Mieszkanie Bytom

Szombierki, Bytom, śląskie

  • 155 000 zł
  • 32,93 m²
  • 4 706,95 zł/m²

Zdjęcie

Eugeniusz Kaluba

Skontaktuj się

Mieszkanie Bytom

Szombierki, Bytom, śląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

155 000 zł

32,93 m²

4 706,95 zł/m²

Mieszkanie Bytom

Zaktualizowane: 12 maja 2026

155 000 zł 32,93 m² 4 706,95 zł/m²

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1926
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1926

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 155 000 zł (4 706,95 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 32,93 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1926
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 1,36 m²
  • Czynsz: 240 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: inne
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: KE. NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: KEN-MS-488

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

0% PROWIZJI!
Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w strefie centrum w Bytomiu Szombierki.

Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 34,29 m2 na drugim piętrze w kamienicy 2-piętrowej, składające się z jednego pokoju(przejście przez kuchnię), kuchni, przedpokoju, łazienki z WC oraz przynależnej do tego lokalu piwnicy o pow 1,36 m2.
(W budynku czujniki ruchu oświetlenia). (...)

Agent

Eugeniusz Kaluba

692 205...

692 205 422

32 242 01 62

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość