dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Bytom - Lista ogłoszeń

189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

189 ogłoszeń

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 47 metrowe mieszkanie na wynajem w Centrum Bytomia Idealne dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w samym bloku na pierwszym piętrze nieopodal rynku w Bytomiu.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł106 m² 2 594,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 106 m2, z balkonem. Znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy w Bytomiu. Charakterystyka mieszkania: 3 duże pokoje kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł84 m² 2 726,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w wyremontowanej, trzypiętrowej kamienicy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł80 m² 3 737,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 80.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 500 zł161 m² 27,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 160 m centrum Bytomia Na wynajem wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 160 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Bytomia. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł36,70 m² 4 223,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie wolne od zaraz! 2 pokoje Bytom ul. Alojzjanów Oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 36,7m2 usytuowanego na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł52 m² 6 134,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa oferta, to miejsce w którym od pierwszego kroku poczujesz ciepły komfort. Mieszkanie po remoncie, wyposażone i umeblowane - prawdziwa perełka w Bytomiu! Mieszkanie 52 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł147 m² 1 938,78 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Inwestycja premium | 147 m | podział na kawalerki | kamienica | centrum | ul. Matejki Na sprzedaż duże mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 147 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł48,19 m² 5 706,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,19 m , zlokalizowane w sercu Bytomia, oferuje doskonały standard. Najważniejsze atuty: nowoczesne wnętrze: przestronna kuchnia z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Janasa

Bytom,śląskie

325 000 zł90,29 m² 3 599,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, 4 pokoje - Bytom, ul. Janasa 4. Przedstawiamy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 90,29 m2 znajdujące się na parterze w kamienicy w spokojnej dzielnicy willowej.

Szczegóły ogłoszenia

226 000 zł46,18 m² 4 893,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z kominkiem w bytomskiej dzielnicy Szombierki. Szczegóły nieruchomości: lokalizacja Miasto: bytom Dzielnica: szombierki ul. Witosa Szczegóły mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł97,46 m² 3 067,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Odkryj Urok Bytomskiego Śródmieścia. Marzysz o miejscu, gdzie historia spotyka się z teraźniejszością? Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1910.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł47,18 m² 8 160,24 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Bytomia - Szombierkach, przy ul. Orzegowskiej, na osiedlu mieszkaniowym. Mieszkanie o pow. 47,18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł80,11 m² 7 302,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Stwórz swoją własną przestrzeń dwupoziomowe mieszkanie z tarasami Osiedle Bolko! Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz urządzić przestrzeń dokładnie według własnego pomysłu ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł45,76 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Bytomiu Rozbark. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 48,90 m2 na drugim piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

431 000 zł196 m² 2 198,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bytom -dwa światy, jedna historia - 195,70 m możliwości - warto sprawdzić mieszkanie bezczynszowe! W samym sercu Bytomia, przy ulicy Witczaka, czeka na nowych właścicieli miejsce wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł31,80 m² 4 811,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Przytulna kawalerka idealna na start lub inwestycję! To mieszkanie, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez stresu i remontów! Ta zgrabna oraz bardzo funkcjonalna kawalerka spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 200 m , które zostało połączone z pierwotnie dwóch mniejszych mieszkań, znajdujące się na pierwszym piętrze eleganckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł48 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, w którym każdy centymetr został mądrze zaplanowany? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość w sercu Bytomia, która łączy nowoczesny design z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł35,40 m² 7 203,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Eleganckie mieszkanie niskie koszty eksploatacyjne Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Bytomiu w dzielnicy Szombierki przy ulicy Hallera. Lokal mieszkalny o powierzchni 35,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bytom - 2 pokoje - do wynajęcia - Świetna lokalizacja Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość do wynajęcia, położoną w Bytomiu przy ulicy Stefana Batorego 22.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł138,47 m² 3 163,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe (140 m ) Z ogromnym potencjałem Szukasz wyjątkowej, potężnej przestrzeni z przemyślanym układem, którą urządzisz dokładnie tak, jak marzysz? Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł21,50 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 21,5 m2 w centrum Bytomia, z ogrzewaniem gazowym, położona na II piętrze budynku z bezpośrednim widokiem na główny deptak. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

278 888 zł70 m² 3 984,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

# bytom # woźniaka # 2 pokoje # po remoncie - do odświeżenia # Z ogromną przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Bytomiu przy ul. Woźniaka. Tak drodzy Państwo to jest to.

Szczegóły ogłoszenia

171 600 zł34,11 m² 5 030,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy bardzo atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 34,11 m2 w wyjątkowej kamienicy , w centrum Bytomia. W zasięgu ręki znajdą Państwo komunikację miejską, sklepy i inne.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł96,58 m² 5 156,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z dwoma balkonami W klimatycznej kamienicy- bytom Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 96,58 m2 zlokalizowane na 2 piętrze kamienicy w centrum Bytomia. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł48,10 m² 3 742,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 48m2, w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica. Lokal do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem świeżo wyremontowane, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ponad 44 m , położone na 1. piętrze w dzielnicy Szombierki w Bytom (ul. Godulska). Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł48,83 m² 4 689,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w Centrum Bytomie przy ulicy Katowickiej. Oferta doskonała dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. -> zobacz wirtualny spacer dołączony do oferty dane.

Szczegóły ogłoszenia

274 900 zł51 m² 5 390,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowej nieruchomości w dobrym standardzie. Zarówno kamienica jak i mieszkanie przeszły gruntowny remont. Dzięki funkcjonalnemu układowi wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

279 500 zł63 m² 4 436,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowy apartament w sercu Bytomia - komfort, styl i nowoczesność Vestalia Property prezentuje unikalny apartament położony w oficynie zadbanej kamienicy w samym centrum Bytomia. To.

Szczegóły ogłoszenia

274 900 zł50,98 m² 5 392,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Bytomiu, o powierzchni 51 m2, usytuowane na ostatnim piętrze efektownie odnowionej kamienicy. Lokal jest po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł39,32 m² 6 866,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowe mieszkanie - nowy start! Szukasz mieszkania idealnego na start? Masz dość remontów i chcesz wprowadzić się jak najszybciej? Nie martw się mamy coś dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł29,73 m² 7 029,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1893

Opiekun oferty Wojciech Zając tel.   Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,73 m, położonego na parterze w zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 zł35 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne. Oferujemy Państwu do wynajęcia kawalerkę w Bytomiu Centrum (ul. Piekarska, blisko Agory, naprzeciw byłego budynku Poczty). Powierzchnia: 35m2. Pomieszczenia: salon z sypialnią,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,74 m² 7 038,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, zlokalizowanego w śródmieściu Bytomia w odnowionej kamienicy. Lokalizacja Adres: ul. Orląt Lwowskich, bytom, śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł42 m² 22,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bytom - centrum - powstanców warszawskich Szukasz mieszkania w centrum, z klimatem starej zabudowy i świetnym dojazdem? To miejsce ma dokładnie to, czego większość najemców dziś szuka.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł215,54 m² 3 015,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż I piętro powierzchni mieszkalno-usługowej o łącznej powierzchni 215,54 m2 w Bytomiu przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość skład się z części mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45,84 m² 5 650,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie na start lub jako inwestycja W naszej ofercie znajduje się mieszkanie położone w cichej i zielonej okolicy Szombierek - idealnej dla osób poszukujących komfortu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł37,43 m² 2 404,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży duża kawalerka znajdująca się w Bytomiu przy ul. Towarowej. Pełna własność z księgą wieczystą. Nieruchomość wymaga generalnego remontu. Ogrzewanie węglowe. Gaz.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Proponuje sprzedaż mieszkania do remontu w Bytomiu przy ul. Alei Legionów dwupokojowego o powierzchni 48m2, znajdującego się na drugim piętrze, ogrzewanie gazowe, woda ciepła z piecyka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij