dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Bytom - Lista ofert

215 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

215 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bytom

Śródmieście,Bytom

399 000 zł74 m² 5 406,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 73,80 m2. Nieruchomość składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szombierki

Szombierki,Bytom

149 000 zł34 m² 4 382 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedstawiamy urokliwe mieszkanie 2-pokojowe, które znajduje się w topowej dzielnicy Bytomia - Szombierkach. To doskonała propozycja dla osób poszukujących przytulnego miejsca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

149 000 zł38 m² 3 915,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 - bytom szombierki - blisko parku fazaniec to jest oferta dla ciebie! zainwestuj W swoje M! Ofertą jest mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku o pow. użytkowej 38,05 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Śródmieście,Bytom

159 000 zł35 m² 4 543 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 35m2, zlokalizowanego w samym sercu miasta, a mianowicie przy ul. Kolejowej w Bytomiu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

215 000 zł64 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zrealizuj swój pomysł na M4! Ofertą jest mieszkanie w stanie do remontu położone na 4 piętrze w bloku o pow. użytkowej 64,5 m 2. Mieszkanie to: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stroszek,Bytom

239 000 zł36 m² 6 654 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do sprzedaży kawalerkę znajdującą się w Bytomiu przy ulicy Szymały. Mieszkanie dwustronne (ekspozycja północny wschód i południowy zachód) mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małachowskiego

Szombierki,Bytom

320 000 zł62 m² 5 120 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w Bytomiu? Świetnie skomunikowanego z pełną infrastrukturą dostępną w pobliżu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Bytom

219 000 zł41 m² 5 284,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szukasz nowoczesnego mieszkania w centrum? Tutaj dostaniesz to czego chcesz i to w rozsądnej cenie! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Miechowice,Bytom

1 200 zł39 m² 30,69 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Silesia Cztery Kąty proponuje Państwu do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w zielonej części Bytomia usytuowane na 10 piętrze w bloku z windą. Powierzchnia wynosi 39.10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

199 000 zł48 m² 4 145,83 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

* mieszkanie 2 pokojowe* budynek bezpośrednio przy parku Kachla * Istnieje możliwość zamiany mieszkania na kawalerkę w Tychach :) Zapraszam Państwa do zakupu mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Stroszek,Bytom

199 900 zł54 m² 3 674,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w bardzo komfortowej lokalizacji, które warto zobaczyć! Ciepłe, słoneczne z dużymi oknami Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzien dobry. Do sprzedania posiadam mieszkanie dwupokojowe z odrębna kuchnia i łazienką. Mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane od podstaw. Nowe wszystkie instalacje, na ścianach gładź,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji

Karb,Bytom

154 000 zł56 m² 2 768,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 55,63 m2 do remontu, na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w Bytomiu w dzielnicy Karb. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Rozbark,Bytom

165 000 zł40 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prowizja 0% Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ciekawego mieszkania dwupokojowego w Bytomiu. Mieszkanie do wprowadzenia od zaraz! cena do negocjacji! Lokalizacja: bytom Rozbark, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

210 000 zł36 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od zaraz? Mam dla Ciebie propozycje kupna mieszkania po całkowitym remoncie. W mieszkaniu zostało wymienione wszystko, tak wszystko. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Bytom,śląskie

125 000 zł32 m² 3 912,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Bytomiu, przy ulicy Matejki o pow. 31,95 m2. Lokal znajduje się na parterze w niskim bloku Mieszkanie składa się z: - przedpokój, - przestronnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stroszek,Bytom

189 000 zł54 m² 3 532,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 - bytom (stroszek) to jest oferta dla ciebie! zainwestuj W swoje M! Ofertą jest mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku o pow. użytkowej 53,5 m2. Mieszkanie to: 3 pokoje , kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Szombierki,Bytom

350 000 zł64 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone w Bytomiu w dzielnicy Szombierki przy ulicy Wyzwolenia. Lokal mieszkalny o powierzchni 64 m usytuowany jest na 1 piętrze w niskim, 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

175 000 zł50 m² 3 535,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Chciałbym Państwu przedstawić ofertę 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 49,5 m 2 zlokalizowanego w Bytomiu. Lokal usytuowany na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z: - słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wojska Polskiego

Bytom,śląskie

159 000 zł34 m² 4 649,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż Mieszkanie Dwupokojowe w zielonej okolicy Bytomia. Lokal mieści się przy placu Wojska Polskiego w bloku nr 8 i mieści się na 1 piętrze. Składa się z: - salonu - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

297 000 zł63 m² 4 724,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja rezerwacja rezerwacja Strona kupująca nie ponosi kosztów obsługi agencyjnej! Szukasz przestronnego mieszkania do wprowadzenia? Koniecznie zwróć uwagę na tą ofertę! Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymały

Stroszek,Bytom

299 000 zł50 m² 5 932,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Szymały. Przytulne, ciepłe, eleganckie wnętrza o niepowtarzalnym klimacie. Dwa ustawne pokoje (17,6 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Miechowice,Bytom

280 000 zł70 m² 3 982,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu, miechowicach przy ulicy Nickla. To bardzo dobra lokalizacja, osiedle zlokalizowane w otoczeniu zieleni oraz lasu, szereg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bytom

Bytom,śląskie

154 000 zł47 m² 3 248,95 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

- 3 pokojowe - I piętro - C.O miejskie - Tylko u nas! - Witam, przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu, przy Placu Wojska Polskiego na 1 piętrze (winda) w X piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rozbark

Rozbark,Bytom

165 000 zł40 m² 4 170,88 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w bloku z windą i centralnym ogrzewaniem do sprzedaży lub zamiany na większe. Oferujemy do sprzedaży ładne, dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

164 000 zł45 m² 3 618,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,32 m2 na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w Bytomiu. W skład mieszkania wchodzą : - 2 pokoje (możliwość przerobienia na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Śródmieście,Bytom

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

mieszkanie po generalnym remoncie w 2022r.wymiana pionów instalacji elektrycznej ,wododociągowej,kanalizacyjne.W mieszkaniu wymieniono podłogi (panele,płytki)wszystkie drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji

Karb,Bytom

159 000 zł56 m² 2 858,17 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Alojzjanów

Rozbark,Bytom

199 000 zł53 m² 3 761,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania bardzo przestronne mieszkanie w Bytomiu przy ulicy Alojzjanów o powierzchni 53 m2. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku po termomodernizacji i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bytom

269 000 zł57 m² 4 719,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe mieszczące się przy ulicy Żeromskiego 29 na trzecim piętrze 10-cio piętrowego bloku. W budynku jest winda. Lokal ma 57m2 i składa się z: - obszernego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wojska Polskiego

Śródmieście,Bytom

159 000 zł34 m² 4 649,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Akademicki

Śródmieście,Bytom

399 900 zł132 m² 3 031,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam mieszkanie mieszczące się w najbardziej zielonej i prestiżowej dzielnicy Bytomia, przy placu Akademickim 13 w odnowionej i pięknej kamienicy na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

210 000 zł56 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa ustawne pokoje z dużą kuchnią na osiedlu bloków w niskiej zabudowie. Cena do negocjacji. Dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką z wc. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Miechowice,Bytom

262 000 zł62 m² 4 246,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie do wprowadzenia w Miechowicach, bytom. Ogrzewanie miejskie i ciepła woda z miasta. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

199 000 zł34 m² 5 852,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

# 2 pokoje # balkon # c.o. miejskie # Z ogromną przyjemnością proponuję zakup mieszkania idealnie położonego wgłąb osiedla między ulicą Wrocławską a Pułaskiego w Bytomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Głowackiego

Rozbark,Bytom

1 150 zł23 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *parter, ogrzewanie centralne, 23 m2. Wyposażenie: *w pokoju: rozkładana sofa, szafa 2 drzwiowa, komoda i stolik kawowy. *Aneks kuchenny: komplet mebli stojących i wiszących, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Falista

Karb,Bytom

94 444 zł41 m² 2 303,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- 41 m2 - 2 pokoje - Bytom, karb, ul. Falista - Mieszkanie pod inwestycje - Witam, z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu mieszkanie o pow. użytkowej 41 m2 , które znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzelców Bytomskich

Śródmieście,Bytom

1 000 zł24 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka, 24 m2 *2 piętro *centralne ogrzewanie = ciepłe mieszkanie *zaraz obok Rynku. *Pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka, lodówka, kuchenka) *idealne dla 1-2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Bytom,śląskie

415 000 zł98 m² 4 255,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Oferujemy do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu przy ulicy Siemiradzkiego! Idealna oferta dla rodziny z dziećmi, dla osób które cenią sobie przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Stroszek,Bytom

140 000 zł39 m² 3 627,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,59m2 zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Spółdzielców. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Worpie

Bytom,śląskie

192 000 zł58 m² 3 310,34 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dla klienta gotówkowego duży obszar do negocjacji! Szukasz Mieszkania dla twojej rodziny do własnej aranżacji? Świetnie trafiłeś! Oto oferta sprzedaży uroczego mieszkania dla rodziny, które wymaga.