dowolna

Nieruchomości Bytom - Oferty sprzedaży nieruchomości

584 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

584 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Szombierki,Bytom

379 000 zł50 m² 7 634,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Silesia Cztery Kąty we współpracy z Wyjątkowe Metraże prezentuje w ofercie sprzedaży słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na 3 piętrze w bloku po termomodernizacji przy ul. Grota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Śródmieście,Bytom

180 000 zł49 m² 3 655,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedaży proponuję bardzo ładne mieszkanie które położone jest na I piętrze w niskim bloku. Mieszkanie znajduje się w śródmieściu Bytomia w okolicach Placu Słowiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Miechowice,Bytom

179 000 zł35 m² 5 114,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj pod lasem | Przytulna kawalerka z balkonem | 35 m | Gotowa do zamieszkania Szukasz miejsca, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Śródmieście,Bytom

310 000 zł64 m² 4 858,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,8 m , zlokalizowane w centrum Bytomia, przy ulicy Katowickiej 21. Jest to idealne mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Bytom

429 900 zł75 m² 5 697,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania. Na sprzedaż wyjątkowo jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 75,46 m , położone w centrum Bytomia, zaledwie ok. 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Arki Bożka,Bytom

254 000 zł56 m² 4 535,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Chorzowskiej (bytom, arki Bożka). Jest to idealna nieruchomość dla pary oraz małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bytom

Łagiewniki,Bytom

245 000 zł52 m² 4 711,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| polecam do sprzedania ciekawe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok 52mkw, znajdujące się na parterze kameralnego, wielolokalowego budynku w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Stroszek,Bytom

264 999 zł53 m² 4 994,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom Stroszek ul. Myśliwska - tuż przy ogródkach działkowych - rewelacyjnie niski czynsz 281,58 zł. Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bytom,śląskie

769 999 zł224 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Luksusowy apartament już gotowy do sprzedaży Z ogromną przyjemnością oraz dumą prezentuję wyjątkową i nietuzinkową nieruchomość na sprzedaż położoną w samym sercu Bytomia przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Śródmieście,Bytom

240 000 zł55 m² 4 339,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę - atrakcyjne, ustawne mieszkanie o powierzchni 55,30 m , usytuowane w spokojnej, zielonej części Bytomia, przy ul. Kossaka. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Śródmieście,Bytom

224 999 zł46 m² 4 891,28 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Są mieszkania, które są gotowe. I są takie które czekają na swoją historię. To właśnie jedno z nich. Już od progu czujesz przestrzeń i potencjał. 45,94 m , które dziś są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szombierki,Bytom

199 999 zł42 m² 4 729,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To propozycja dla osób poszukujących mieszkania z potencjałem w dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal sprawdzi się zarówno jako pierwsze lokum, jak i inwestycja na przyszłość. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Rozbark,Bytom

299 999 zł81 m² 3 683,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***** Duże mieszkanie - 4 pokojowe w samym centrum miasta! 81.44 m2***** Bytom ul. Piłsudskiego 73 ( zjazd od strony Witczaka ). Miejsca parkingowe dla mieszkańców zostały zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smolenia

Śródmieście,Bytom

499 000 zł73 m² 6 835,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestrzeni z charakterem, urządzonej w wysokim standardzie i gotowej do zamieszkania? To mieszkanie spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Śródmieście,Bytom

450 000 zł76 m² 5 905,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji dla siebie i rodziny? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 76,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpacka

Szombierki,Bytom

160 000 zł58 m² 2 736,91 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Odstąpię partycypację tbs Bytom, szombierki ul. Karpacka 4 Opis mieszkania: powierzchnia użytkowa: 58,46 m 3 pokoje + aneks kuchenny , przedpokój , łazienka z wc przynależna piwnica 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Śródmieście,Bytom

139 999 zł38 m² 3 680,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka w spokojnej lokalizacji - Bytom Przedstawiamy najnowszą ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego , położonego na bardzo wysokim parterze w budynku przy ulicy Towarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bytom

230 000 zł48 m² 4 801,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9m2, zlokalizowane w centrum Bytomia, przy ulicy Kolejowej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, 10-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bytom

Szombierki,Bytom

619 000 zł117 m² 5 290,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Na sprzedaż nowy dom szeregowy przy parku Fazaniec, bytom. Kupujący nie ponosi opłat za usługę pośrednictwa i podatku od czynności cywilno prawnych! Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Szombierki,Bytom

249 000 zł44 m² 5 629,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

*** Szombierki - ul. Hallera - 2 pokoje - balkon -garderoba - mega niski czynsz 271 zł **** miejsce parkingowe Z przyjemnością przedstawiam najnowszą ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Śródmieście,Bytom

159 000 zł38 m² 4 173,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na prezentację mieszkania Do sprzedaży proponuję mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji ul Orląt Lwowskich przy Pl. Słowiańskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bytom

199 000 zł38 m² 5 214,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! rezerwacja! Prezentujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie , zlokalizowane w Bytomiu- dzielnicy Śródmieście, przy ul. Strzelców Bytomskich. CO sprzedajemy? Mieszkanie o powierzchni 38,16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cegielniana

Stroszek,Bytom

569 000 zł92 m² 6 184,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Domy W zabudowie bliźniaczej | bytom | okolice ul. Cegielnianej Cena: 569 000 zł Dostępne segmenty: b2 - B10 Planowany termin zakończenia budowy: II kwartał 2026 r. ani podatku pcc 2%. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Bytom

599 000 zł132 m² 4 549,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy dwa mieszkania w will, z możliwością podziału pod biuro i lokal mieszkalny, zlokalizowane w jednej z najlepszych dzielnic Bytomia - Knajfeld - ul.Olejniczaka. CO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bytom

Szombierki,Bytom

209 650 zł599 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane na Osiedlu Fazaniec w Bytomiu w dzielnicy Szombierki. Działki budowlane zlokalizowane są w sąsiedztwie Parku Fazaniec - jednego z pierwszych parków na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Bytom

Rozbark,Bytom

1 290 000 zł6 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO sprzedaży: działka o powierzchni ok. 6000m 2 kształt prostokąt , płaska plan zagospodarowania magazynowe, produkcyjne, usługowe -powierzchnia biologicznie czynna - 15% -maksymalny wskaźnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zabrzańska

Bobrek,Bytom

110 000 zł154 m² 715,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferuję przestronny lokal usługowo handlowy położony na parterze kamienicy przy ul. Zabrzańskiej 163 w Bytomiu. Lokal świetnie sprawdzi się jako miejsce dla działalności handlowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bytom,śląskie

269 999 zł122 m² 2 220,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

To propozycja dla osób poszukujących dużego mieszkania w centralnej lokalizacji. Nieruchomość sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stroszek,Bytom

329 000 zł53 m² 6 207,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie z potencjałem w topowej lokalizacji Bytomia - Osiedle Stroszek. Szukasz funkcjonalnego mieszkania dla rodziny? A może inwestycji z realnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

469 000 zł83 m² 5 651,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

299 000 zł47 m² 6 359 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom ul. Wrocławska 39 - 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Mieszkanie przy ul. Wrocławskiej w Bytomiu to przestrzeń, którą łatwo polubić już od pierwszej wizyty. Lokal po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Francuska

Miechowice,Bytom

299 000 zł50 m² 6 033,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,56 m , położone na 1. piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku przy ul. Francuskiej w Bytomiu - Miechowicach. Lokal jasny, ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bytom

355 000 zł87 m² 4 075,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w centrum Bytomia idealne dla rodziny lub jako inwestycja! Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 87,11 m , mieszczącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witczaka

Śródmieście,Bytom

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Witczaka w Bytomiu. Doskonale zaprojektowany układ pomieszczeń zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni, a każde pomieszczenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fitelberga

Szombierki,Bytom

259 000 zł38 m² 6 906,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży proponuję komfortowe mieszkanie przygotowane do zamieszkania od zaraz. W cenie mieszkania zawarte jest umeblowanie i wyposażenie widoczne na zdjęciach - mieszkanie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Śródmieście,Bytom

345 000 zł86 m² 4 011,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

ul. Krakowska - wyremontowana kamienica Mieszkanie 3 pokojowe Piwnica 86 m2 ogrzewanie gazowe mieszkanie po remoncie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 metrów kwadratowych + piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hallera

Szombierki,Bytom

175 000 zł33 m² 5 271,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po Generalnym Remoncie - Bytom Szombierki Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone w sercu dzielnicy Szombierki. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Stroszek,Bytom

239 000 zł47 m² 5 035,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 niezależne Pokoje Do odświeżenia/ zamieszkania Salon z balkonem Na sprzedaż mieszkanie w Bytomiu na Stroszku przy ulicy Tysiąclecia. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szkolna

Rozbark,Bytom

147 000 zł18 m² 7 945,95 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowana, częściowo umeblowana kawalerka z balkonem, położona na 1 piętrze w ścisłym centrum Bytom, przy ul. Szkolnej. Mieszkanie zostało kompleksowo odnowione, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

349 900 zł54 m² 6 479,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży proponuję świeżutko po remoncie mieszkanko 3 pokojowe przy ul. Zabrzańskiej. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w budynku z windą i składa się z widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Bytom

209 000 zł54 m² 3 886,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży mieszkania o dużym potencjale aranżacyjnym, położone przy ulicy Jaworowej w Bytomiu. Nieruchomość o powierzchni 53,77 m2 usytuowany jest na parterze jednopiętrowego.