Mieszkanie, ul. Piekarska
Piekarska, Śródmieście, Bytom, śląskie
- 229 000 zł
- 43,10 m²
- 5 313,23 zł/m²
Mariola Kirsz
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Piekarska
Piekarska, Śródmieście, Bytom, śląskie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Mieszkanie, ul. Piekarska
Zaktualizowane: 5 maja 2026
229 000 zł 43,10 m² 5 313,23 zł/m²
3/4
2
1935
przynależne na terenie ogrodzonym
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1935Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 229 000 zł (5 313,23 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: lipiec 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 43,10 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1935
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednostronne, z pokojami przejściowymi, jednopoziomowe, poddasze
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica 3 m²
- Czynsz: 650 zł
- Wyposażenie: zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Platinum Home Nieruchomości, zaktualizowane: 05.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Piekarska, Śródmieście, Bytom, śląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, obiekty handlowo-usługowe
- umiarkowanie głośno
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, kino, teatr, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec autobusowy, dworzec kolejowy, supermarket, centrum handlowe, targ, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw