Mieszkanie, ul. Rostka

Rostka, Bytom, śląskie

  • 489 000 zł
  • 109 m²
  • 4 486,24 zł/m²

Zdjęcie

Aneta

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Rostka

Rostka, Bytom, śląskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

489 000 zł

109 m²

4 486,24 zł/m²

Mieszkanie, ul. Rostka

Zaktualizowane: 5 maja 2026

489 000 zł 109 m² 4 486,24 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1913
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1913

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 489 000 zł (4 486,24 zł/m²)
  • Charakterystyka mieszkania: 109 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
  •   okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1913 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe, własne
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 05.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

Sprzedam mieszkanie po remoncie w centrum Bytomia przy ul.Rostka,w 3-piętrowej kamienicy -wyremontowany dach,klatka schodowa oraz piwnice-na 2-piętrze,okna PCV na wschód i na zachód,instalacje wód-kan,gaz wymienione,3-pokoje,kuchnia,łazienka,przedpokój,balkon oraz pomieszczenie gospodarcze,wszystkie drzwi do pomieszczeń są zachowane oryginalne i odnowione. (...)

Agent

Aneta

519 086...

519 086 905

519 086 905

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Aneta

519 086...

519 086 905

519 086 905

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Aneta