dowolna

Mieszkania z aneksem Bytom - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

127 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

127 ogłoszeń

99 000 zł40,27 m² 2 458,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,27 m2 w centrum Bytomia, położone na trzecim piętrze kamienicy, z możliwością adaptacji na dwa pokoje. Nad lokalem znajduje się strych, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 zł30 m² 50,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 kwietnia. Do wynajęcia mieszkanie z antresolą w atrakcyjnej lokalizacji - Bytom, szombierki ul. Zabrzańska 117. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 zł23 m² 49,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bytom Centrum ul Piłsudskiego 2a Do wynajęcia kawalerka. Pokój z aneksem kuchennym, przedpokój i łazienka z wc. W pałni umweblowane i wyposażone kompletnie (pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł50 m² 3 760 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Prezentuję mieszkanie po kapitalnym remoncie w Bytomiu, na Rozbarku, przy ul. Siemianowickiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47 mkw składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Prezentuję ofertę pięknego mieszkania do wynajęcia. 60 mkw, dwa pokoje z aneksem kuchennym, pomieszczeniem gospodarczym lub na garderobę, łazienką z kabiną prysznicową na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł52,17 m² 23 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania w Bytomiu? Mieszkanie dostępne od zaraz - zostań pierwszym najemcą! Zwierzaki akceptowane. Najem okazjonalny. Oferujemy do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł45,88 m² 3 901,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Bytom, plac Grunwaldzki | 45 m | 179 000 zł Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,88 m , zlokalizowane na 2. piętrze w oficynie kamienicy w ścisłym centrum Bytomia -.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł48,20 m² 5 560,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

2 pokoje | 48,2 m2 | Po generalnym remoncie + kuchnia od stolarza na wymiar! Poznaj mieszkanie bez kompromisów zaprojektowane z dbałością o każdy detal! W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

102 000 zł34 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż: mieszkanie do remontu mieszczące się przy ulicy Katowickiej w Centrum Bytomia. Znajduje się ono na drugim piętrze w dwupiętrowej zabytkowej kamienicy. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł56,68 m² 2 468,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W tym budynku posiadamy więcej mieszkań na sprzedaż! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Bytomiu o powierzchni 56,68 m2, położone na 4. piętrze zmodernizowanej kamienicy z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł30 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie o powierzchni 30,0 m² w trakcie generalnego remontu, cena dotyczy mieszkania w stanie deweloperskim Oto kilka kluczowych informacji: budynek ocieplony – co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł48 m² 26,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ul. Reja 13 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 48 m2. 1 piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł53 m² 5 283 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słońce, widok i Twój Nowy Początek, 3 pokoje na osiedlu w Bytomiu "dom to nie miejsce, w którym mieszkasz, ale miejsce, w którym cię rozumieją ." powiedział Christian Morgenstern.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł34,20 m² 6 900,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o pow. 34,20 m2, zlokalizowanego na 7-piętrze, w Bytomiu ul. Wojska Polskiego. Mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

187 500 zł92,55 m² 2 026 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 92,55 m2, zlokalizowane na 3. piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Korfantego 32 w centrum Bytomia. - i poziom (część.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł29,73 m² 7 029,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1893

Opiekun oferty Wojciech Zając tel.   Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,73 m, położonego na parterze w zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 696 zł57,32 m² 8 770 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Złap okazję! Nowe mieszkania w nowym budynku z windą teraz w cenie promocyjnej! Twoje nowe mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz Nowa Kamienica przy ul.Szymanowskiego 1 w Bytomiu.

Szczegóły ogłoszenia

171 600 zł34,11 m² 5 030,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy bardzo atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 34,11 m2 w wyjątkowej kamienicy , w centrum Bytomia. W zasięgu ręki znajdą Państwo komunikację miejską, sklepy i inne.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł31,14 m² 51,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne M2 w Centrum Bytomia! Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 31,14 m2 w wyremontowanej kamienicy w Bytomiu - w Centrum, usytuowane na pierwszym - trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł21,08 m² 6 878,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji - Bytom, rozbark, ul. Chorzowska. Mieszkanie znajduje się w docieplonym i wyremontowanym budynku na czwartym piętrze. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł108,10 m² 3 783,53 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Gotowe o zamieszkania -3 pokoje. Możliwość zakupu na Raty Notarialne zadzwoń:   lub   Pamiętaj, że współpracując z naszym biurem House La Bell działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł39,60 m² 42,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od ręki! - 39,6 m2 | 2 piętro | Bytom, ul. Elizy Orzeszkowej Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39,6 m2, położone na I piętrze w budynku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł49,24 m² 3 655,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedaży proponuję bardzo ładne mieszkanie które położone jest na I piętrze w niskim bloku. Mieszkanie znajduje się w śródmieściu Bytomia w okolicach Placu Słowiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

82 500 zł37,50 m² 2 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż najtańsze mieszkanie w Bytomiu o powierzchni 37,5 m2, usytuowane na parterze w kamienicy. Szczegóły nieruchomości: stan mieszkania: do generalnego remontu. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł28,73 m² 6 961,33 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,73, położone w Bytomiu przy ul. Piłsudskiego, w ścisłym centrum. Lokal znajduje się na drugim piętrze w trzy piętrowej kamienicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł39,32 m² 6 866,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowe mieszkanie - nowy start! Szukasz mieszkania idealnego na start? Masz dość remontów i chcesz wprowadzić się jak najszybciej? Nie martw się mamy coś dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł33,08 m² 4 927,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 33,08 m2 z dodatkowym, pełnoprawnie wpisanym do księgi wieczystej strychiem 31,5 m2, położony w doskonałej lokalizacji - ul. Korfantego 32,.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł54,86 m² 2 550,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W tym budynku posiadamy więcej mieszkań na sprzedaż! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Bytomiu o powierzchni 54,86 m2, położone na 4. piętrze zmodernizowanej kamienicy z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł62,44 m² 6 085,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,44 m2, zlokalizowane na parterze w dwupiętrowej kamienicy w Bytomiu przy ul. Łużyckiej. Cena nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia lokal przyjazny dla zwierząt przy ul. Powstańców Warszawskich 38C w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 27 m2. Parter. Elektryczne ogrzewanie. Zamykane podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł102 m² 6 127,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 102 m2 zlokalizowane w kompleksowo wyremontowanej kamienicy w centrum Bytomia przy ul. Wrocławskiej 12. Remont kamienicy obejmował odrestaurowanie elewacji,remont dachu oraz klatki.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 56 m2 na parterze - Bytom, śródmieście. Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na parterze w kamienicy z ogrzewaniem elektrycznym. Charakterystyka mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł20,10 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

To propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego mieszkania na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal sprawdzi się dla jednej osoby ceniącej komfort, komunikację i gotowe rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 52 m2 na parterze - Bytom, śródmieście. Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na parterze w kamienicy z ogrzewaniem elektrycznym. Charakterystyka mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł41,64 m² 3 482,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w Bytomiu przy ulicy Siemianowickiej, dzielnica Rozbark. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4-piętrowej kamienicy. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł71 m² 1 197,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż poddasze o powierzchni użytkowej 71m2 całkowitej ok 90 m2. W cenie nieruchomości wełna do docieplenia całej powierzchni oraz projekt. Lokal położony jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

256 000 zł30,38 m² 8 426,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje na sprzedaż mieszkanie na nowo powstającym osiedlu w Bytomiu - w dzielnicy Stroszek. Osiedle będzie składało się z czterech nowoczesnych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

326 000 zł48,92 m² 6 663,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,92m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze starannie odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy z 1896 roku. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 29 m2 na parterze - Bytom, śródmieście. Do wynajęcia kawalerka po generalnym remoncie, usytuowana na parterze w kamienicy z ogrzewaniem elektrycznym. Charakterystyka mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 000 zł47,12 m² 7 576,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł26,56 m² 1 430,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 14 o powierzchni 26,56 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Racławickiej 16 wraz z udziałem wynoszącym 222/10 000.