dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Bytom - Sprzedaż i najem

98 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

98 ogłoszeń

139 900 zł61,82 m² 2 263,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie do remontu w Bytomiu o powierzchni 61,82 m2, zlokalizowane na parterze w 3-piętrowej kamienicy, z prywatnym parkingiem i niskimi kosztami.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w jednej z najlepszych i najspokojniejszych dzielnic Bytomia przy ul.Arki Bożka.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł60,65 m² 5 919,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

homfi prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Bytomiu lokalizacja Mieszkanie położone jest w Bytomiu, w dzielnicy Stroszek Dąbrowa Miejska, przy Placu Powstańców Śląskich 1C.

Szczegóły ogłoszenia

319 900 zł68,53 m² 4 668,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Prawdziwa Okazja! 3 pokoje w Bytomiu,2 piętro. Zabudowa kuchenna w cenie (bez sprzętów agd) oraz szafa. W łazience wanna, kabina prysznicowa oraz bidet. Zapraszam do kupna trzypokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

85 000 zł71 m² 1 197,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż poddasze o powierzchni użytkowej 71m2 całkowitej ok 90 m2. W cenie nieruchomości wełna do docieplenia całej powierzchni oraz projekt. Lokal położony jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł41,64 m² 3 482,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w Bytomiu przy ulicy Siemianowickiej, dzielnica Rozbark. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4-piętrowej kamienicy. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł35,80 m² 4 329,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie o powierzchni 35,80 m2 do generalnego remontu, wstępny projekt układu mieszkania: salon z aneksem kuchennym Osobna sypialnia. Łazienka z wc Prywatny, obszerny ogród - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł42 m² 4 045,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37 m , do indywidualnej aranżacji każdy może urządzić je według własnych preferencji. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł33 m² 5 424,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie o powierzchni 33 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze w budynku 2 piętrowym. Budynek docieplony. Klatka schodowa po remoncie. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł71 m² 3 661,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne i niezwykle ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m , zlokalizowane w samym sercu Bytomia przy ul. dr. Józefa Rostka. To wyjątkowa szansa dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł51,41 m² 4 610 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do zakupu duże, 3-pokojowe wykończone, wyremontowane, gotowe mieszkanie z centralnym ogrzewaniem, z miejscem postojowym, komórką lokatorską w całkowicie zrewitalizowanym i ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł63 m² 3 634,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w śródmieściu Bytomia po kapitalnym remoncie do wykończenia. Lokalizacja: znajdująca się na obszarze dzielnicy śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł28,60 m² 52,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ładna w pełni umeblowana i wyposażona kawalerka położona w Bytomiu - Szombierkach ul.Orzegowska. Kuchnia z oknem, łazienka razem z wc. Niezależne wejście do pokoju. Centralne.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł58 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Placu Akademickim 750m od rynku w Bytomiu najważniejsze informacje Mieszkanie o powierzchni 58 m2 Gotowe do zamieszkania Kameralny budynek Świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł41 m² 7 292,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena: 299 000 zł Powierzchnia: 41 m Piętro: 3/3 Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł25,26 m² 4 750,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Przytulna kawalerka - bytom, ul. Głowackiego | niski czynsz 200 zł | blisko A1 Szukasz idealnego mieszkania na start lub pewnej inwestycji pod wynajem? Prezentujemy ustawne, 1-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bytom

Śródmieście,Bytom

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do Sprzedania: mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane na 1 piętrze 3-piętrowej kamienicy, znajdującego się nieopodal parku przy ul. Powst.Warszawskich w Bytomiu. Kamienica po kompleksowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Bytom

171 600 zł34 m² 5 030,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kompaktowe M z duszą - idealne na start lub inwestycję! Masz dość wynajmowania? A może szukasz bezpiecznej inwestycji, która zarabia od pierwszego dnia? Poznaj mieszkanie które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bytom

169 000 zł34 m² 4 970,59 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

380 000 zł78 m² 4 871,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m , położone w samym sercu Bytomia - bezpośrednio przy rynku. Lokal znajduje się na 2. piętrze, co zapewnia wygodę oraz dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Bytom

379 000 zł79 m² 4 821,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Przestronne mieszkanie w kamienicy w sercu Bytomia - ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego na sprzedaż. Oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,61 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Łagiewniki,Bytom

270 000 zł51 m² 5 304,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie gotowe do zamieszkania. Po generalnym remoncie w 2022 roku. Na sprzedaż przytulne mieszkanie w Bytomiu, dzielnicy Łagiewniki, o powierzchni 45m plus 5,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Bytom

429 900 zł75 m² 5 697,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania. Na sprzedaż wyjątkowo jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 75,46 m , położone w centrum Bytomia, zaledwie ok. 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smolenia

Śródmieście,Bytom

499 000 zł73 m² 6 835,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestrzeni z charakterem, urządzonej w wysokim standardzie i gotowej do zamieszkania? To mieszkanie spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Śródmieście,Bytom

139 999 zł38 m² 3 680,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka w spokojnej lokalizacji - Bytom Przedstawiamy najnowszą ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego , położonego na bardzo wysokim parterze w budynku przy ulicy Towarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Szombierki,Bytom

249 000 zł44 m² 5 629,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

*** Szombierki - ul. Hallera - 2 pokoje - balkon -garderoba - mega niski czynsz 271 zł **** miejsce parkingowe Z przyjemnością przedstawiam najnowszą ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bytom

Śródmieście,Bytom

900 zł25 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka - I piętro / po remoncie / do wynajęcia /oferta na wyłączność / Bytom / z miejscem parkingowym Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal mieszkalny - kawalerkę , położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stroszek,Bytom

329 000 zł53 m² 6 207,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie z potencjałem w topowej lokalizacji Bytomia - Osiedle Stroszek. Szukasz funkcjonalnego mieszkania dla rodziny? A może inwestycji z realnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Francuska

Miechowice,Bytom

299 000 zł50 m² 6 033,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,56 m , położone na 1. piętrze w niskim, 3-piętrowym budynku przy ul. Francuskiej w Bytomiu - Miechowicach. Lokal jasny, ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Śródmieście,Bytom

345 000 zł86 m² 4 011,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

ul. Krakowska - wyremontowana kamienica Mieszkanie 3 pokojowe Piwnica 86 m2 ogrzewanie gazowe mieszkanie po remoncie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 metrów kwadratowych + piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hallera

Szombierki,Bytom

175 000 zł33 m² 5 271,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po Generalnym Remoncie - Bytom Szombierki Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone w sercu dzielnicy Szombierki. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Bytom

209 000 zł54 m² 3 886,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży mieszkania o dużym potencjale aranżacyjnym, położone przy ulicy Jaworowej w Bytomiu. Nieruchomość o powierzchni 53,77 m2 usytuowany jest na parterze jednopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Śródmieście,Bytom

299 999 zł42 m² 7 225,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,52 m2, położone w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej, w dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Bytom,śląskie

189 000 zł33 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Lokalizacja Mieszkanie położone jest w centrum Bytomia, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Bytom,śląskie

599 999 zł132 m² 4 561 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Człowiek podąża swoją, czasami czyjąś drogą, ale tęskni za najprostszymi rzeczami. Za zachodem słońca, za spróchniałą ławką, za swoim domem. Świat jest na pewno piękny, ale najpiękniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Rozbark,Bytom

284 000 zł56 m² 5 680 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 50,00 m2, położonego w atrakcyjnej dzielnicy Bytomia (rozbark), przy ulicy Głowackiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

399 000 zł78 m² 5 115,38 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Śródmieście,Bytom

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Bytomiu, w zadbanym bloku. Lokal ma 33 m i znajduje się na 2. piętrze. Okna są od strony parku, więc w mieszkaniu jest spokojnie. Mieszkanie jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żołnierza Polskiego

Bytom,śląskie

342 000 zł55 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 55,2 m na trzecim piętrze w wyjątkowym budynku w centrum miasta Budynek zadbany i ocieplony wejścia od ulicy i od parkingu Wnętrze robi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Bytom,śląskie

439 900 zł75 m² 5 865,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania. Na sprzedaż wyjątkowo jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 75,46 m ,.