dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bytom - Oferty „sprzedam mieszkanie”

444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

444 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

75 000 zł58 m² 1 293,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do częściowego remontu , za bardzo atrakcyjną cenę!tylko 75 0000 aż 58m2 W centrum!polecamy! bardzo dobry dojazd do katowic,zabrza,chorzowa,gliwic.POLECAMY!DOJAZD OKOŁO 30 MINUT! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

90 000 zł45 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na Sprzedaż 2-pokojowe,łazienka,kuchnia,przedpokój, mieszkanie o powierzchni 45m2 w centrum Bytomia-Szombierki za 90 000 pln. zł. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze .Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wallisa

Śródmieście,Bytom

75 000 zł51 m² 1 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży duże jednopokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w ocieplonym budynku z zadbaną klatką schodową zamykaną domofonem. Kuchnia duża z oknem, pokój przestrony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

180 000 zł102 m² 1 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż 3-pokojowe,łazienka,kuchnia,przedpokój, mieszkanie o powierzchni 102m2 w centrum Bytomia za 180 tys zł. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze kamienicy. W budynku został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

99 900 zł47 m² 2 125,53 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uwaga!bardzo ładne mieszkanie , W bardzo atrakcyjnej cenie!umeblowane! Umeblowane mieszkanie bardzo ładne słoneczne .czysta zadbana klatka , wszystko w bardzo dobrym stanie. Mieszkanie wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

180 000 zł66 m² 2 723,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe,łazienka,kuchnia,przedpokój, mieszkanie o powierzchni 66.40 m2 w Bytomiu w centrum za 180 tys zł. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Szombierki

Szombierki,Bytom

89 000 zł37 m² 2 405,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na cichym osiedlu w dzielnicy Bytomia. Zadbane otoczenie bloku , dużo w koło zieleni. Opis nieruchomości- mieszkanie 1-pokojowe,łazienka,kuchnia,przedpokój, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szombierki

Szombierki,Bytom

150 000 zł54 m² 2 758,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż 3-pokojowe,łazienka,kuchnia,przedpokój, mieszkanie o powierzchni 54,37 m2 w centrum Bytomia za 150 tys zł. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Blok po ociepleniu z nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Szombierki,Bytom

94 000 zł44 m² 2 136,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szombierki 2 ustawne pokoje Z balkonem~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, ciepłe, ustawne mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Arki Bożka

Arki Bożka,Bytom

82 000 zł26 m² 3 153,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na cichym osiedlu w dzielnicy Bytomia -osiedle Arki Bożka. Zadbane otoczenie bloku , dużo w koło zieleni. Opis nieruchomości- mieszkanie 1-pokojowe,łazienka,kuchnia,przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

99 000 zł43 m² 2 302,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na cichym osiedlu w dzielnicy Bytomia -osiedle Szombierki. Zadbane otoczenie bloku , dużo w koło zieleni. Opis nieruchomości- mieszkanie 2-pokojowe,łazienka,kuchnia,przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

60 000 zł38 m² 1 578,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe,łazienka,kuchnia,przedpokój, mieszkanie o powierzchni 38 m2 w Bytomiu w centrum za 60 000 tys zł. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

103 000 zł38 m² 2 710,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na cichym osiedlu w dzielnicy Bytomia -osiedle przy parku. Zadbane otoczenie bloku , dużo w koło zieleni. Opis nieruchomości- mieszkanie 2-pokojowe,łazienka,kuchnia,przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

160 000 zł84 m² 1 904,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1968

Na Sprzedaż 3-pokojowe,łazienka,kuchnia,przedpokój, mieszkanie o powierzchni 84 m2 w ścisłym centrum Bytomia za 160 000 zł. Mieszkanie wymaga kapitalnego remontu, znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

105 000 zł51 m² 2 058,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~ustawne ładne słoneczne dwa pokoje ~w naszej ofercie do sprzedania mieszkanie w spokojnej dzielnicy Bytomia - Miechowicach na 3 cim piętrze w bloku w 4 piętrowym.~W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Szombierki

Szombierki,Bytom

126 000 zł47 m² 2 698,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Bytomia .Ma 46.7m2 jest bardzo ustawne i wygląda na zdecydowanie większe. Jest częściowo umeblowane i wyposażone w dobrej jakości sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

93 000 zł54 m² 1 738,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Bardzo ciekame rozmieszczenie pomieszczeń!bardzo ciekawa architektura!bardzo ładny widok Z okien! bardzo dobry dojazd do katowic,zabrza,chorzowa,gliwic.POLECAMY!DOJAZD OKOŁO 30 MINUT! Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bytom

Bytom,śląskie

120 000 zł60 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w spokojnej części Bytomia blisko centrum. Do częściowego remontu z możliwością ciekawego rozwiązania pomieszczeń. W cenie mieszkania jest również duży wygodny garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

115 000 zł40 m² 2 839,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom dymitrów/centrum -polecamy bardzo atrakcyjne mieszkanie o pow. 40,5 m2, położone na parterze w III-piętrowym bloku. Na ww. powierzchnię składają się: - 2 pokoje: 14 m2 i 9 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bytom

107 000 zł45 m² 2 377,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom, śródmieście - do sprzedaży wyremontowane mieszkanie o pow. 44,83 m2, położone na drugim piętrze III - piętrowego budynku. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fałata

Bytom,śląskie

110 000 zł63 m² 1 746,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja Sprzedam bezpośrednio bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe+ duża kuchnia o powierzchni 59m2. W przeszłości mieszkanie funkcjonowało jako 3 pokojowe(pokój z aneksem kuchennym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Stroszek,Bytom

90 000 zł38 m² 2 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie typu M-3 położone w Bytomiu dzielnicy Stroszek. Nieruchomość o powierzchni 38 mkw mieści się na III piętrze budynku należącego do Wspólnoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

115 000 zł63 m² 1 820,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie tylko do częściowego remontu , za bardzo atrakcyjną cenę!tylko 115 0000 pln. I aż 63.17 m2 NA STROSZKU!POLECAMY! BARDZO DOBRY DOJAZD DO KATOWIC,ZABRZA,CHORZOWA,GLIWIC.POLECAMY!DOJAZD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stolarzowicka

Miechowice,Bytom

125 000 zł48 m² 2 604,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~polecamy ustawne słoneczne mieszkanie w dobrym stanie, usytuowane na 3 cim piętrze w bloku 4 piętrowym. ~Mieszkanie nadające się do odnowienia/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

99 000 zł48 m² 2 062,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne trzypokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w wieżowcu po termoizolacji zabezpieczonym domofonem z dwoma windami. Kuchnia widna i samodzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bytom

Bytom,śląskie

140 000 zł37 m² 3 783,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bytom centrum ok. Rynku i Agory, do sprzedaży bardzo ładna kawalerka położona na wysokim parterze w bloku z cegły. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Ogrzewanie jest centralne, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Szombierki,Bytom

129 000 zł49 m² 2 648,87 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Sliczne mieszkanko po generalnym remoncie, duzy pokoj z balkonem okolo20 m , mniejszy pokoj okolo10m, kuchnia okolo12m, lazienka z wc, sufity podwieszane, sciany w gladziach, podlogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Bytom,śląskie

159 900 zł63 m² 2 524,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bytom, centrum, ok. Rynku, mieszkanie, 3 pokoje, sprzedaż wgn Nieruchomości Na sprzedaż doinwestowane, bardzo słoneczne i zadbane, rodzinne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Szombierki,Bytom

120 000 zł54 m² 2 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!~bytom szombierki 3 ustawne pokoje Z balkonem~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe, ciepłe, ustawne mieszkanie usytuowane na 4 tym piętrze w bloku 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prokopa

Rozbark,Bytom

59 000 zł40 m² 1 465,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy ul .CHORZOWSKIEJ 40M2 Z CO W BARDZO DOBREJ CENIE Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 40,25m2,składające się z jednego pokoju,dużej ustawnej kuchni,przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętochłowicka

Łagiewniki,Bytom

90 000 zł40 m² 2 236,02 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom, łagiewniki, świętochłowicka, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż wgn Nieruchomości Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

179 000 zł90 m² 1 997,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 89,60m2, usytuowane na trzecim piętrze kamienicy w centrum Bytomia. Mieszkanie świetnie zlokalizowane i skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Szombierki,Bytom

138 000 zł54 m² 2 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

144 000 zł63 m² 2 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!~nowa cena~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy ustawne mieszkanie, w bardzo dobrym stanie w Szombierkach, usytuowane na wysokim parterze w bloku o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Bytom,śląskie

199 000 zł97 m² 2 051,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Proponujemy państwu mieszkanie W centrum bytomia. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Jest po kapitalnym remoncie wykonanym w 2007 -2008 roku przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

100 000 zł47 m² 2 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~mamy Państwu do zaoferowania na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w cichej i spokojnej dzielnicy Bytomia -.