dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bytom Rozbark

88 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

88 ogłoszeń

187 500 zł92,55 m² 2 026 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 92,55 m2, zlokalizowane na 3. piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Korfantego 32 w centrum Bytomia. - i poziom (część.

Szczegóły ogłoszenia

36,21 zł/m²58 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 58,65 m2, położony na I piętrze budynku dworca w Bytomiu.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł33,08 m² 4 927,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 33,08 m2 z dodatkowym, pełnoprawnie wpisanym do księgi wieczystej strychiem 31,5 m2, położony w doskonałej lokalizacji - ul. Korfantego 32,.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł41,30 m² 1 937,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie bytomskim przy ul. Kopalnianej 5/3.

Szczegóły ogłoszenia

60,83 zł/m²60 m² 3 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 60 m2, usytuowany na parterze budynku pełniącego rolę handlowo-usługową w Bytomiu, przy ul. Chorzowskiej. Cena wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł44 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam, do sprzedanie mieszkanie 44 m2 zalety: - ustawne - okna z dwóch stron mieszkania, dobre nasłonecznienie - ogrzewanie podłogowe - wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Rozbark,Bytom

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Bytom, ul. Głowackiego, dzielnica Rozbark. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 39 m2 składa się z: salonu, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Arki Bożka,Bytom

219 000 zł43 m² 5 093,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z balkonem, 1 piętro, co miejskie, arki Bożka Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m na osiedlu Arki Bożka w Bytomiu. Przestronne, jasne, zadbane i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Rozbark,Bytom

950 zł30 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka w ścisłym centrum Bytomia przy ul. Dworcowej 5, w świetnie skomunikowanej lokalizacji blisko Rynku i pełnej infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dworcowa

Rozbark,Bytom

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Dworcowej 5 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 28 m2. 1 piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dworcowa

Rozbark,Bytom

990 zł20 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 26 m na 2. piętrze przy ul. Dworcowej 5, z ogrzewaniem elektrycznym, idealna dla singla lub pary. Nieruchomość: powierzchnia 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Arki Bożka,Bytom

254 000 zł56 m² 4 535,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Chorzowskiej (bytom, arki Bożka). Jest to idealna nieruchomość dla pary oraz małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bytom

Rozbark,Bytom

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyremontowany lokal użytkowy na wynajem - Bytom, ul. Krakowska 46 Świetna lokalizacja, idealna na Twój biznes! Szukasz miejsca z potencjałem dla swojej działalności? Ten lokal to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Rozbark,Bytom

299 999 zł81 m² 3 683,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***** Duże mieszkanie - 4 pokojowe w samym centrum miasta! 81.44 m2***** Bytom ul. Piłsudskiego 73 ( zjazd od strony Witczaka ). Miejsca parkingowe dla mieszkańców zostały zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Bytom

Rozbark,Bytom

1 290 000 zł6 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO sprzedaży: działka o powierzchni ok. 6000m 2 kształt prostokąt , płaska plan zagospodarowania magazynowe, produkcyjne, usługowe -powierzchnia biologicznie czynna - 15% -maksymalny wskaźnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szkolna

Rozbark,Bytom

147 000 zł18 m² 7 945,95 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowana, częściowo umeblowana kawalerka z balkonem, położona na 1 piętrze w ścisłym centrum Bytom, przy ul. Szkolnej. Mieszkanie zostało kompleksowo odnowione, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cegielniana

Rozbark,Bytom

569 000 zł90 m² 6 293,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:244 m²

Oferujemy domy w zabudowie szeregowej znajdują się w Bytomiu ul. Cegielniana Cena zawiera: - wykończenie w stanie surowym zamkniętym, - na zewnątrz ocieplenie, elewacja, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miętkiewicza

Rozbark,Bytom

149 999 zł62 m² 2 403,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szukasz dużego mieszkania w blisko centrum Bytomia do adaptacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mamy do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu przy ulicy Miętkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Rozbark,Bytom

284 000 zł56 m² 5 680 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 50,00 m2, położonego w atrakcyjnej dzielnicy Bytomia (rozbark), przy ulicy Głowackiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chorzowska

Rozbark,Bytom

1 000 zł17 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ulicy Chorzowska 14C w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 17 m2. I piętro. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: ulica Chorzowska w Bytomiu jest jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Bytom

Rozbark,Bytom

79 000 zł26 m² 3 093,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do własnej aranżacji w okazyjnej cenie? Jednocześnie ważna jest dla Ciebie cicha okolica blisko centrum? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bożka

Arki Bożka,Bytom

70 000 zł15 m² 4 761,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Rozbark,Bytom

1 150 zł39 m² 29,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w Bytomiu przy ul. Matejki 28. Nieruchomość: powierzchnia 39 m2. Piętro 1. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alojzjanów

Rozbark,Bytom

1 350 zł53 m² 25,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w cichym, spokojnym miejscu w Bytomiu przy ulicy Alojzjanów W okolicy znajdują się sklepy (Lidl, biedronka) jak i zarówno skatepark opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Bożka

Arki Bożka,Bytom

70 000 zł15 m² 4 761,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:15 m²

Budynek użytkowy .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

Rozbark,Bytom

132 000 zł28 m² 4 647,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie w Bytomiu. Mieszkanie o powierzchni 28,40 mkw. Lokal mieszkalny mieści się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku. Mieszkanie mimo, iż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chorzowska

Arki Bożka,Bytom

259 000 zł56 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alojzjanów

Rozbark,Bytom

1 350 zł53 m² 25,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dworcowa

Rozbark,Bytom

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Dworcowej 5. Nieruchomość: powierzchnia 28,12 m2. 1 piętro. Ogrzewanie elektryczne. Odpowiednie dla singla lub pary. Lokalizacja: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witczaka

Rozbark,Bytom

222 000 zł53 m² 4 188,68 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta prywatna bezpośrednio od właściciela brak prowizji Witam, sprzedam mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu, przy ul. Witczaka 33 dzielnica Rozbark.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alojzjanów

Rozbark,Bytom

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w cichym, spokojnym miejscu w Bytomiu przy ulicy Alojzjanów, w okolicy znajdują się sklepy (Lidl, biedronka) jak i zarówno skatepark opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Bytom

Rozbark,Bytom

2 606 724 zł11 433 m² 228 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO sprzedaży: działka o powierzchni 11.433m 2 kształt rombu - płaska teren produkcji , gospodarowania odpadami -dopuszczenie zbierania i magazynowania odzysku i recyklingu odpadów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bytom

Rozbark,Bytom

400 000 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyremontowany lokal użytkowy na sprzedaż - Bytom, ul. Krakowska 46 Świetna lokalizacja, idealna na Twój biznes! Szukasz miejsca z potencjałem dla swojej działalności? Ten lokal to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witczaka

Rozbark,Bytom

125 000 zł39 m² 3 174,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta wyłącznie w naszym biurze zapraszam na prezentację mieszkania. Mieszkanie znajduje się przy ul. Witczaka (ok. ul. Sokoła) w budynku po termomodernizacji na III piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Rozbark,Bytom

459 000 zł81 m² 5 684 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 80,75 m , zlokalizowane w centrum Bytomia, idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort i wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Rozbark,Bytom

329 000 zł63 m² 5 222 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność | wisto nieruchomości biuro godne polecenia Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Bytomia, na zamkniętej i monitorowanej posesji, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chorzowska

Arki Bożka,Bytom

265 000 zł56 m² 4 732,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 56 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Chorzowskiej (bytom, arki Bożka). Jest to idealna nieruchomość dla pary, małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chorzowska

Rozbark,Bytom

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 60 m , położony przy ul. Chorzowskiej 12 w Bytomiu. Lokal znajduje się na parterze budynku w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Rozbark,Bytom

196 999 zł35 m² 5 673,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż - mieszkanie o powierzchni 34,72 m w cenie 208 285 zł. Nieruchomość zlokalizowana jest w Bytomiu przy ulicy Marii Konopnickiej, w dzielnicy Rozbark. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Rozbark,Bytom

190 000 zł37 m² 5 135,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym o powierzchni 37 m2. Mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu dzielnica Rozbark. Mieszkanie ustawne nadające sie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Rozbark,Bytom

190 000 zł37 m² 5 135,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie. Cena do negocjacji. Własność-księga wieczysta. Mieszkanie o pow.37m2 : 2 pokoje, kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i wc, przedpokój, balkon, piwnica.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij