dowolna

Mieszkania na sprzedaż Bytom - Oferty „sprzedam mieszkanie”

423 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

423 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

335 000 zł63,08 m² 5 310,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania w historycznej kamienicy? To czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 63,08 m znajduje się na drugim piętrze. Materiał budynku to cegła, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bańgowska 34/2

Przełajka Siemianowice Śląskie

568 591 zł59,29 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, położone w II etapie inwestycji Panorama Bańgów w Siemianowicach Śląskich, realizowanego przez doświadczonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bańgowska 34/2

Przełajka Siemianowice Śląskie

524 717 zł59,29 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bańgowska 34/2

Przełajka Siemianowice Śląskie

332 770 zł36,21 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, położone w II etapie inwestycji Panorama Bańgów w Siemianowicach Śląskich, realizowanego przez doświadczonego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

M3 W spokojnej dzielnicy bytomia Idealne dla ceniących jakość | Świetna lokalizacja | Czysty stan prawny | Dostępne od ręki Cena: 299 000 zł Kontakt: anna i Piotr Iwon: 792**101**813.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł53,50 m² 4 841,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Wrocławskiej 98 o powierzchni 53,5 m . Znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Osobna kuchnia , wspólny salon oraz dwa niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł66,56 m² 3 740,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

3 pokoje 67 m | balkon | osobna kuchnia z oknem | 4 piętro | do własnej aranżacji* Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m z układem 3 pokoi, idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48,99 m² 4 694,84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na prezentację mieszkania. Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe w okolicach parku z balkonem typu loggia, świetna lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

613 785 zł73,95 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Przestronne, ustawne, 4 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 1 piętrze nowego budynku z windą w inwestycji deweloperskiej Brylantowa Enklawa w Siemianowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

424 788 zł50,57 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Dobrze doświetlone, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na pierwszym piętrze nowego budynku z windą w inwestycji deweloperskiej Brylantowa Enklawa w Siemianowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

424 788 zł50,57 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Dobrze doświetlone, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na drugim piętrze nowego budynku z windą w inwestycji deweloperskiej Brylantowa Enklawa w Siemianowicach.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł49,20 m² 3 841,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentuję mieszkanie dwupokojowe z kuchnią, łazienką przedpokojem o powierzchni użytkowej 49,20 mkw w Bytomiu Stroszku, przy Skwerze H. Modrzejewskiej. Mieszkanie do remontu, na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł102,42 m² 3 895,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 99,13 m , położone w sercu Bytomia - w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Powstańców Warszawskich. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł113,62 m² 3 959,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 113,62 m , położone w samym sercu miasta tuż przy Rynku w Bytomiu. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji, zapewniającej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł120 m² 2 908,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Tylko W naszym biurze! Szukasz dużego mieszkania w centrum Bytomia do własnej aranżacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mamy do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu przy.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł72 m² 3 597,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,5 m . Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły z 1931 roku. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł31 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Prezentuję piękne mieszkanie w Bytomiu, na Rozbarku, przy ul. Siemianowickiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 31 mkw składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki razem z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Diamentowa

Bytków Siemianowice Śląskie

780 696 zł92,94 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i ogródka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Diamentowa

Bytków Siemianowice Śląskie

578 724 zł66,52 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Diamentowa

Bytków Siemianowice Śląskie

578 724 zł66,52 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł43,59 m² 4 932,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,59m2, zlokalizowane w centrum Bytomia, w niedalekiej odległości od centrum handlowego agora. Nieruchomość składa się z: > urządzonej kuchni >.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł44,03 m² 5 042,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

| na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni użytkowej 39,64 m 2 , usytuowane na 2 piętrze 2-piętrowego budynku przy Alei Legionów. Układ: mieszkanie składa się z: 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie, Aleja Legionów

Bytom,śląskie

140 000 zł36,03 m² 3 885,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe, o powierzchni użytkowej 31,50 m 2 , zlokalizowane na 1-ym piętrze 2-piętrowego budynku przy Alei Legionów , nieopodal spacerowej Alei Marka ze ścieżką.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł41 m² 5 609,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,74 m , zlokalizowane w Bytomiu - Rozbark przy ul. Kossaka, usytuowane na pierwszym piętrze. Mieszkanie w pełni gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł109 m² 4 486,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie po remoncie w centrum Bytomia przy ul.Rostka,w 3-piętrowej kamienicy -wyremontowany dach,klatka schodowa oraz piwnice-na 2-piętrze,okna PCV.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł38,01 m² 5 130,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem o dużym potencjale inwestycyjnym i komercyjnym 38,01 m na 1.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł39,21 m² 4 080,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym, o powierzchni 39,21 m2, położonego w śródmieściu Bytomia przy ulicy Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł112,40 m² 3 905,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Tylko W naszym biurze! Szukasz dużego i gotowego mieszkania w centrum Bytomia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mamy do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł52,53 m² 3 788,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w Bytom przy ul. Ulica Narutowicza w Bytomiu, w spokojnej i zielonej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,50 m² 6 906,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży proponuję komfortowe mieszkanie przygotowane do zamieszkania od zaraz. W cenie mieszkania zawarte jest umeblowanie i wyposażenie widoczne na zdjęciach - mieszkanie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł74,80 m² 3 141,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Silesia Cztery Kąty prezentuje na sprzedaż mieszkanie na parterze, w ścisłym centrum Bytomia przy ulicy Zamenhofa. *** rezerwacja*** Lokal składa się z: - 3 niezależnych pokoi - oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,30 m² 6 604,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Silesia Cztery Kąty we współpracy z Wyjątkowe Metraże prezentuje w ofercie sprzedaży słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na 4 piętrze w bloku po termomodernizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł33 m² 4 696,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie o powierzchni 33 m zlokalizowane na drugim piętrze kamienicy w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 79. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 1,4 m . Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł320 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1905

Przedmiotem sprzedaży jest doskonale prosperujące spa położone w jednej z prestiżowych lokalizacji na Śląsku. Lokalizacja Obiekt znajduje się w zadbanej, odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

300 000 zł74 m² 4 054,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta off market! Przestronne odnowione mieszkanie w zadbanej kamienicy - Bytom Śródmieście, ul. Wrocławska Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m , usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł67 m² 5 955 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Odkryj swoją alternatywę w sercu Bytomia miejsce, gdzie miejska wygoda spotyka się z Twoim domowym spokojem. Wygodny układ pomieszczeń i wykończenie w wysokim standardzie, tak, abyś.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł61,36 m² 6 013,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Cenisz sobie wygodę, świetną komunikację i pełną infrastrukturę na wyciągnięcie ręki? Ta oferta w Bytomiu jest właśnie dla Ciebie! Mamy przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł51,90 m² 4 527,94 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone na wysokim parterze ocieplonego bloku w spokojnej i zielonej części Bytom Szombierkach, przy ul. Fitelberga. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Bytomiu przy ulicy Chorzowskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z: trzech pokoi, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

229 900 zł59,17 m² 3 885,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie do odświeżenia w Bytomiu (szombierki) o powierzchni 59,17 m2, z ogrzewaniem gazowym. Znajduje się na parterze w dwupiętrowej kamienicy. Każde okno.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł56,68 m² 2 468,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W tym budynku posiadamy więcej mieszkań na sprzedaż! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Bytomiu o powierzchni 56,68 m2, położone na 4. piętrze zmodernizowanej kamienicy z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł48,57 m² 5 147,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Eastate ma przyjemność zaprezentować oryginalne mieszkanie z duszą lat powojennych utrzymane w rustykalnym stylu. Lokalizacja: rozbark - a zwłaszcza jego część Pogoda - to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55 m² 6 890,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Lenartowicza w Bytomiu. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł54,86 m² 2 550,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W tym budynku posiadamy więcej mieszkań na sprzedaż! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Bytomiu o powierzchni 54,86 m2, położone na 4. piętrze zmodernizowanej kamienicy z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł61,82 m² 2 263,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie do remontu w Bytomiu o powierzchni 61,82 m2, zlokalizowane na parterze w 3-piętrowej kamienicy, z prywatnym parkingiem i niskimi kosztami.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł80 m² 5 987,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Do sprzedaży oferujemy przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 80m2, położone w śródmieściu Bytomia, przy ul. Chrzanowskiego. Mieszkanie usytuowane w 3 piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij