dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bytom - Oferty „sprzedam mieszkanie”

444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

444 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

266 500 zł129 m² 2 065,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Idealne pod gabinety lub kancelarie!~polecamy- bezpłatne doradztwo kredytowe!~~mamy Państwu do zaoferowania 4-pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie. W skład wchodzą: 4 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stroszek

Stroszek,Bytom

71 900 zł35 m² 2 054,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! *** duża kawalerka *** Oferujemy do sprzedaży dużą kawalerkę o pow. 35 m2, usytuowaną na II piętrze, składającą się z dużego pokoju z wyjściem na balkon, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Miechowice

Miechowice,Bytom

170 000 zł76 m² 2 236,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~4 pokoje!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~~oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.~Lokal składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

265 000 zł90 m² 2 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!cena zwiera: meble kuchenne,szafa 6-cio drzwiowa w pokoju,oraz meble w łazience!~oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie z klimatem po kapitalnym remoncie w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudzkiego

Śródmieście,Bytom

80 000 zł43 m² 1 860,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane, wyremontowane M3 W bytomiu! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, usytuowane na drugim piętrze w kamienicy na ul. Józefa Rudzkiego. Mieszkanie jest jednostronne z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Rozbark,Bytom

106 000 zł38 m² 2 789,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie!cena do negocjacji!~bezpłatne dordztwo kredytowe.CENA DO NEGOCJACJI!~Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na 4 tym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokoła

Bytom,śląskie

109 000 zł45 m² 2 422,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe! jesteśmy z tobą w banku!~cena zawiera:meble kuchenne,szafę zabudowaną w przedpokoju!~mamy Państwu do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Bytom,śląskie

135 000 zł49 m² 2 755,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

DO sprzedania mieszkanie położone W bytomiu, ul. Pułaskiego. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju w tym jeden pokój połączony razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

169 000 zł63 m² 2 682,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 63 m2 , 1 piętro w czteropiętrowym bloku ( 3 pokoje , kuchnia, przedpokój, łazienka, oddzielne wc ). Atrakcyjnie zlokalizowane w spokojnej, zielonej części osiedla (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

145 000 zł85 m² 1 699,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! W cenie pozostaje: szafa zabudowana "komandor",ława narożna,stół,szafa w pokoju,umeblowanie kuchenne!~w naszej ofercie mamy Państwu do zaoferowania mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

105 000 zł43 m² 2 441,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy serdecznie!~bezpłatne doradztwo kredytowe!jesteśmy Z tobą W banku!~oferujemy na sprzedaż ustawne słoneczne mieszkanie znajdujące się na 6 tym pietrrze w bloku o wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Drzymały

Bytom,śląskie

147 000 zł87 m² 1 689,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe- jesteśmy Z tobą W banku!~mamy Państwu do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe usytuowane w kamienicy w centrum miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

298 700 zł100 m² 2 987 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie W bytomiu-bezpłatne doradztwo kredytowe!~w naszej ofercie do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się w centrum Bytomia. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

190 000 zł80 m² 2 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie w bardzo dobrym stanie, usytuowane na 3 piętrze w kamienicy.~Wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

108 900 zł39 m² 2 792,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***stroszek mieszkanie typu M3 po kapitalnym remoncie*** Proponujemy Państwu ofertę mieszkania typu M3 o powierzchni 39m2 - 2 pokoje, kuchnia z oknem, przedpokój i łazienka. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Adamka

Łagiewniki,Bytom

133 000 zł64 m² 2 075,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży rozkładowe trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w niskim po termoizolacji bloku z zadbaną klatką schodową zamykaną domofonem. Pokoje niezależne, kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

114 000 zł47 m² 2 425,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Trzy pokoje *** bytom - stroszek *** przy lesie Przedstawiamy ofertę mieszkania o pow. 47 m2, składającego się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nickla

Miechowice,Bytom

189 000 zł70 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy!~stan bardzo dobry~bezpłatne doradztwo kredytowe!~~oferujemy na sprzedaż mieszkanie ciepłe, słoneczne, usytuowane na czwartym piętrze w bloku o niskiej zabudowie.~Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

153 000 zł80 m² 1 912,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe! ~oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na parterze w kamienicy w centrum miasta,przy cichej ulicy zdala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

110 000 zł46 m² 2 375,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~cena do negocjacji.~BEZPŁATNE DORADZTWO KREDYTOWE!~Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, ciepłe, czyste, zadbane mieszkanie usytuowane na 1 wszym piętrze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Rozbark,Bytom

138 000 zł52 m² 2 633,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!polecamy!~do zamieszkania od zaraz stan bardzo dobry!~bezpłatne dordztwo kredytowe! ~oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe ( obecnie 4 pokoje ), usytuowane 7 - mym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Stroszek,Bytom

106 000 zł39 m² 2 717,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy- stan bardzo dobry.~BEZPŁATNE DORADZTWO KREDYTOWE!~Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe położone w spokojnej dzielnicy Stroszek w Bytomiu. Mieszkanie znajduje sie na 3 - cim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

57 000 zł28 m² 2 035,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! mieszkanie W dobrym stanie ~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy do sprzedania ustawną kawalerkę na Szombierkach z niskim czynszem.~Mieszkanie składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

129 000 zł47 m² 2 744,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy ustawne mieszkanie, w bardzo dobrym stanie w Szombierkach, usytuowane na 2- piętrze w bloku o niskiej zabudowie o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

72 000 zł37 m² 1 945,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szombierki 2 ustawne pokoje Z balkonem~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, ciepłe, ustawne mieszkanie usytuowane na 2 gim piętrze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podhalańska

Szombierki,Bytom

98 000 zł39 m² 2 505,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!mieszkanie do zamieszkania bez większych nakładów remontowych. ~bezpłatne doradztwo kredytowe!~jesteśmy Z tobą W banku! ~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chrzanowskiego

Bytom,śląskie

360 000 zł151 m² 2 384,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania bez żadnych nakładów finansowych? - ta oferta jest dla ciebie!~gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe- jesteśmy Z tobą W banku!~mamy Państwu do zaoferowania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reptowska

Miechowice,Bytom

152 000 zł62 m² 2 451,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zainteresowania się naszą ofertą! Proponujemy Państwu zakup mieszkania zlokalizowanego w Bytomiu, obręb Miechowice. Mieszkanie znajduje się w budynku V kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Estreichera

Bytom,śląskie

98 000 zł47 m² 2 085,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. W skład mieszkania wchodzą: dwa przestronne pokoje, widna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, balkon, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Bytom,śląskie

160 000 zł80 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy - kuchnia w cenie!~mamy Państwu do zaoferowania mieszkanie trzy pokojowe,o łącznej powierzchni 80m2, usytuowane na trzecim piętrze w bloku trzypiętrowym. Lokal składa się z: 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemianowicka

Rozbark,Bytom

120 000 zł67 m² 1 791,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! nowa cena!bezpłatne doradztwo kredytowe!~ Polecamy Państwu mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie i podwyższonym standardzie. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

289 000 zł132 m² 2 189,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!mieszkanie W bardzo dobrym stanie!bezpłatne doradztwo kredytowe- jesteśmy Z tobą W banku!~oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 4-ro pokojowe usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podhalańska

Szombierki,Bytom

98 000 zł39 m² 2 512,82 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dobrym stanie usytuowane na 9 piętrze w bloku o wysokiej zabudowie.~Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

104 000 zł112 m² 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W bezpośrednim sąsiedztwie Agory na deptaku o powierzchni 114m2 za cenę 106 tys, które posiada 4, a może nawet więcej pomieszczeń.Mieszkanie nadaje się na biuro jak i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Stroszek,Bytom

131 000 zł54 m² 2 424,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~jesteśmy z tobą w banku!~do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 4 tym piętrze w bloku 4-ro piętrowym, w cichej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

108 000 zł51 m² 2 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! ~polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w kamienicy w centrum Bytomia. ~W skład mieszkania wchodzą 2 ustawne pokoje, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reptowska

Miechowice,Bytom

149 000 zł62 m² 2 403,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy~cena do negocjacji!~ładne mieszkanie!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż mieszkanie ciepłe, słoneczne, usytuowane na 4 tym piętrze w bloku o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rozbark

Rozbark,Bytom

110 000 zł85 m² 1 294,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w kamienicy.Mieszkanie składa się z 3 pokoi(ewentualnie 2 pokoje + kuchnia),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

130 000 zł85 m² 1 529,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje! niska cena!~gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 4 pokojowe zdbane,czyste mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w kamienicy.~Mieszkanie składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Miechowice

Miechowice,Bytom

179 000 zł76 m² 2 355,26 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

120 000 zł88 m² 1 359 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!jesteśmy z tobą w banku!~mamy Państwu do zaoferowania mieszkanie o łącznej powierzchni 88,26m2.Jest ono usytuowane na drugim piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij