dowolna

Mieszkania Bytom – oferty mieszkań na Śląsku

486 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

486 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji

Bytom,śląskie

102 000 zł56 m² 1 831,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Konstytucji 78/11 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz pomieszczenia gospodarczego. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Bytom

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *elektryczne ogrzewanie. *33 m2. *Parter. *Pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka, lodówka, kuchenka). *Idealne dla 1-2 osób. *Ścisłe centrum miasta. Wyposażenie: *pokój: łóżko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Śródmieście,Bytom

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wspaniałe ludziki! przestronne mieszkanie przy parku kachla W bytomiu! ~~ mieszkanie na sprzedaż, bez pośredników! ~~ Mieszkanie o powierzchni 42m2 , usytułowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Śródmieście,Bytom

170 000 zł57 m² 2 987,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie ze znakomitym układem, wysokie pokoje.Odrębna kuchnia z możliwością postawienia wyspy! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętochłowicka

Bytom,śląskie

61 000 zł35 m² 1 761,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Świętochłowicka 18/11 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni oraz łazienki z wc. Do lokalu należą pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Racławicka

Bytom,śląskie

100 000 zł53 m² 1 891,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Racławicka 18/3 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wojska Polskiego

Bytom,śląskie

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu oferuję mieszkanie położone w Bytomiu przy Placu Wojska Polskiego, w wieżowcu na 3 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 34,2 m2 składa się z 2 pokoi, w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konstytucji

Bytom,śląskie

125 000 zł66 m² 1 890,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Konstytucji 80/4 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz komórki. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nawrota

Bytom,śląskie

92 000 zł40 m² 2 315,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Nawrota 27/8 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, wc oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest w instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

183 000 zł67 m² 2 731,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Plac Grunwaldzki 11/2 Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, 2 przedpokoi oraz komórki. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Śródmieście,Bytom

690 000 zł185 m² 3 729,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1914

agencyjnej! Jeżeli jesteś miłośnikiem zabytkowych kamienic i szukasz przestronnego oraz klimatycznego mieszkania, to koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą! Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Stroszek,Bytom

189 000 zł53 m² 3 595,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Poszukujesz mieszkania w cichym i spokojnym miejscu, ale z udogodnieniami charakterystycznymi dla wielkiego miasta. Mieszkanie znajduje się w zaułku o małym natężeniu ruchu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Bytom

1 150 zł33 m² 34,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: mieszkanie dostępne od 1 marca! *elektryczne ogrzewanie. *33 m2. *Parter. *Pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka, lodówka, kuchenka). *Idealne dla 1-2 osób. *Ścisłe centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Rozbark,Bytom

258 000 zł96 m² 2 677,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

W ofercie naszego biura posiadamy duże mieszkanie znajdujące się w centrum Bytomia przy ul. Matejki 14. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze czteropiętrowej kamienicy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stolarzowice

Stolarzowice,Bytom

1 350 zł39 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkania pod klucz - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39 m2 w wyremontowanej kamienicy w Stolarzowicach - dzielnica Bytomia, usytuowane na parterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bytom

Śródmieście,Bytom

315 000 zł122 m² 2 581,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dostępne. Oferujemy do kupienia duże 3 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie z ogromnym potencjałem znajdujące się w kamienicy położonej w Centrum Bytomia - Plac Słowiański. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rudzkiego

Bytom,śląskie

1 450 zł37 m² 38,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania gotowego do wprowadzenia się, umeblowanego i wyposażonego. Mieszkanie położone jest w Bytomiu przy ul. Rudzkiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Smolenia

Rozbark,Bytom

1 160 zł21 m² 55,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Jana Smolenia 27. *Centralne ogrzewanie. *Powierzchnia 21 m2. *Przeznaczona dla 1-2 osób. Wyposażenie: *w aneksie kuchennym są szafki, płyta ceramiczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołłątaja

Bytom,śląskie

74 000 zł36 m² 2 040,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Kołłątaja 1/4 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podgórna

Bytom,śląskie

1 550 zł57 m² 27,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***** Bytom ul. Podgórna - "M" 2 pokojowe do wynajęcia **** Doskonała lokalizacja Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 57,05 m2 , mieszczącą się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konstytucji

Bytom,śląskie

73 000 zł41 m² 1 760,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Konstytucji 12/3 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarskiego

Bytom,śląskie

84 000 zł44 m² 1 894,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Włodarskiego 12a/1 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

123 000 zł31 m² 3 967,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M2 - bytom masz pomysł na swoje M2 - to jest oferta dla ciebie! okazja cenowa! bez negocjacji Jest to mieszkanie położone na parterze w bloku o pow. użytkowej 31 m2. Mieszkanie to: 1 pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Stroszek,Bytom

239 000 zł57 m² 4 160,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 57,45m2 zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Tysiąclecia. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzegowska

Bytom,śląskie

205 000 zł53 m² 3 867,92 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dla klienta gotówkowego duże pole do negocjacji! Szukasz mieszkania do własnej aranżacji w bezpieczniej i cichej okolicy? Świetnie trafiłeś! Oferujemy urokliwe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji

Bytom,śląskie

163 000 zł111 m² 1 462,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Konstytucji 82/10 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz komórki. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siemianowicka

Bytom,śląskie

73 000 zł32 m² 2 263,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Siemianowicka 21/6 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chorzowska

Bytom,śląskie

108 000 zł38 m² 2 830,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Chorzowska 3b/8 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witczaka

Bytom,śląskie

184 900 zł50 m² 3 735,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** 3 pokoje - wieżowiec - Bytom **** mieszkanie na sprzedaż - balkon Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego , położonego w Bytomiu przy ulicy Witczaka w wieżowcu na VIII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzegowska

Bytom,śląskie

130 000 zł56 m² 2 323,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Orzegowska 5/13 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodziewiczówny

Rozbark,Bytom

160 000 zł53 m² 3 009,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe + duża ustawna kuchnia (12,85m2), łazienka z oknem ( do remontu),

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

169 000 zł53 m² 3 188,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 - bytom masz pomysł na swoje M4 - to jest oferta dla ciebie! Ofertą jest mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku o pow. użytkowej 53 m2. Mieszkanie to: 3 pokoje (w tym jeden przechodni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołłątaja

Bytom,śląskie

72 000 zł35 m² 2 033,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Kołłątaja 1/18 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Szombierki,Bytom

229 000 zł45 m² 5 141,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie z pełnym wyposażeniem oraz umeblowaniem! *** rewelacyjne mieszkanie do wejścia **** Mieszkanie typu "powiesić kapelusz i zostać na zawsze". *** Bytom - Szombierki - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pokoju

Stroszek,Bytom

185 000 zł38 m² 4 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

* mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje - bytom stroszek * z wyposażeniem Przedstawiam Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny , położony w dzielnicy Bytom-Stroszek przy ulicy Plac Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątka

Bytom,śląskie

84 000 zł32 m² 2 605,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Adolfa Piątka 11/2 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

145 000 zł40 m² 3 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 - bytom masz pomysł na swoje M3 - to jest oferta dla ciebie! okazja cenowa! bez negocjacji Jest to mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku o pow. użytkowej 40 m2. Mieszkanie to: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Karb

Karb,Bytom

195 000 zł43 m² 4 534,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 - bytom masz pomysł na swoje M3 - to jest oferta dla ciebie! Ofertą jest mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku o pow. użytkowej 43 m2. Mieszkanie to: 2 pokoje (w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Śródmieście,Bytom

275 000 zł50 m² 5 460,68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży proponujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Bytomia t.j przy ul. Olimpijskiej, usytuowane na szóstym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Wychodząc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Śródmieście,Bytom

279 999 zł97 m² 2 872,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bytom, ul. Grottgera - mieszkanie na sprzedaż - 3 pokoje - balkon Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego , położonego przy ulicy Grottgera w Bytomiu ( Śródmieście ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Bytom,śląskie

83 000 zł52 m² 1 597,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm/149/2022/a09-22 Bytom, ul. Baczyńskiego 10/1 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij