Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie

Felińskiego, Miechowice, Bytom, śląskie

  • 259 000 zł
  • 65,37 m²
  • 3 962,06 zł/m²

Mieszkanie

Felińskiego, Miechowice, Bytom, śląskie

zaktualizowane:
7 lipca 2023

259 000 zł

65,37 m²

3 962,06 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 7 lipca 2023

259 000 zł 65,37 m² 3 962,06 zł/m²

Piętro:
6/9
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

6/9

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 259 000 zł (3 962,06 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 65,37 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: do remontu
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 6/9, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 690 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: PÓŁNOC Radzionków, zaktualizowane: 07.07.2023
  •   numer ogłoszenia: 112317/3877/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Prezentujemy trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Bytomia - Miechowicach przy ulicy Felińskiego.

CO SPRZEDAJEMY ?

Przestronne mieszkanie o powierzchni 65,37 m2 składające się z:

Paulina Soboń

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości