dowolna

Nieruchomości Bytom - Oferty sprzedaży nieruchomości

590 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

590 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Rozbark,Bytom

235 000 zł46 m² 5 086,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 46,20m , położonego na 2 piętrze w zabytkowej kamienicy po termomodernizacji. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bytom

459 000 zł116 m² 3 953,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1899

Zapraszam na wizję wyjątkowego mieszkania po generalnym remoncie (zachowano oryginalną stolarkę drzwiową). Mieszkanie znajduje się przy ulicy Dworcowej w Bytomiu. Nieruchomość nadaje się także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chłodna

Śródmieście,Bytom

29 000 zł16 m² 1 792,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Rezerwacja Na sprzedaż murowany garaż o powierzchni 16,18 m , położony w dobrej lokalizacji - Bytom, ul. Chłodna 1a. * stan prawny: użytkowanie wieczyste * Dojazd: przez prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bytom

229 000 zł54 m² 4 223,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Na sprzedaż trzypokojowe komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 54,22 m , mieszczące się w Bytomiu przy ul.Wrocławskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Rozbark,Bytom

199 000 zł45 m² 4 437,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Unikalne mieszkanie dla osób lubiących ciepło naturalnego drewna oraz energię historycznych cegieł. Na sprzedaż jest mieszkanie o powierzchni 45m2 znajdujące się na drugim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Racjonalizatorów

Bytom,śląskie

147 000 zł1 226 m² 119,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w Bytomiu przy ul. Racjonalizatorów. Nieruchomość niezabudowana o kształcie nieregularnego wielokąta. Teren działki gruntu nie wykazuje znacznych zmian rzędnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Śródmieście,Bytom

119 000 zł48 m² 2 479 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Rezerwacja Wisto Nieruchomości - Biuro Godne Polecenia oferuje na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Bytomia, przy ul. Mickiewicza. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kruszcowa

Śródmieście,Bytom

230 000 zł57 m² 4 035,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Proponuję do sprzedaży mieszkanie położone na wysokim parterze w bloku po termomodernizacji które położone jest w śródmieściu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łagiewniki,Bytom

180 000 zł50 m² 3 629,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do generalnego remontu. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Bytomiu, w dzielnicy Łagiewniki, z dala od zgiełku ruchliwych ulic. To idealne miejsce, aby odpocząć po ciężkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupińskiego

Szombierki,Bytom

217 000 zł41 m² 5 292,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - 41 m , 3. piętro, bytom - Szombierki Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bytom

Bytom,śląskie

95 000 zł1 223 m² 77,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości połozone w Bytomiu przy ul. Przy Kopalni. Działki niezabudowane tworzą kompleks 4 działek o kształcie nieregularnego wielokąta. Teren działek gruntu nie wykazuje znacznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Stroszek,Bytom

359 000 zł51 m² 6 982 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w Bytomiu Stroszek wisto Nieruchomości Biuro Godne Polecenia Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,42 m zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstytucji

Karb,Bytom

239 000 zł51 m² 4 686,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 51m2 w Bytomiu. Nieruchomość znajduję się na czwartym piętrze w dzielnicy Karb przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Stolarzowicka

Miechowice,Bytom

307 000 zł1 787 m² 171,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Stolarzowickiej. Nieruchomości niezabudowane tworzą kompleks 4 działek o kształcie prostokąta. Teren działek gruntu nie wykazuje znacznych zmian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Śródmieście,Bytom

200 000 zł38 m² 5 236,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie w centrum Bytomia ul. Obrońców Warszawskich 16 Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,19 m2, znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Piekarska

Śródmieście,Bytom

129 850 zł26 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w Bytomiu - gotowa do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 26,5 m2, po generalnym remoncie, gotową do natychmiastowego wprowadzenia się. W 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sikorskiego

Śródmieście,Bytom

410 000 zł90 m² 4 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Niezwykłe mieszkanie trzypokojowe z balkonem przy placu Sikorskiego w Bytomiu. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie znajdujące się przy placu Sikorskiego w Bytomiu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Śródmieście,Bytom

190 000 zł37 m² 5 078 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

!Rezerwacja! Biuro Wisto Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie w stylu loftowym w centrum Bytomia (ul. Chełmońskiego). Dodatkowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konstytucji

Karb,Bytom

115 000 zł35 m² 3 264,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą okazji inwestycyjnej w postaci mieszkania o powierzchni 35,23m2 położone w bloku na parterze. Mieszkanie znajduje się w Bytomiu dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Stroszek,Bytom

399 000 zł67 m² 5 941,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 3 Pokoje | 67,15m2 Klimatyzacja Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Stroszek,Bytom

289 000 zł62 m² 4 631,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! nowa oferta na rynku! 3 pokoje / balkon Tylko u Nas znajdziecie Państwo 3 pokojowe , rozkładowe mieszkanie, położone na fantastycznym osiedlu - Stroszek , gdzie dostęp do jakichkolwiek ośrodków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

595 000 zł147 m² 4 059,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zakupu wyjątkowego, luksusowego apartamentu, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ta w pełni wyposażona i umeblowana nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Stroszek,Bytom

319 900 zł54 m² 5 880,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie do wejścia! **** Stroszek - 3 pokoje - balkon <- piękno tkwi w szczegółach -> warto zapoznać się z ofertą Z przyjemnością przedstawiam Państwu najnowszą ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Rozbark,Bytom

194 000 zł29 m² 6 787,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1872

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,58m2 w pełni wyposażone i gotowe do wejścia. Kamienica po kapitalnym remoncie. Nieruchomość w pełni wyposażona i gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bytom

Śródmieście,Bytom

450 000 zł731 m² 615,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Działkę budowlaną o powierzchni 731m2 Dokumenty przygotowane do pozwolenia na budowę : Opinia techniczna stwierdzająca wpływ inwestycji na budynki sąsiednie. Pozwolenie Prezydenta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymały

Stroszek,Bytom

303 000 zł62 m² 4 863,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie własnościowe 3 pokojowe z balkonem i piwnicą 62.3 m2 3 pietro, budynek ocieplony na ulicy Szymały na przeciwko szkoły i ośrodka zdrowia obok przedszkola, okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

279 000 zł57 m² 4 929 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! Biuro Wisto Nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 56,60 m położone w wyjątkowym miejscu- w sąsiedztwie parku Fazaniec. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morcinka

Bytom,śląskie

123 000 zł35 m² 3 563,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Morcinka 12/8 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, przedpokoju oraz wc. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Bytom

Karb,Bytom

650 000 zł2 185 m² 297,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 2185 m2, nieruchomość składa się z 2 działek w kształcie prostokąta połączonych ze sobą. Media Gaz, prąd, woda, kanalizacja. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Falista

Śródmieście,Bytom

135 000 zł36 m² 3 751,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

! r E Z E R W A C J A! Mieszkanie o powierzchni 35,99 m2 składa się z: ustawnego salonu, dużej widnej kuchni z jadalnią, którą można zaaranżować jako pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Bytom

Miechowice,Bytom

1 600 000 zł2 432 m² 657,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 432 m²

Prezentujemy Kamienicę w Bytomiu, doskonała inwestycja, kamienica położona w otoczeniu parku. Umowa na czas nieokreślony na 7 mieszkań, w posiadaniu jeden podmiot który wynajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Bytom

Śródmieście,Bytom

3 900 000 zł12 067 m² 323,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy teren komercyjny na trasie Bytom - Tarnowskie Góry dk 11, nieruchomość doskonale położona, składająca się z dwóch brył, które posiadają niezależne wjazdy. Teren charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fałata

Bytom,śląskie

103 000 zł32 m² 3 204,73 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Fałata 16a/13 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc oraz spiżarki. Lokal wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bytom

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie, w Centrum Bytomia. Bardzo dobrze skomunikowane z całą aglomeracją Śląska. Bardzo dobra lokalizacja - w pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bożka

Arki Bożka,Bytom

329 000 zł43 m² 7 651,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam bardzo przytulne, kompaktowe mieszkanie zaprojektowane w nowoczesnym stylu wykonane z dbałością o każdy szczegół. Projekt wykorzystuje maksymalnie każda przestrzeń, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Stroszek,Bytom

199 000 zł50 m² 3 962,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom - stroszek - 2 pokoje - dobra cena Przedstawiam nieruchomość o powierzchni użytkowej 50,22 m2 z przynależną piwnicą 5,21 m2 , położonej w zielonej, dobrze zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Śródmieście,Bytom

156 000 zł39 m² 4 006,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Do sprzedaży proponuję mieszkanie w bardzo ładnym budynku z lat 30-tych przy ul. Chełmońskiego w Bytomiu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Bytom

Szombierki,Bytom

189 000 zł27 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania! - Lokalizacja: bytom Szombierki, doskonale skomunikowana i zadbana dzielnica - Powierzchnia: 27 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Siemianowicka

Bytom,śląskie

109 000 zł27 m² 4 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Małe jest piękne :) Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę sprzedaży fajnej i dobrze położonej kawalerki, zwłaszcza dla osób ceniących swoją prywatność. Budynek posadowiony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bytom

275 000 zł55 m² 4 972,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż 3-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie w Centrum Bytomia. Bardzo dobrze skomunikowane z całą aglomeracją Śląska - w pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Rozbark,Bytom

189 990 zł81 m² 2 346 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Ogłoszenie sprzedaży mieszkania Sprzedaje: wisto Nieruchomości biuro godne polecenia! Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie w samym centrum Bytomia. Lokal o powierzchni 80,75.