dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Bytom - Lista ofert

215 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

215 ogłoszeń

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne. Oferujemy Państwu do wynajęcia kawalerkę w Bytomiu Centrum (ul. Piekarska, blisko Agory). Powierzchnia: 35m2. Pomieszczenia: salon z sypialnią, garderoba, kuchnia, łazienka. Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł48,36 m² 4 321,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,36 m2 zlokalizowane w Bytomiu Szombierki przy ul. Harcerskiej 7. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł65 m² 4 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w centrum Bytomia w okolicy Placu Rodła, położone w kamienicy na 1 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł51 m² 4 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedarzy mieszkanie Bytom francuska Szybki dojazd do miast ościennych i centrum. Okna pcv, ogrzewanie z miasta, układ dwustronny, woda ciepła z miasta, duża i czysta klatka.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł47,60 m² 4 831,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny do częściowego remontu w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu Śródmieścia w południowej części dzielnicy Miechowic w Bytomiu Miechowice. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł62 m² 5 241,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż! wysoki parter! bytom- stroszek! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 65 m2 (powierzchnia użytkowa 62 m2 + piwnica 3 m2) w Bytom- dzielnica Stroszek, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł49 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży jasnego i przytulnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Piekarskiej z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. Opis nieruchomości: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł28,51 m² 4 209,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie w Bytomiu przy ulicy Przemysłowej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z: pokoju, łazienki z wc, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł56,56 m² 8 221,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje na sprzedaż mieszkanie na nowo powstającym osiedlu w Bytomiu - w dzielnicy Stroszek. Osiedle będzie składało się z czterech nowoczesnych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł59,20 m² 4 543,92 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,20m zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Łużyckiej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 15 piętrowym wieżowcu w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stroszek,Bytom

370 000 zł69 m² 5 373,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja! Szukasz nowego miejsca do zamieszkania, w ładnej okolicy, blisko terenów rekreacyjnych to zapraszam do zapoznania się z tą ofertą. Bytom Stroszek , osiedle Sójcze Wzgórze. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bytom

Śródmieście,Bytom

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do Sprzedania: mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane na 1 piętrze 3-piętrowej kamienicy, znajdującego się nieopodal parku przy ul. Powst.Warszawskich w Bytomiu. Kamienica po kompleksowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Bytom,śląskie

195 000 zł40 m² 4 882,32 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta wyłącznie w naszym biurze.Zapraszam na prezentację mieszkania. Takie mieszkanie cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem dlatego zachęcam do zapoznania się z ofertą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bytom

137 000 zł34 m² 4 005,85 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe położone na 6 tym piętrze w bloku 10 piętrowym o powierzchnii 34,2 m2. Mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu śródmieściu przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stroszek,Bytom

349 000 zł62 m² 5 592,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

***rezerwacja*** Biuro Silesia Cztery Kąty proponuje Państwu w ofercie sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu, dzielnicy Stroszek na trzecim piętrze w niskim bloku z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

380 000 zł78 m² 4 871,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m , położone w samym sercu Bytomia - bezpośrednio przy rynku. Lokal znajduje się na 2. piętrze, co zapewnia wygodę oraz dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Śródmieście,Bytom

154 000 zł31 m² 4 947 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na sprzedaż - 2 piętro | Ogrzewanie miejskie | Blisko parku | Bytom Na sprzedaż kawalerka położona na 2 piętrze w bloku w Bytomiu , w atrakcyjnej lokalizacji - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

189 000 zł38 m² 4 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Posiadam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,51 m2 usytułowane na pierwszym piętrze. Lokal składa się z kuchni z aneksem, dużej sypialni, łazienki. Ogrzewanie miejskie, okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stroszek,Bytom

300 000 zł55 m² 5 488,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,66 m , położone w Bytomiu Stroszku, przy ul. Rydza-Śmigłego. Lokal znajduje się na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

349 900 zł54 m² 6 479,63 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży proponuję świeżutko po remoncie mieszkanko 3 pokojowe przy ul. Zabrzańskiej. Mieszkanie znajduje się na VIII piętrze w budynku z windą i składa się z widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Rozbark,Bytom

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Bytom, ul. Głowackiego, dzielnica Rozbark. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 39 m2 składa się z: salonu, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Arki Bożka,Bytom

219 000 zł43 m² 5 093,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z balkonem, 1 piętro, co miejskie, arki Bożka Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m na osiedlu Arki Bożka w Bytomiu. Przestronne, jasne, zadbane i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

259 999 zł61 m² 4 277 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom - Szombierki ul. Zabrzańska - duża powierzchnia do własnej aranżacji Przedstawiamy najnowszą ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego , położonego na III piętrze w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Łagiewniki,Bytom

270 000 zł51 m² 5 304,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie gotowe do zamieszkania. Po generalnym remoncie w 2022 roku. Na sprzedaż przytulne mieszkanie w Bytomiu, dzielnicy Łagiewniki, o powierzchni 45m plus 5,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Szombierki,Bytom

219 999 zł39 m² 5 625,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Bytom, szombierki, ul. Mazurska - duży balkon Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 39,11 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szombierki,Bytom

287 000 zł48 m² 5 943 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli pragniesz spokojnego życia w otoczeniu zieleni, z dala od zgiełku, ale z łatwym dostępem do udogodnień, to ta alternatywa może być Twoim idealnym wyborem. Pozwól sobie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Śródmieście,Bytom

199 000 zł34 m² 5 852,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji? Widok balkonu na zieleń ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Śródmieście,Bytom

127 900 zł33 m² 3 875,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Czas zatrzymał się tu na moment po to, abyś mógł ruszyć dalej z nowym rozdziałem życia. W samym sercu historycznego Bytomia, tuż przy urokliwym Placu Słowiańskim, czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Śródmieście,Bytom

337 000 zł68 m² 4 980,05 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Układ, który ma sens, ulubiona część miasta Bytom oraz sąsiedztwo zieleni tworzą spójną i wygodną całość. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bytom,śląskie

126 900 zł32 m² 3 965,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Miechowice,Bytom

389 000 zł63 m² 6 194,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w Śródmieściu północnej części dzielnicy Miechowic w Bytomiu Miechowice. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Karb,Bytom

173 000 zł44 m² 3 951,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

0% prowizji! Lokal mieszkalny do remontu w atrakcyjnej lokalizacji przy parku w Bytomiu Karb. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 50,38 m2 na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Miechowice,Bytom

179 000 zł35 m² 5 114,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj pod lasem | Przytulna kawalerka z balkonem | 35 m | Gotowa do zamieszkania Szukasz miejsca, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Arki Bożka,Bytom

254 000 zł56 m² 4 535,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Chorzowskiej (bytom, arki Bożka). Jest to idealna nieruchomość dla pary oraz małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bytom,śląskie

769 999 zł224 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Luksusowy apartament już gotowy do sprzedaży Z ogromną przyjemnością oraz dumą prezentuję wyjątkową i nietuzinkową nieruchomość na sprzedaż położoną w samym sercu Bytomia przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Śródmieście,Bytom

240 000 zł55 m² 4 339,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę - atrakcyjne, ustawne mieszkanie o powierzchni 55,30 m , usytuowane w spokojnej, zielonej części Bytomia, przy ul. Kossaka. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Śródmieście,Bytom

224 999 zł46 m² 4 891,28 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Są mieszkania, które są gotowe. I są takie które czekają na swoją historię. To właśnie jedno z nich. Już od progu czujesz przestrzeń i potencjał. 45,94 m , które dziś są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szombierki,Bytom

199 999 zł42 m² 4 729,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To propozycja dla osób poszukujących mieszkania z potencjałem w dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal sprawdzi się zarówno jako pierwsze lokum, jak i inwestycja na przyszłość. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Śródmieście,Bytom

450 000 zł76 m² 5 905,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji dla siebie i rodziny? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 76,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpacka

Szombierki,Bytom

160 000 zł58 m² 2 736,91 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Odstąpię partycypację tbs Bytom, szombierki ul. Karpacka 4 Opis mieszkania: powierzchnia użytkowa: 58,46 m 3 pokoje + aneks kuchenny , przedpokój , łazienka z wc przynależna piwnica 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bytom

230 000 zł48 m² 4 801,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9m2, zlokalizowane w centrum Bytomia, przy ulicy Kolejowej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, 10-piętrowego bloku.