Mieszkanie, ul. Bożka

Bożka, Bytom, śląskie

  • 175 000 zł
  • 37,92 m²
  • 4 614,98 zł/m²

Zdjęcie

Dagmara Kurzacka

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Bożka

Bożka, Bytom, śląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

175 000 zł

37,92 m²

4 614,98 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bożka

Zaktualizowane: 14 maja 2026

175 000 zł 37,92 m² 4 614,98 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 175 000 zł (4 614,98 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 37,92 m², 2 pokoje; stan: do remontu
  •   instalacje: do wymiany; okna: drewniane, stare
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 2 m²
  • Czynsz: 633 zł
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Marzeń, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: MS-64

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie w Bytomiu - Rozbark, ul. Arki Bożka

Oferuję mieszkanie położone w spokojnej dzielnicy Rozbark w Bytom przy ul. Arki Bożka. Lokal znajduje się na parterze w bloku po termomodernizacji.

Mieszkanie jest do remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i gustu. W lokalu zostały wymienione piony instalacyjne. Ogrzewanie miejskie zapewnia wygodę i komfort użytkowania. (...)

Agent

Dagmara Kurzacka

736 083...

736 083 054

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dagmara Kurzacka

736 083...

736 083 054

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl