dowolna

Nieruchomości Bytom - Oferty sprzedaży nieruchomości

591 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

591 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Szombierki,Bytom

239 900 zł39 m² 6 215,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oj tak. Doczekaliśmy się rewelacyjnej oferty - Bytom - Szombierki - 2 pokoje - I piętro - atut za atutem. Szanowni Państwo. Andrzej Dąbrowski śpiewał " do zakochania jeden krok.", w przypadku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstytucji

Bytom,śląskie

254 900 zł52 m² 4 899,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Pracujące gotowce inwestycyjne roi ok. 13-14% Wynajęte z umowami na dwa lata Gwarancja najmu - Mieszkanie + 2 miejsca postojowe + duża piwnica Monitorowana odnowiona kamienica. Bezczynszowe Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Śródmieście,Bytom

199 000 zł37 m² 5 318 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Wisto Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie w stylu loftowym w centrum Bytomia (ul. Chełmońskiego). Dodatkowe informacje: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Miechowice,Bytom

235 970 zł51 m² 4 663,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bytom ul. Felińskiego 167 - Mieszkanie obok lasu - Cicha oraz zielona okolica. Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3-piętrze w budynku po termomodernizacji, w bardzo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Miechowice,Bytom

287 000 zł48 m² 5 979,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy dla swojej rodziny? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie składające się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bytom

Łagiewniki,Bytom

35 000 zł10 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu pawilon gastronomiczny w dobrym położeniu Bytomiu Centrum. Powierzchnia: 10m2. Pawilon służył jako lokal gastronomiczny. Gotowy do użycia. Dopuszczony przez sanepid. Stan lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chrzanowskiego

Śródmieście,Bytom

599 000 zł108 m² 5 571,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 107,52m2 z doskonałym rozkładem pomieszczeń świeżo po remoncie. Luksusowe mieszkanie o powierzchni 107 m2 w okazałej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Bażantowa

Bobrek,Bytom

246 000 zł800 m² 307,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 800m2 w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Fazaniec! Działka jest bardzo dobrze skomunikowana 10 minut do centrum Bytomia i Rudy Śląskiej Orzegowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Rozbark,Bytom

189 000 zł46 m² 4 108,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Szukasz 2 pokojowego mieszkania w Centrum Bytomia ? Świetnie skomunikowanego z pełną infrastruktura w pobliżu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

239 500 zł60 m² 3 991,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

"Człowiek żyje dla swojej przyszłości" powiedział Paulo Coelho. Przyszłość rysuje się w miejscu gdzie żyjemy, zajmujemy się sprawami ważnymi i zwykłymi. W domu, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Stroszek,Bytom

200 000 zł48 m² 4 196,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Do sprzedaży oferuję mieszkanie położone w Bytomiu Stroszku przy ul. Rydza Śmigłego w bloku 4 piętrowym na 3 piętrze. Przedmiotowy lokal o powierzchni 43,88 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stroszek,Bytom

210 000 zł40 m² 5 316,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie o pow. 39,50 m2 Położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku posadowionego w atrakcyjnej lokalizacji , w zielonej dzielnicy Bytomia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętochłowicka

Łagiewniki,Bytom

499 000 zł267 m² 1 868,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas W biurze! Na sprzedaż kamienica w Bytomiu przy ulicy Świętochłowickiej: powierzchnia użytkowa budynku: 267 m2; powierzchnia działki: 535 m2; kamienica z II połowy XVIII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bożka

Arki Bożka,Bytom

349 000 zł39 m² 8 948,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezrwacja! Przedstawiam bardzo przytulne, kompaktowe mieszkanie zaprojektowane w nowoczesnym stylu wykonane z dbałością o każdy szczegół. Projekt wykorzystuje maksymalnie każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Miechowice,Bytom

182 000 zł38 m² 4 776,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,1 m , położone na parterze w czteropiętrowym budynku w Miechowicach. Mieszkanie składa się z: *przestronnego salonu *ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Bytom

229 000 zł36 m² 7 136,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży kawalerka z antresolą (funkcja sypialni) , zlokalizowana Bytom Śródmieście /mickiewicza Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie. Bardzo ciekawa aranżacja oraz wykończenie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwietniewskiego

Śródmieście,Bytom

245 000 zł69 m² 3 532,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu bardzo atrakcyjne mieszkanie o pow.68,63 m2 położone w Bytomiu, przy ulicy Kwietniewskiego. Kamienica około 2010 r. po remoncie - obecnie przeprowadzane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Didura

Śródmieście,Bytom

350 000 zł130 m² 2 700,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferuję lokal mieszkalny położony na parterze w starej kamienicy , w centrum Bytomia, w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Lokal o powierzchni mieszkalnej 129 m2 oferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

249 000 zł55 m² 4 492,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- nowość - Super niski czynsz 236,53 zł! *** Bytom - mieszkanie na sprzedaż *** Idealne dla rodziny jak również pod inwestycję: *** Dlaczego dla rodziny? Ze względu na bliskość ośrodków , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Cegielniana

Stroszek,Bytom

590 000 zł2 108 m² 279,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cześć, tu. Pośrednik Nieruchomości wielkiej Wagi. w małym samochodzie ;) Jeżeli: szukasz dużej działki o różnorodnym przeznaczeniu, zlokalizowanej w centrum Aglomeracji śląskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliwicka

Śródmieście,Bytom

147 000 zł35 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

R-e-Z-E-R-W-A-C-J-A Wyłącznie w Investor Nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania położonego w centrum Bytomia przy ulicy Gliwickiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

399 000 zł47 m² 8 456,97 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Bytomia - Szombierkach, przy ul. Orzegowskiej, na osiedlu mieszkaniowym. Mieszkanie o pow. 47,18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Musioła

Bytom,śląskie

170 000 zł933 m² 182,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej działki budowlanej, która oferuje niepowtarzalne połączenie ciszy, spokoju i naturalnego piękna. Działka stwarza idealne warunki do stworzenia swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Golfowa

Śródmieście,Bytom

1 320 000 zł160 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny Dom Jednorodzinny na Prestiżowym Osiedlu Srebrne Stawy Bytom ul.Golfowa Opis Nieruchomości: Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny z widokiem na malownicze pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bytom

Śródmieście,Bytom

175 000 zł70 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w Bytomiu! Powierzchnia nieruchomości wynosi 70m2. Na powierzchnie składają się salon, sypialnia, kuchnia oraz łazienka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Stroszek,Bytom

340 000 zł62 m² 5 448,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w Bytomiu w dzielnicy Stroszek. Mieszkanie o powierzchni 62,40 mkw. Mieszkanie gotowe jest do zamieszkania. Lokal mieszkalny mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Bytom

Śródmieście,Bytom

3 900 000 zł12 067 m² 323,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy teren komercyjny na trasie Bytom - Tarnowskie Góry dk 11, nieruchomość doskonale położona, składająca się z dwóch brył, które posiadają niezależne wjazdy. Teren charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nickla

Miechowice,Bytom

285 000 zł54 m² 5 283,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w Bytomiu! Powierzchnia nieruchomości wynosi 53,94m2 wraz z przynależną piwnicą. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Śródmieście,Bytom

245 000 zł58 m² 4 249,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Nowa niższa cena! Mamy Państwu do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w śródmieściu Bytomia, w "zielonej części" ulicy Grottgera. Wygodne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57,65 m2, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Śródmieście,Bytom

230 000 zł42 m² 5 227,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! mieszkanie W jednej Z najlepszych lokalizacji W bytomiu przy parku kachla! Mamy przyjemność przedstawić Państwu - rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bytom

Szombierki,Bytom

192 000 zł600 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane na Osiedlu Fazaniec w Bytomiu w dzielnicy Szombierki. Działki budowlane zlokalizowane są w sąsiedztwie Parku Fazaniec - jednego z pierwszych parków na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwietniewskiego

Śródmieście,Bytom

255 000 zł69 m² 3 715,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Mamy przyjemność zaoferować Państwu bardzo atrakcyjne mieszkanie o pow.68,63 m2 położone w Bytomiu, przy ulicy Kwietniewskiego. Kamienica około 2010 r. po remoncie - obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Golfowa

Śródmieście,Bytom

1 320 000 zł160 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bytom

299 000 zł83 m² 3 602,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w samym sercu Bytomia! Powierzchnia nieruchomości wynosi 82,99m2. Na nieruchomość składają się salon, dwa pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Szombierki,Bytom

319 000 zł47 m² 6 831 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania - Wisto Nieruchomości Biuro Godne Polecenia Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w jednej z najpopularniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

245 000 zł46 m² 5 303,03 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,2 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze 11-piętrowego, ocieplonego wieżowca w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Bytomia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymały

gen. Jerzego Ziętka,Bytom

199 000 zł39 m² 5 102,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Pośrednikom dziękuję. Czekam tylko na konkretne oferty kupna. Świadectwo energetyczne też mam I nie potrzebuję dodatkowego. Okazja! mieszkanie 39m2 z możliwością zmiany układu na 2 pokoje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Janasa

Śródmieście,Bytom

499 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Uwaga! mieszkanie W jednej Z najlepszych lokalizacji W bytomiu Z klimatyzacją przy parku kachla! Mamy przyjemność przedstawić Państwu - rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bytom

Miechowice,Bytom

440 000 zł62 m² 7 096,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 62 m3 zlokalizowany w Bytomiu, w dzielnicy Miechowice. Składa się on z trzech pomieszczeń przeznaczonych na działalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cegielniana

Stroszek,Bytom

590 000 zł220 m² 2 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 108 m²

Cześć, tu. Pośrednik Nieruchomości wielkiej Wagi. w małym samochodzie ;) Jeżeli: szukasz nieszablonowej nieruchomości, również o przeznaczeniu mieszkalnym, zlokalizowanej w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

595 000 zł147 m² 4 059,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu wyjątkowego, luksusowego apartamentu, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ta w pełni wyposażona i umeblowana nieruchomość znajduje się.