dowolna

Nieruchomości Bytom - Oferty sprzedaży nieruchomości

584 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

584 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Stroszek,Bytom

225 000 zł48 m² 4 677,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 48,1 m2 po kompleksowym remoncie 7 lat temu, 2 piętro, bytom Stroszek. Układ mieszkania: - osobna kuchnia meblami pod zabudowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Śródmieście,Bytom

250 000 zł63 m² 3 968,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Bytomia przy ul.Juliana Fałata. CO sprzedajemy ? Przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gombrowicza

Stolarzowice,Bytom

720 000 zł180 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Sprzedam dom w spokojnej okolicy w Bytomiu- stolarzowicach przy ul. Gombrowicza. Na parterze znajduje się kuchnia, 2 pokoje, przedpokój oraz łazienka z wc. Z parteru jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bytom

175 000 zł73 m² 2 392,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie pełne możliwości 3 pokojowe o powierzchni 73,15m2, do generalnego remontu opodal Bytomskiego Rynku! cena do negocjacji! co sprzedajemy ? Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 73,15m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Miechowice,Bytom

245 000 zł50 m² 4 890,22 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje, z balkonem, wygodny układ | Miechowice ul. Felińskiego zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

699 000 zł137 m² 5 102,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Brak prowizji! Kupujący nie płaci pcc2%! Do sprzedaży dom wolnostojący w Bytomiu przy ul. Cegielnianej- zaledwie 2km na Rynek w Bytomiu! stan surowy zamknięty! ( możliwość wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Śródmieście,Bytom

150 000 zł43 m² 3 457,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zjawiskowe mieszkanie w kamienicy, centrum Bytomia. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej po remoncie instalacji bliskość szkoły/przedszkola Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bażantowa

Bobrek,Bytom

599 000 zł144 m² 4 159,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:717 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący na osiedlu Fazaniec - sąsiedztwo zabytkowego Parku Fazaniec Brak prowizji! Kupujący zwolniony z pcc 2%! stan surowy zamkniety ( możliwość wykończenia pod klucz).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytom

Bobrek,Bytom

599 000 zł144 m² 4 159,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:717 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

730 000 zł150 m² 4 868,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w Bytomiu przy ul. Cegielnianej- zaledwie 2km na Rynek w Bytomiu! stan surowy zamknięty ( możliwość wykończenia pod klucz) okna premium - schuco antracyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bożka

Arki Bożka,Bytom

195 000 zł38 m² 5 141,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bez pośrednika! mieszkanie w Bytomiu na zadbanym, zielonym osiedlu Arki Bożka. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki. Do mieszkania przynależy również piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bytom,śląskie

300 000 zł60 m² 5 012,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Niepowtarzalna oferta. Trzypokojowe mieszkanie to gratka w tej okolicy! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość terenów zielonych położenie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olejniczaka

Bytom,śląskie

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Bytom ul. Olejniczaka Z przyjemnością zapraszam Państwa do zakupu wyjątkowej nieruchomości położonej w Bytomiu przy ul. Olejniczaka, która jest prawdopodobnie najlepszą lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

209 000 zł51 m² 4 090,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,10 m2 na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Stroszek,Bytom

160 000 zł36 m² 4 441,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowy lokal mieszkalny z pięknym balkonem, widną kuchnią, łazienką z wc i przedpokojem. Pow. mieszkania to 36,02 m 2. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 12,63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bytom

276 000 zł65 m² 4 218,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65,41m2, po generalnym remoncie do wprowadzenia, w świetnej lokalizacji Bytom ul. J. Malczewskiego. Lokalizacja gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

387 500 zł127 m² 3 051,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bytom - ul. Batorego Szanowni Państwo na sprzedaż prezentuje się 4 pokojowe mieszkanie położone w pięknym budynku przy ul. Batorego w Bytomiu. Lokalizacja daje nam wszystko czego potrzebujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

199 999 zł46 m² 4 347,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

# miechowice # ul. Felińskiego # Szanowni Państwo Bez owijania w bawełnę, mieszkanie, które proponuję jest przeznaczone do remontu, ale tak pozytywna aura jaka w nim panuje z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miechowicka

Karb,Bytom

240 000 zł56 m² 4 265,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Duże, trzypokojowe mieszkanie w bloku po termomodernizacji! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Racjonalizatorów

Bytom,śląskie

1 258 000 zł32 248 m² 39,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dmdg Sprzedaż w drodze przetargu prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu nr 1234/24 o powierzchni 32 248.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

139 000 zł39 m² 3 596 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na sprzedaż - Bytom, szombierki Przedstawiam do sprzedaży urokliwe mieszkanie o powierzchni [podaj powierzchnię mieszkania] położone w doskonałej lokalizacji Bytomia - Szombierkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

279 000 zł105 m² 2 657,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Duże mieszkanie przy ul. Mickiewicza w Bytomiu. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie charakteryzujące się sporą przestrzenią wraz z możliwością jej praktycznego zagospodarowania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bytom

299 000 zł81 m² 3 691,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z możliwością wykonania 3 pokoju o powierzchni 81m2, do remontu, w świetnej lokalizacji Bytom ul. Moniuszki na przeciw Opery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szombierki

Szombierki,Bytom

215 000 zł45 m² 4 778 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji Bytomia - Szombierkach. To idealna oferta dla osób poszukujących komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Sucha Góra

Sucha Góra,Bytom

511 200 zł9 294 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w ciekawej, zielonej okolicy w Bytomiu - dzielnica Sucha Góra o powierzchni 9294 m2. Działka zadrzewiona, częściowo pod zabudowę - około 4500 m2. Szerokość: 20,50 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnogórska

Śródmieście,Bytom

348 000 zł84 m² 4 143 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Umowa przedwstępna wyjątkowa oferta! Szukasz przestronnego 4 Pokojowego Mieszkania w Topowej dzielnicy Bytomia Przy Parku? Gdzie Wprowadzisz się i zamieszkasz od razu? A Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Śródmieście,Bytom

169 000 zł36 m² 4 719,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do zamieszkania lub odświeżenia według własnej aranżacji o powierzchni 35,81m2 zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich. Mieszkanie usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Łagiewniki

Łagiewniki,Bytom

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Rezerwacja! Oferujemy Państwu działkę budowlaną w Bytomiu Łagiewnikach. Powierzchnia: 981m2 (działka 1511/45). Na działce kiedyś stał dom. Prąd i kanalizacja. Cena: 350 000zł. Prowizja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Bytom,śląskie

193 999 zł49 m² 3 923,13 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

*** oferta na wyłączność **** -> Mieszkanie na sprzedaż - Bytom ul. Olimpijska 5 - balkon / 2 pokoje <- Najlepsza lokalizacja Z ogromną przyjemnością chciałabym zaproponować Państwu zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Bytom

109 000 zł97 m² 1 123 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę lokalu użytkowego, znajdującego się w oficynie, na parterze kamienicy w dobrze skomunikowanej okolicy. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

699 000 zł137 m² 5 102,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cegielniana

Śródmieście,Bytom

730 000 zł150 m² 4 868,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bażantowa

Bobrek,Bytom

599 000 zł144 m² 4 159,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:717 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Akacjowa

Śródmieście,Bytom

255 000 zł49 m² 5 174,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania atrakcyjne, zadbane i umeblowane mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji. Oferta polecana dla klientów chcących zamieszkać W wyjątkowo zielonej, a zarazem komunikacyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bytom

179 000 zł36 m² 4 995,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwcja! Na sprzedaż 2-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie, w Centrum Bytomia. Bardzo dobrze skomunikowane z całą aglomeracją Śląska. Bardzo dobra lokalizacja - w pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

245 000 zł49 m² 5 040,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,61m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - duża kuchnia - przedpokój - łazienka z wc i oknem Mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Bytom,śląskie

365 000 zł98 m² 3 743,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Ogłoszenie prywatne bez prowizji! Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Knajfeld (kleinfeld) w odległości 250 m od Parku Miejskiego i 1000 m od centrum miasta, w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Łagiewniki,Bytom

319 000 zł61 m² 5 229,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61m2 zlokalizowane w Bytomiu przy ulicy Armii Krajowej 58D. Zdecydowanymi atutami nieruchomości są: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudzkiego

Śródmieście,Bytom

239 000 zł42 m² 5 656,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania na start ? A może chcesz dobrze zainwestować? Jeżeli tak, to mam dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję. Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Bytomiu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Stroszek

Stroszek,Bytom

1 900 000 zł889 m² 2 137,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:własny parking

Lokal biurowo-magazynowy na sprzedaż bytom - stroszek! radzionków! przy trasie bytom - stroszek! droga krajowa dk 11! Do sprzedaży budynek biurowo-magazynowy o powierzchni 889 m2. Biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Falista

Karb,Bytom

84 999 zł42 m² 2 006,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** Najnowsza oferta - Bytom - 2 pokoje - mieszkanie na sprzedaż ** Dobra cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 42,37 m2 ( piwnica 10 m2 - całkowita.