dowolna

Mieszkania Bytom – oferty mieszkań na Śląsku

487 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

487 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tysiąclecia

Stroszek,Bytom

1 900 zł54 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, komfortowe, mieszkanie o powierzchni 54m2, zlokalizowane w bytomiu(stroszek) przy ulicy Tysiąclecia. Mieszkanie przeszło generalny remont, wszystkie instalacje są nowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łużycka

Bytom,śląskie

1 650 zł42 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukam sympatycznego Najemcy dla wspaniałego mieszkania! Przedstawia się do wynajęcia mieszkanie, które oferuje nie tylko dach nad głową, ale też piękny widok z okien, smaczną kawę serwowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni około 50 m2 w Bytomiu. Lokal usytuowany na 1 piętrze, 3 piętrowego bloku po termomodernizacji + klatka po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bytom

Bytom,śląskie

360 999 zł67 m² 5 388,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dzień dobry :) Bardzo mi miło Państwa poznać i jednocześnie się przedstawić. Jestem mieszkaniem nr 7, tak, tak, tym szczęśliwym numerem i z ogromną niecierpliwością czekam na nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krupińskiego

Szombierki,Bytom

1 300 zł33 m² 38,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***mieszkanie do wynajęcia - Bytom - Szombierki ul. Krupińskiego 9 - 2 pokoje * wyposażone oraz umeblowane Przedstawimy Państwu najnowszą ofertę na rynku - mieszkania do wynajęcia. Rewelacyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Bytom,śląskie

199 000 zł67 m² 2 955,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1916

**** Rewelacyjna lokalizacja - Bytom ul. Orląt Lwowskich - 67,34 m2! **** - Własne "M" w zasięgu ręki - dobra cena - Tylko u Nas znajdziecie tak wyjątkową ofertę! Z pewnością każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Śródmieście,Bytom

160 000 zł38 m² 4 254,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do indywidualnej aranżacji o powierzchni 37,61m2 zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Bytom,śląskie

219 000 zł72 m² 3 056,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do zamieszkania lub indywidualnej aranżacji o powierzchni 71,64m2 zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Fałata. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w 4 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Bytom

1 150 zł45 m² 25,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie dwupokojowe. *I piętro. *44 m2. *Przeznaczone dla 1-2 osób. *W pełni wyposażone. *W samym centrum Bytomia. *Agora Bytom - 400 m *przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

388 000 zł80 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Taka perełka nie zdarza sie często. Przedstawiam Ci piękne i niepowtarzalne mieszkanie , a raczej okazały apartament w samym sercu miasta! Do zamieszkania od zaraz lub świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymały

Stroszek,Bytom

229 000 zł49 m² 4 673,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam do sprzedania mieszkanie 49 metrowe usytuowane przy ul. Szymały w Bytomiu. Bardzo dobra lokalizacja pod kątem komunikacyjnym: dojazdu do autostrady A1, dostępność przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bytom

1 450 zł40 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Koszty pośrednictwa Revelio ponosi tylko właściciel najemca nie płaci żadnej prowizji! Dworcowa - ścisłe centrum! Nowoczesne, świeżo wykończone! Gruntownie wyremontowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Szombierki,Bytom

129 000 zł36 m² 3 583 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro Godne Polecenia Wisto Nieruchomości Prezentuje: mieszkanie 2 pokoje o powierzchni 36m w świetnej lokalizacji Bytom Szombierki! Opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 36m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

114 000 zł28 m² 4 069,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom ul. Wrocławska 108 B/1 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Bytom,śląskie

399 900 zł132 m² 3 031,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam mieszkanie mieszczące się w najbardziej zielonej i prestiżowej dzielnicy Bytomia, przy placu Akademickim 13 w odnowionej i pięknej kamienicy na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Stroszek,Bytom

1 550 zł50 m² 31 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestrzenne mieszkanie. *III piętro. *50 m2. *Ogrzewanie miejskie. Wyposażenie: *salon: kanapa, stolik kawowy, szafka rtv, telewizor, regał, stół z krzesłami. *Pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Bytom,śląskie

175 000 zł60 m² 3 106,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze! Atrakcyjne mieszkanie w super lokalizacji Bytomia! Lokal mieszkalny usytuowany na 1 piętrze w kamienicy. Budynek w stanie bardzo dobrym z dostepem do miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Śródmieście,Bytom

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestrzenne mieszkanie. *Piętro 9. *Powierzchnia 35 m2. *W pełni umeblowane i wyposażone. Wyposażenie: *salon: rozkładana kanapa, stolik kawowy, komoda, stół, krzesła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Śródmieście,Bytom

1 050 zł49 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przestronne mieszkanie na 3 piętrze zadbanej kamienicy w ścisłym centrum Bytomia. *Drzwi antywłamaniowe. *W pobliżu punkty usługowe oraz centrum handlowe agora. *W okolicy wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dworcowa

Rozbark,Bytom

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ogrzewanie elektryczne. *27 m2. *1 piętro. *Idealna dla singla lub pary. *W pobliżu Uniwersytetu Medycznego. Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa, szafa, komoda, stolik do kawy. *Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Bytom

2 800 zł125 m² 22,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia dla 10-12 osób w centrum Bytomia. Oferta dla Firm Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum Nieruchomość złożona z: pokój 25 m.kw pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bytom,śląskie

269 000 zł57 m² 4 719,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe mieszczące się przy ulicy Żeromskiego 29 na trzecim piętrze 10-cio piętrowego bloku. W budynku jest winda. Lokal ma 57m2 i składa się z: - obszernego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bytom

157 500 zł35 m² 4 487,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Silesia Cztery Kąty z przyjemnością prezentuje dwupokojowe mieszkanie z balkonem na VI piętrze w ścisłym centrum Bytomia ***rezerwacja*** Nie szukaj dalej - tylko u nas! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Szombierki,Bytom

229 000 zł55 m² 4 194,91 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! szanowni Państwo! Przedstawiamy najnowszą ofertę na rynku! - Szombierki ul. Pomorska - rewelacyjna lokalizacja a co najważniejsze : 3 pokoje! - Oferowana nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

175 000 zł37 m² 4 729,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania idealnego dla siebie? Chcesz zainwestować pieniądze? Zapoznaj się z naszą ofertą! Na sprzedaż mieszkanie składające się z dwóch pokoi, łazienki oraz osobnej kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Bytom

327 000 zł84 m² 3 883,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie na sprzedaż urocze klimatyczne mieszkanie w kamienicy 3 pokojowe o powierzchni 84,21m2, w Bytomiu ul. Katowicka, świetna lokalizacja z dogodnym wyjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligęzy

Śródmieście,Bytom

219 900 zł48 m² 4 626,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Promocja! Świetna lokalizacja.Okolica cicha i spokojna. 500m od dworca autobusowego 700m od pkp. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bytom

Śródmieście,Bytom

328 000 zł102 m² 3 224,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1923

Kupujący nie płacą prowizji! Lokal mieszkalny po częściowym remoncie w atrakcyjnej lokalizacji w Bytomiu Śródmieście Zachód. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bytom

335 000 zł92 m² 3 641,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Mickiewicza. CO sprzedajemy ? Nieruchomość o powierzchni 92 m2, składająca się z: - ustawnego salonu - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bytom

199 000 zł76 m² 2 611,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Mieszkanie z ogromnym potencjałem do aranżacji w przystępnej cenie! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum po remoncie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bytom

195 000 zł66 m² 2 972,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3-pokojowe mieszkanie w Centrum Bytomia, niski czynsz, blisko obwodnicy! Blok po termomodernizacji. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Szombierki,Bytom

165 000 zł33 m² 4 966,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Bytom - Szombierki - 2 pokoje - super lokalizacja! *** tylko U nas Z przyjemnością prezentuję Państwu najnowszą ofertę na rynku nieruchomości! Rewelacyjnie zlokalizowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrocławska

Śródmieście,Bytom

1 150 zł18 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie. *II piętro. *18 m2. *Ogrzewanie elektryczne. *Przeznaczone dla 1-2 osób. *W pełni umeblowane i wyposażone. *Przyjazne dla zwierząt. Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gliwicka

Bytom,śląskie

1 350 zł34 m² 39,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajmu oferuję mieszkanie położone bezpośredni przy Rynku w Bytomiu. Mieszkanie o powierzchni 33,9 m2 składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marka

Karb,Bytom

165 000 zł45 m² 3 659,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania w Bytomiu, dzielnica Karb o powierzchni 45,09m2 usytuowanego na 2 piętrze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Bytom,śląskie

395 000 zł110 m² 3 590,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Bytom ul. Grottgera. Mieszkanie o powierzchni użytkowej: 90 mkw, całkowita powierzchnia po podłodze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Miechowice,Bytom

350 000 zł66 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66,5m2 w skład którego wchodzi: - słoneczny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - pokój dziecięcy - przedpokój - łazienka - wc Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Stroszek,Bytom

230 000 zł40 m² 5 761,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 39,92 m , zlokalizowane w spokojnej bytomskiej dzielnicy Stroszek, na osiedlu Na Wzgórzu, przy ulicy Ks. Prymasa Augusta Hlonda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymały

Stroszek,Bytom

320 000 zł62 m² 5 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Sprzedam - bez pośrednika - mieszkanie w spokojnej części Osiedla Na Wzgórzu w Bytomiu. Mieszkanie z balkonem, usytuowane na czwartym piętrze w bloku przy ul. Szymały -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bytom

1 190 zł45 m² 26,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie. *III piętro. *45 m2. *Przeznaczone dla 1-3 osób. *W pełni umeblowane i wyposażone. *Przyjazne dla zwierząt. Wyposażenie: *pokój: kanapa rozkładana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wojska Polskiego

Bytom,śląskie

1 200 zł34 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34 m2, położone w wieżowcu na 9 piętrze, w Bytomiu przy Placu Wojska Polskiego. Mieszkanie składa się z 2 pokoi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij