dowolna

Działki na sprzedaż Bytom - Oferty sprzedaży działek

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

299 000 zł1 094 m² 273,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Silesia Cztery Kąty prezentuje w ofercie sprzedaży działkę z bezpośrednim dostępem do drogi krajowej nr 78, idealna na cele mieszkaniowe lub pod inwestycję. Jest możliwość zakupu działki.

Szczegóły ogłoszenia

124 000 zł1 017 m² 121,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich o powierzchni 1017 m w skład której wchodzi działka nr 358/10 zapisanej w księdze wieczystej ka1y/00015711/8.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

389 950 zł709 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zostały 3 z 5 działek działka Z gotowym projektem budowy ekskluzywnego domu jednorodzinnego W prestiżowej lokalizacji W centrum górnego ślaska Działka to unikatowa okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 946 600 zł19 644 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka przemysłowa budowlana w Bytomiu - Podana cena jest ceną netto. Do ceny należy doliczyć 23% vat. Oferta sprzedaży działki Lokalizacja: bytom, ul. Kolonia Zygmunt Numer działki: 134/14.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 720 000 zł8 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO sprzedaży: działka o powierzchni ok. 8000m 2 kształt prostokąt , płaska plan zagospodarowania magazynowe, produkcyjne, usługowe -powierzchnia biologicznie czynna - 15% -maksymalny wskaźnik.

Szczegóły ogłoszenia

9 148 016 zł3 156 m² 2 898,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji syndyk masy upadłości amk koks spółka Z O.O. W upadłości W Z siedzibą bytomiu ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż Z wolnej ręki.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł841 m² 249,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana zlokalizowana w dzielnicy Górniki w Bytomiu. Ta atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 841 m charakteryzuje się kształtem zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł547 m² 301,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł9 900 m² 212,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-przemysłowa o pow. 1ha w Bytomiu przy Strzelcach Bytomskich zabudowana budynkiem przemysłowym , teren utwardzony. Cena atrakcyjna 2100 000 zł. Gorąco polecam. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł4 728 m² 67,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Łagiewnickiej obejmuje działkę gruntu o powierzchni 4728 m w skład której wchodzi działka nr 1314/50 zapisana w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

17 350 000 zł80 700 m² 214,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny w Bytomiu o powierzchni 8 ha. Ukształtowanie terenu: teren płaski. Dostęp do asfaltowej drogi publicznej. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania: p -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 185 m² 297,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 2185 m2, nieruchomość składa się z 2 działek w kształcie prostokąta połączonych ze sobą. Media Gaz, prąd, woda, kanalizacja. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 673 m² 227,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 673 m w Bytomiu, dzielnica Stolarzowice! Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość natury, a zarazem chcących.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł5 996 m² 1 667,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okazja inwestycyjna | pum 7300 m | 135 mieszkań | Bytom, ul. Skrajna Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w Bytomiu przy ul. Skrajnej, idealny pod budowę nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

342 400 zł1 070 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ostatnie działki budowlane w Bytomiu Szombierkach! Kameralne osiedle pięknych domów w otoczeniu Parku Fazaniec. I podatku pcc! Oferujemy na sprzedaż uzbrojone działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

669 400 zł8 650 m² 77,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości o powierzchni 0,8650 ha, położonych w Bytomiu w rejonie ul. Energetyki i Alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego, w skład których wchodzą: 1) prawo użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

503 000 zł2 355 m² 213,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w Bytomiu przy ul. Energetyki o powierzchni 2355 m w skład której wchodzi działka nr 1303/24 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00014557/3.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 223 m² 77,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Przy Kopalni o łącznej powierzchni 1223 m , w skład których wchodzą działki 163/4, 165/4, 168/4, 173/4 zapisane w księgach.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł6 811 m² 220,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność tylko U nas atrakcyjne działki usługowe W doskonałej lokalizacji oferta bez prowizji od klienta kupującego Klikaj w wideo zamieszczone w ofercie Teren.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł2 585 m² 344,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną | bytom Idealna lokalizacja dla deweloperów - gotowa do inwestycji! Oferowana działka (na wizualizacji z budynkiem oznaczonym literą "b").

Szczegóły ogłoszenia

261 060 zł687 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Bytomiu przy ul. Frenzla/nikla ( Miechowice ). Teren podzielony na 31 działek o różnych powierzchniach (od 600m2 - 1057m2). W Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

307 000 zł1 787 m² 171,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Stolarzowickiej o łącznej powierzchni 1787m w skład których wchodzą działki 1114/12, 1116/12, 1118/12, 1120/12zapisane w księgach.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł31 729 m² 189,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną zlokalizowaną w rejonie ulicy Krzyżowej z szybkim dostępem do drogi nr 79 łączącej Katowice z autostradą A1. Oferowany grunt znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 282 m² 97,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Falistej o powierzchni 1282 m w skład której wchodzi działka 449/59 zapisana w księdze wieczystej nr ka1y/00039610/4. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł1 370 m² 313,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ogłoszenie sprzedaży działki Bytom (górniki) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1370 m , położona w spokojnej i zielonej części Bytomia dzielnicy Górniki.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł2 671 m² 149,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - działka częściowo budowlana, - 600 m2 pod budowę, 2000 m pod tereny zielone, - działka granicząca z Dolomitami, - przy Rezerwacie Segiet, - piękna i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł33 252 m² 285,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich o łącznej powierzchni 33252 m w skład których wchodzą działki 1421/30, 1278/30, 766/30, 425/1, 426/1 zapisane.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł69 693 m² 107,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Bytomiu w rejonie ul. Energetyki i Alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego o łącznej powierzchni 69693 m , w skład których wchodzą działki nr 74/1,.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł1 226 m² 119,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w Bytomiu przy ul. Racjonalizatorów o powierzchni 1226 m w skład której wchodzi działka 1240/24 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00014421/1.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł9 056 m² 33,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Piłkarskiej o powierzchni 9056 m w skład w której wchodzi działka 2811/89 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00000514/9. Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

160 734 zł602 m² 267 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Bytom-Miechowice Nickla Sprzedaż działek budowlanych(od 600 m2 - do 1057 m2). Teren jest podzielony, w planie tereny mieszkaniowe z dopuszczeniem usług nieuciążliwych.

Szczegóły ogłoszenia

299 168 zł601 m² 497,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 15 działek budowlanych w Bytomiu przy ul. Frenzla/nikla (miechowice). Dostępne działki o powierzchniach od 601 m2 do 1057 m2 mpzp: tereny mieszkaniowe z dopuszczeniem usług.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna - 3033 m Bytom - Miechowice, ul. Racjonalizatorów Cena: 606 600 zł (200 zł/m ) - do negocjacji Numer ewidencyjny działki: 601/32 Forma własności: użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł902 m² 299,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Bytomiu Górnikach! działki posiadają decyzję podziałową. Na działce numer jeden znajduje się budynek mieszkalny wielorodziny (ok. 250 m) wraz z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł30 870 m² 64,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w Bytomiu, oznaczoną geodezyjne jako działki nr 951/94, 914/93, 953/94,.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł9 294 m² 100,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Bytomiu, obręb Bobrowniki Działka o powierzchni 9294m2, z wydanymi warunkami zabudowy obejmującymi ok 3600m2 - budowa 6 bliźniaków. Media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

382 760 zł1 367 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Bytom ul. Stolarzowicka / Zabrze Helenka. Atrakcyjne działki budowlane ostatnie! Cena do negocjacji! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w Bytomiu przy ul. Stolarzowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 184 000 zł7 400 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu propozycję zakupu działki inwestycyjnej o powierzchni ok. 7400 m2, położonej w Bytomiu z bezpośrednim wjazdem z ulicy Żołnierskiej, tuż przed stacją Shell.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 378 m² 44,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w Bytomiu, oznaczoną geodezyjne jako działka nr 1488/44 o pow. 0,3378.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł21 455 m² 65,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Północnej obejmuje 2 działki gruntu nr 207/2, 4, o łącznej powierzchni 21455 m zapisane w księdze wieczystej ka1y/00011000/3.