dowolna

Kawalerki Bytom - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

119 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Woźniaka

Bytom,śląskie

119 000 zł33 m² 3 583,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo - oferta "spod lady " tylko U nas - Bytom ul. Woźniaka! Super niski czynsz Przygotowaliśmy właśnie dla Was kolejną atrakcyjną cenowo ofertę sprzedaży mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gliwicka

Bytom,śląskie

1 400 zł32 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuje na wynajem 1- pokojowe mieszkanie, znajdujące się w Centrum Bytomia przy ul. Gliwickiej 13. Mieszkanie po generalnym remoncie. W lokalu wymieniono okna, drzwi, kuchnię, wyremontowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzierżonia

Miechowice,Bytom

900 zł33 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu kawalerkę na wynajem w idealnej lokalizacji, blisko lasu, ale również dobry dojazd do miast ościennych. Mieszkanie znajduje się w Bytomiu, dzielnicy Miechowice na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małachowskiego

Szombierki,Bytom

1 499 zł28 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najnowsza oferta tylko U nas Prezentujemy Państwu najnowszą ofertę mieszkania do wynajęcia. Opisywany lokal mieści się na bardzo wysokim parterze w budynku po termomodernizacji przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Bytom

790 zł25 m² 31,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

-50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia ostatnie lokale przy ul. Powstańców Warszawskich 38C-> umów się na spotkanie i wybierz najlepszy! *pierwszy najem. *Ceny od 790 zł+ opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chorzowska

Rozbark,Bytom

170 000 zł23 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną w Bytomiu, ul. Chorzowska. Blok wyremontowany, po termomodernizacji, dzielnica spokojna i zielona. Kawalerka o powierzchni 23m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Stroszek,Bytom

185 000 zł37 m² 5 043,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 36,68 m2 w Bytomiu - dzielnica Stroszek. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze, dwupiętrowego ocieplonego bloku. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bytom

1 150 zł22 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! dostępne od 2023-10-31! *jasne, przestronne mieszkanie. *IV piętro. *22 m2. *Przeznaczone dla 1-2 osób. *Przyjazne dla zwierząt. Wyposażenie: *pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Towarowa

Szombierki,Bytom

220 000 zł37 m² 5 946 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy ofertę kupna kawalerki o powierzchni 37 m2 w Bytomiu. Mieszkanie z świetnym rozkładem pomieszczeń idealne pod inwestycje, studentów czy pary. Okolica budynku należy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wallisa

Śródmieście,Bytom

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *piętro 2, 35 m2, ogrzewanie gazowe. *W pobliżu sklepy, dworce i centrum handlowe oraz park. *Spokojna okolica, pod kamienicą bezpłatne miejsca do parkowania. *Przyjazne dla zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyczółkowskiego

Bytom,śląskie

1 300 zł31 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- mieszkanie na wynajem - ul. Wyczółkowskiego - Przedstawiam Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni użytkowej 31,38m2 , usytuowane na I piętrze budynku 4 piętrowego po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Bytom

790 zł27 m² 29,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia lokal przy ul. Powstańców Warszawskich 38C. *Mieszkanie po generalnym remoncie - nowe okna, instalacja, wyposażenie. *Zamykane podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

199 999 zł37 m² 5 361,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo! Zatrzymajcie się właśnie tutaj. - idealna lokalizacja - Bytom Szombierki ul. Zabrzańska! Właśnie zaczęliście poszukiwania "wymarzonego miejsca " ? Może to pierwsze samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemianowicka

Rozbark,Bytom

131 204 zł33 m² 3 975,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu 3 mieszkań inwestycyjnych z lokatorami. Posiadamy w ofercie 3 kawalerki. Ogółem sprzedaż dotyczy 3 szt. kawalerek w cenie: 330000 zł nie ma możliwości sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bytom,śląskie

129 000 zł28 m² 4 555 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę kawalerki będącej bezpośrednio po generalnym remoncie, znajdującej się na pierwszym piętrze kamienicy w dobrze skomunikowanej okolicy. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bytom

1 000 zł16 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie. *III piętro. *16 m2. *Przeznaczone dla 1-2 osób. *W pełni umeblowane i wyposażone. *Przyjazne dla zwierząt. Wyposażenie: *pokój: kanapa rozkładana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Gliwicka

Śródmieście,Bytom

1 050 zł16 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

*Do wynajęcia kawalerka przy ul. Gliwickiej 10 w Bytomiu *powierzchnia 16 m *parter *ogrzewanie centralne Wyposażenie: *pokój: kanapa, stolik, szafy, szafki *aneks kuchenny: szafki, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bytom,śląskie

129 000 zł28 m² 4 558 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę kawalerki będącej bezpośrednio po remoncie, znajdującej się na pierwszym piętrze kamienicy w dobrze skomunikowanej okolicy. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Miechowice,Bytom

150 000 zł35 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35 m2 na parterze, piętrowej kamienicy w Bytomiu - dzielnica Miechowice. Budynek ocieplony, ogrodzony, z miejscem parkingowym, klatka schodowa czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orląt Lwowskich

Śródmieście,Bytom

1 199 zł32 m² 37,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu okazjonalnego mieszkania o rzeczywistej powierzchni 32 m2, znajdującego się w Bytomiu przy ulicy Orląt Lwowskich w bezpośrednim połączeniu z Placem Słowiańskiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

114 000 zł28 m² 4 069,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom ul. Wrocławska 108 B/1 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dworcowa

Rozbark,Bytom

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ogrzewanie elektryczne. *27 m2. *1 piętro. *Idealna dla singla lub pary. *W pobliżu Uniwersytetu Medycznego. Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa, szafa, komoda, stolik do kawy. *Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrocławska

Śródmieście,Bytom

1 150 zł18 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie. *II piętro. *18 m2. *Ogrzewanie elektryczne. *Przeznaczone dla 1-2 osób. *W pełni umeblowane i wyposażone. *Przyjazne dla zwierząt. Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gliwicka

Bytom,śląskie

1 350 zł34 m² 39,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajmu oferuję mieszkanie położone bezpośredni przy Rynku w Bytomiu. Mieszkanie o powierzchni 33,9 m2 składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ligęzy

Śródmieście,Bytom

1 050 zł31 m² 33,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ogrzewanie elektryczne. *31 m2. *3 piętro. *Pełne wyposażenie i umeblowanie. *Idealne dla 2-3 osób. *W pobliżu dworzec autobusowy i pkp, centrum handlowe jak i rynek miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Miechowice

Miechowice,Bytom

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35 m2 na parterze, piętrowej kamienicy w Bytomiu - dzielnica Miechowice. Budynek ocieplony, ogrodzony, z miejscem parkingowym, klatka schodowa czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Bytom

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie. *4 piętro, 28 m2. *Przeznaczone dla 1-2 osób. *W pełni umeblowane i wyposażone. Wyposażenie: *w pokoju jest kanapa rozkładana, stolik kawowy , komoda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Stroszek,Bytom

199 000 zł37 m² 5 425,30 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bytom

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie. *II piętro. *30 m2. *Przeznaczone dla 1-2 osób. *W pełni umeblowane i wyposażone. Wyposażenie: *pokój: kanapa rozkładana, stolik kawowy , szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bytom

1 150 zł29 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ogrzewanie elektryczne. *Powierzchnia 29 m2. *1 piętro. *W pobliżu Uniwersytetu Medycznego. Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa, szafa, komoda, stolik do kawy. *Kuchnia: szafki wiszące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Bytom

990 zł21 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie. *I piętro. *21 m2. *Ogrzewanie elektryczne. *Przeznaczone dla 1-2 osób. *W pełni umeblowane i wyposażone. *W samym centrum Bytomia. *Agora Bytom - 350 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Sikorskiego

Śródmieście,Bytom

900 zł14 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka przy pl. Sikorskiego 8 (ścisłe centrum). *Zamykane podwórko. *Elektryczne ogrzewanie. *14 m2. *1 piętro. *Idealne dla 1-2 osób Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrocławska

Śródmieście,Bytom

950 zł21 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *օgrzewanie miejskie. *21 m2. *Parter. *Blok. *W pobliżu uroczy park. Wyposażenie: *pokój: kanapa rogowa, stolik kawowy, komoda, szafa i blat z 2 hokerami. *Kuchnia: komplet mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydza-Śmigłego

Stroszek,Bytom

1 000 zł35 m² 29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Na wynajem kawalerka usytuowana na wysokim parterze w bloku w Bytomiu przy ul. Rydza Śmigłego. Rolety antywłamaniowe. Mieszkanie jest umeblowane. Balkon. 2000 zł kaucja zwrotna 1000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kołłątaja

Karb,Bytom

850 zł20 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy ulicy Kołłątaja w Bytomiu - dzielnica Karb. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym ze strefą jadalną oraz częścią dzienną / wypoczynkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Miarki

Śródmieście,Bytom

1 100 zł21 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka przy ul. K. Miarki 14 (ścisłe centrum). *Mieszkanie po generalnym remoncie - nowe okna, instalacja, wyposażenie. *Elektryczne ogrzewanie. *21 m2. *Parter. *Pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

1 650 zł31 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

**** najnowsza oferta na rynku - mieszkanie do wynajęcia **** bytom - ul. Wrocławska 102 - Duża kawalerka - wyposażona i umeblowana Prezentowany lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 30,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szymały

gen. Jerzego Ziętka,Bytom

229 000 zł36 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do sprzedaży kawalerkę znajdującą się w Bytomiu przy ulicy Szymały. Mieszkanie dwustronne (ekspozycja północny wschód i południowy zachód) mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Wyzwolenia

Szombierki,Bytom

55 000 zł19 m² 2 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż murowany garaż własnościowy z udziałem w gruntach! Powierzchnia garażu 19m2 z metalowymi drzwiami. Stan garażu nie wymaga wkładu finansowego. Przed garażem kostka brukowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Śródmieście,Bytom

175 000 zł35 m² 4 935,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie usytuowane jest blisko centrum miasta, w pobliżu liczne sklepy, przychodnia, szkoła, centrum handlowe, stacja benzynowa, siłownia. Do wielu miejsc można dotrzeć pieszo, natomiast blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bytom

Bytom,śląskie

1 000 zł23 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem. Oferujemy Państwu małe, przytulne mieszkanie, przeznaczone do wynajęcia długoterminowego. Lokal położony jest w Bytomiu przy ul. Batorego w okolicy Parku Kachla.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij