dowolna

Kawalerki Bytom - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

119 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łagiewniki,Bytom

129 500 zł34 m² 3 865,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

0% prowizji! Lokal mieszkalny do częściowego remontu w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Bytomiu Łagiewniki. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe o pow 42,05 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

129 999 zł28 m² 4 710,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

- mieszkanie na sprzedaż - ul. Wrocławska 110 - Bytom - Bardzo niski czynsz! - Z przyjemnością przedstawiam Państwu ogłoszenie dotyczące mieszkania na sprzedaż w urokliwej dzielnicy Bytomia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Legionów

Bytom,śląskie

149 000 zł35 m² 4 257,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka - świetna inwestycja! Zapraszam do zakupu mieszkania, które co prawda wymaga remontu natomiast ma sporo zalet. Położone jest na 1 komfortowym pietrze w budynku czteropiętrowym po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kołłątaja

Karb,Bytom

900 zł18 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy ulicy Kołłątaja w Bytomiu - dzielnica Karb. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym ze strefą. Znajduje się na pierwszym piętrze (przedostatnim). Mieszkanie wyposażone:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chrzanowskiego

Śródmieście,Bytom

1 300 zł28 m² 47,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| na wynajem | Mieszkanie w centrum Bytomia Informacje o mieszkaniu: prezentujemy do wynajęcia gustownie wykończone mieszkanie, które znajduje się na pierwszym piętrze trzy piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Miechowice,Bytom

150 000 zł35 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35 m2 na parterze, piętrowej kamienicy w Bytomiu - dzielnica Miechowice. Budynek ocieplony, ogrodzony, z miejscem parkingowym, klatka schodowa czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Miechowice,Bytom

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35 m2 na parterze, piętrowej kamienicy w Bytomiu - dzielnica Miechowice. Budynek ocieplony, ogrodzony, z miejscem parkingowym, klatka schodowa czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Szombierki,Bytom

189 000 zł37 m² 5 067 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 1 pokojowe z możliwością adaptacji na mieszkanie 2 pokojowe w Topowej lokalizacji Bytom Szombierki Z przyjemnością prezentujemy Państwu to urokliwe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bytom

Bytom,śląskie

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni klienci. W dniach 05.02.24 - 12.02.24 przebywam na urlopie. Uprzejmie proszę o kontakt z koleżanką - P. Anialub kontakt po podanym terminie. Przepraszam za utrudnienia. :) ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Narutowicza

Stroszek,Bytom

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkania o powierzchni od 30 do 70m2 w nowoczesnym budownictwie. Dostępne: kawalerki mieszkanie plus pokój Mieszkanie plus dwa pokoje Mieszkania z garderobą Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliwicka

Bytom,śląskie

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Bytom ul. Gliwicka z widokiem na Rynek Cudowny klimat w samym sercu Bytomia sprzyja każdemu, kto stawia na rozwój osobisty, nie lubi marnowania czasu, kocha głosy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

***oferta wynajmu nowej kawalerki dla pierwszego najemcy***~~mieszkanie jednopokojowe znajduje się w centrum miasta, w bliskiej odległości od Urzędu Miasta i ulicy Wrocławskiej.~Mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stroszek,Bytom

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronną kawalerkę o powierzchni 38m2, zlokalizowane w spokojnej bytomskiej dzielnicy Stroszek, na osiedlu Na Wzgórzu. Nieruchomość mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gliwicka

Śródmieście,Bytom

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Oferuję do wynajęcia ustawne i przytulne mieszkanie w kamienicy przy ul. Gliwickiej, w samym centrum Bytomia, blisko ch Agora, placu Sikorskiego, niemal przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Stolarzowice,Bytom

1 250 zł39 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkania pod klucz - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39 m2 w wyremontowanej kamienicy w Stolarzowicach - dzielnica Bytomia, usytuowane na parterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bytom

690 000 zł160 m² 4 320,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

Atuty inwestycji * po generalnym remoncie * przystosowane do komfortowego zakwaterowania pięciu najemców / rodzin / pracowników * 5 oddzielnych lokali * lokale opomiarowane ( woda, gaz, prąd ), liczniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Na Stroszku

Stroszek,Bytom

218 000 zł43 m² 5 041,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie Stroszek, skwer na Stroszku 33,50 metrów w dobrej lokalizacji i spokojnej okolicy Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Stroszek,Bytom

169 000 zł37 m² 4 607,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cena do niewielkiej negocjacji. Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 36,68 m2 w Bytomiu - dzielnica Stroszek. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze, dwupiętrowego ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Bytom

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia mieszkanie przy ul. Powstańców Warszawskich 38C *powierzchnia: 29 m2 *piętro: parter *elektryczne ogrzewanie *zamykane podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bytom

Stroszek,Bytom

218 000 zł34 m² 6 507,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna lub jako mieszkanie na start. Mamy do zaoferowania kawalerkę z aneksem kuchennym, która doskonale sprawdzi się jako idealne miejsce dla singli, młodych par czy też inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Bytom,śląskie

593 320 zł97 m² 6 090,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko u nas! Na sprzedaż 4pak inwestycyjny przeznaczony dla inwestora, który będzie przynosił stały dochód. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji - 20 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Śródmieście,Bytom

118 000 zł37 m² 3 153 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! Mieszkanie na sprzedaż oferowane przez biuro Nieruchomości Wisto to świetna inwestycja dla osób szukających nowego miejsca do zamieszkania w centrum Bytomia. To jednopokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Stroszek,Bytom

174 000 zł37 m² 4 743,73 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stolarzowicka

Miechowice,Bytom

165 000 zł28 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka o powierzchni 28m2 na 2 piętrze z dużym balkonem. Bytom, miechowice, ul.Stolarzowicka Blok po termomodernizacji, zadbana klatka schodowa oraz zabezpieczona domofonem. Okolica zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bytom

1 150 zł27 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Jegiellońskiej 20. *III piętro. *Powierzchnia 27 m2. *Ogrzewanie elektryczne. Wyposażenie: *pokój: kanapa rozkładana, stolik kawowy, komoda, szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bytom

1 190 zł26 m² 45,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasna przestronna kawalerka przy ulicy Jagiellońskiej 20 *III piętro *powierzchnia 27 m2 *ogrzewanie elektryczne Wyposażenie: *pokój: kanapa rozkładana, stolik kawowy, komoda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Miechowice,Bytom

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Akces Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą kawalerki na wynajem w Bytomiu. Poszukujesz mieszkania? Interesuję Cię spokojna okolica oraz własne podwórko? To oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Stolarzowice,Bytom

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chorzowska

Rozbark,Bytom

1 050 zł17 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Chorzowska 14C *I piętro *powierzchnia 17 m2 *ogrzewanie miejskie Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa, duża szafa, stół, krzesła, komoda *aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obywatelska

Szombierki,Bytom

130 000 zł30 m² 4 314,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 30,13m położone w Bytomiu, dzielnica Szombierki przy ul. Obywatelskiej. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łużycka

Śródmieście,Bytom

173 000 zł36 m² 4 805,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1 pokój | 36m2 Odzielna kuchnia Ogrzewanie z sieci miejskiej! Wysoki parter Przedstawiamy państwu 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane przy ul. Łużyckiej w Bytomiu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reja

Bytom,śląskie

101 000 zł30 m² 3 386,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom ul. Reja 10/506 Lokal składa się z 1 pokoju z aneksem kuchennym, 1 pokoju, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zabrzańska

Bytom,śląskie

79 000 zł42 m² 1 898,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom ul. Zabrzańska 117/8 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rostka

Bytom,śląskie

210 000 zł104 m² 2 019,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze. Mieszkanie do własnej aranżacji. Możliwość podziału na 4 mikro kawalerki. Oferujemy pomoc przy zrobieniu projektu. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Bytom,śląskie

98 000 zł30 m² 3 226,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom ul. Jana Matejki 34/2 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołłątaja

Bytom,śląskie

103 000 zł36 m² 2 885,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom ul. Kołłątaja 3/11 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bytom

Bytom,śląskie

1 250 zł23 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - kawalerka - Bytom - ul. Batorego 10 Oferujemy Państwu małe, przytulne mieszkanie, przeznaczone do wynajęcia długoterminowego. Lokal położony jest w Bytomiu przy ul. Batorego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Bytom

1 100 zł28 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Mickiewicza 15 *4 piętro *powierzchnia 28 m2 *przeznaczone dla 1-2 osób Wyposażenie: *pokój: kanapa rozkładana, stolik kawowy , komoda, szafa *aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bytom,śląskie

110 000 zł33 m² 3 380,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Posiadamy w ofercie na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 32,54 m2, do generalnego remontu. Kawalerka znajduje się w ścisłym centrum Bytomia w zabudowie niskich kamienic. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piekarska

Śródmieście,Bytom

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Piekarskiej 17a. *Parter. *37 m2. *Ogrzewanie elektryczne. Wyposażenie: *salon: rozkładana kanapa, szafa, komoda, szafka rtv, stół, krzesła. *Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bytom

Miechowice,Bytom

1 200 zł26 m² 46,33 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w Śródmieściu północnej części dzielnicy Miechowic w Bytomiu Miechowice. Najem okazjonalny. Oferta dla osób bez psów i kotów oraz dla.