239,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

0% prowizji! Lokal mieszkalny do remontu w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu strefy centrum w Bytomiu Rozbark okolice ul. Głowackiego. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 38,56.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł41,39 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe, na I piętrze przy ul. Rajskiej o pow. 42m2. Mieszkanie składa się z: -2 pokoi -dużej widnej kuchni -przedpokoju -łazienki z wc -(do mieszkania przynależy piwnica).

Szczegóły ogłoszenia

900 zł20,10 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

To propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego mieszkania na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal sprawdzi się dla jednej osoby ceniącej komfort, komunikację i gotowe rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł35,16 m² 4 522,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu- bytom, stroszek Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,16 m , położone na I piętrze bloku po termomodernizacji. Lokal wymaga remontu, co stanowi doskonałą okazję.

Szczegóły ogłoszenia

269 999 zł121,60 m² 2 220,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

To propozycja dla osób poszukujących dużego mieszkania w centralnej lokalizacji. Nieruchomość sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł47,18 m² 4 853,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny do remontu w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Bytomiu Szombierki. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 47,18 m2 na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł50,34 m² 6 553,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Olimpijska, 2 pokoje, po remoncie, balkon. Zapraszam do kupna dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w Bytomiu, przy ulicy Olimpijskiej 21. Mieszkanie o powierzchni 50,34 m2, składa się salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł45,18 m² 5 511,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie o powierzchni 45,18 m przy ul. Tysiąclecia, bytom Stroszek Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł62,44 m² 6 326,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,44 m , zlokalizowane na parterze w dwupiętrowej kamienicy w Bytomiu przy ul. Łużyckiej. Cena nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł47,18 m² 5 277,66 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 47,18 m | 2 piętro | wieżowiec z windą Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,18 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

221 000 zł43 m² 5 139,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 42,78 m | 2-pokoje | Oddzielna Kuchnia | Balkon | Piętro: 6/11 Jeśli marzysz o cichym, ciepłym i widnym mieszkaniu z ogrodzonym parkingiem, ta alternatywa to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

245 000 zł48,70 m² 5 030,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem- bytom Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,70 m2 + piwnica 6,40 m2 usytuowane na 2 piętrze II-piętrowego bloku po termomodernizacji. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem? Świeżo po remoncie? Oferujemy do wynajęcia kawalerkę w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie o powierzchni 30 m na 4. piętrze Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł84 m² 2 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w wyremontowanej, trzypiętrowej kamienicy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

349 999 zł45 m² 7 777,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zatrzymaj się, poczuj emocje, spełnij marzenia Są przestrzenie, które się ogląda i są takie, które się czuje. Tutaj światło sunie po jasnych podłogach jak jedwab, miękkie tkaniny.