dowolna

Nieruchomości Bytom - Oferty sprzedaży nieruchomości

593 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

593 ogłoszenia

95 000 zł1 223 m² 77,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Przy Kopalni o łącznej powierzchni 1223 m , w skład których wchodzą działki 163/4, 165/4, 168/4, 173/4 zapisane w księgach.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł47,94 m² 6 216 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przytulne mieszkanie z balkonem i pełnym wyposażeniem Bytom Miechowice przy ulicy Francuskiej. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,94 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Polecam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaż 2-pokojowego mieszkanie z dużym balkonem zlokalizowanego w Bytomiu przy ul. Olimpijskiej. Lokal znajduje się na 6-piętrze w 8-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł47,18 m² 8 160,24 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Bytomia - Szombierkach, przy ul. Orzegowskiej, na osiedlu mieszkaniowym. Mieszkanie o pow. 47,18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

230 000 zł47,60 m² 4 831,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujecie mieszkania z dala od ulicznego zgiełku a równocześnie z idealnym dojazdem do miast ościennych. Zapoznaj się z poniższą ofertą. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł54 m² 6 479,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży proponuję świeżutko po remoncie mieszkanko 3 pokojowe przy ul. Zabrzańskiej. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w budynku z windą i składa się z widnej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł37,55 m² 5 299,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom / Łagiewniki ul. Armii Krajowej 52b - piętro III - budynek po termomodernizacji- bardzo zadbana i zielona część dzielnicy. Parking wyłącznie dla mieszkańców. Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł43 m² 5 093,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe położone na 6 tym piętrze w bloku 10 piętrowym. Lokal powierzchni 43 m2. Mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu Szombierkach. Dobra inwestycja do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł48,10 m² 3 742,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 48m2, w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica. Lokal do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

256 000 zł30,38 m² 8 426,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje na sprzedaż mieszkanie na nowo powstającym osiedlu w Bytomiu - w dzielnicy Stroszek. Osiedle będzie składało się z czterech nowoczesnych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł323,40 m² 2 161,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

DO sprzedania lokal na parterze - sklep instalacyjno-sanitarny Z magazynem I zapleczem - bytom, ul. Jagiellońska Na sprzedaż lokal użytkowy z funkcjonującym sklepem instalacyjno-sanitarnym,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł38 m² 3 815,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m2, zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Matejki 56, w dobrze skomunikowanej części miasta - na pograniczu Śródmieścia i Rozbarku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna - 3033 m Bytom - Miechowice, ul. Racjonalizatorów Cena: 606 600 zł (200 zł/m ) - do negocjacji Numer ewidencyjny działki: 601/32 Forma własności: użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł47,18 m² 4 853,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny do remontu w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Bytomiu Szombierki. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 47,18 m2 na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł43,10 m² 5 313,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie Bytom | 2 pokoje | Centrum | ul. Piekarska To mieszkanie to bardzo dobra propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni w centrum miasta, z dostępem do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł91,89 m² 1 044,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 13 o powierzchni 91,89 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 28 wraz z udziałem wynoszącym 488/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł47,18 m² 5 277,66 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 47,18 m | 2 piętro | wieżowiec z windą Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,18 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

144 900 zł27 m² 5 366,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji O mieszkaniu Na sprzedaż jasna, ustawna kawalerka o powierzchni 26,53 m , zlokalizowana na 4. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł31,30 m² 5 527,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 31,3 m2 po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,3 m2, świeżo po generalnym remoncie. Cena dotyczy w pełni wykończonego lokalu, do.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł45,86 m² 3 597,91 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 45,86 m2, położone w Bytomiu, które może być idealną propozycją dla osób poszukujących swojego pierwszego mieszkania i chcących.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 000 zł170 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 475 m²

Nieruchomość inwestycyjna - budynek usługowo-biurowy z dużym, utwardzonym placem manewrowym w Bytomiu Powierzchnia użytkowa: ok. 170 m Powierzchnia działki: 5475 m Cena: 1.479.000.

Szczegóły ogłoszenia

189 500 zł85,69 m² 2 211 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,69 m2, zlokalizowane na 3. piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Korfantego 32 w samym centrum Bytomia - tuż obok Rynku i w.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł12 067 m² 323,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy teren komercyjny na trasie Bytom - Tarnowskie Góry dk 11, nieruchomość doskonale położona, składająca się z dwóch brył, które posiadają niezależne wjazdy. Teren charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł48,70 m² 5 030,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem- bytom Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,70 m2 + piwnica 6,40 m2 usytuowane na 2 piętrze II-piętrowego bloku po termomodernizacji. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

64 000 zł51,15 m² 1 251,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 51,15 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Racławickiej 18 wraz z udziałem wynoszącym 428/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł96,58 m² 4 814,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Wyjątkowe mieszkanie Z dwoma balkonami W klimatycznej kamienicy bytom 96,58 m do własnej aranżacji Na sprzedaż przestronne, pełne potencjału mieszkanie o powierzchni 96,58.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł84 m² 2 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w wyremontowanej, trzypiętrowej kamienicy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

169 999 zł34 m² 4 999,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w dobrej cenie. Bytom - Szombierki Przedstawiamy najnowszą ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego , położonego na III piętrze w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł32 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, zlokalizowane w ścisłym centrum Bytomia - ul. Dworcowa 3. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję (najem krótko-.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł35,69 m² 1 849,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 35,69 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Hugona Kołłątaja 16 wraz z udziałem wynoszącym 160/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

129 777 zł30 m² 4 325,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kompaktowe M z duszą - idealne na start lub inwestycję! Masz dość wynajmowania? A może szukasz bezpiecznej inwestycji, która zarabia od pierwszego dnia? Poznaj mieszkanie które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

226 560 zł708 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane na Osiedlu Fazaniec w Bytomiu w dzielnicy Szombierki. Działki budowlane zlokalizowane są w sąsiedztwie Parku Fazaniec - jednego z pierwszych parków na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł47 m² 4 042,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania proponuje mieszkanie 3 pokojowe (jeden pokój przejściowy) z kuchnią z oknem, łazienką z wc oraz przedpokoju przy Pl. Wojska Polskiego w Bytomiu. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł88 m² 3 397,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o klasycznym układzie na jednej z najpiękniejszych ulic Bytomia ul. Adama Mickiewicza. Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł66,56 m² 3 831,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

3 pokoje 67 m | balkon | osobna kuchnia z oknem | 4 piętro | do własnej aranżacji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m z układem 3 pokoi, idealne dla rodziny, która.