Mieszkanie, ul. Bławatkowa

Bławatkowa, Miechowice, Bytom, śląskie

  • 279 000 zł
  • 54 m²
  • 5 166,67 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Kowalska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Bławatkowa

Bławatkowa, Miechowice, Bytom, śląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

279 000 zł

54 m²

5 166,67 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bławatkowa

Zaktualizowane: 15 maja 2026

279 000 zł 54 m² 5 166,67 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 279 000 zł (5 166,67 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 54 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 590 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Loft4U, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 502635

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

**Bytom Miechowice - wolne od zaraz**
Tylko u nas! 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Miechowice, ul. Bławatkowa.

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 54 m² położone w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Miechowic - przy ul. Bławatkowej.
To miejsce idealne dla osób ceniących ciszę, kameralną zabudowę oraz bliskość natury. (...)

Agent

Joanna Kowalska

722 181...

722 181 704

722 181 704

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Kowalska

722 181...

722 181 704

722 181 704

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.