dowolna

Mieszkania do wynajęcia Bytom - Oferty wynajmu mieszkań

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bytom

Śródmieście,Bytom

900 zł25 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka - I piętro / po remoncie / do wynajęcia /oferta na wyłączność / Bytom / z miejscem parkingowym Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal mieszkalny - kawalerkę , położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bytom,śląskie

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To propozycja dla osób poszukujących gotowego mieszkania do zamieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal sprawdzi się dla osób ceniących wygodę oraz pełne wyposażenie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Bytom

1 150 zł29 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2 pokoje przy ulicy Powstańców Warszawskich 17 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 29 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: w pobliżu liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bytom

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Jagiellońskiej 20 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 33 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Przeznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Samotna

Miechowice,Bytom

1 100 zł29 m² 37,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Isabella Properties prezentuje ofertę najmu kawalerki o powierzchni 29,39 m , zlokalizowanej w Bytomiu (miechowice)na spokojnym osiedlu. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bytom

990 zł26 m² 38,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna przestronna kawalerka przy ulicy Jagiellońskiej 20. Nieruchomość: powierzchnia 27 m2. III piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyzwolenia

Szombierki,Bytom

1 300 zł45 m² 28,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z gustem - umeblowane oraz wyposażone - do wynajęcia * balkon *2 pokoje / Szombierki Tylko u Nas znajdziecie Państwo ofertę wynajmu tego mieszkania! Przedstawiam Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrocławska

Śródmieście,Bytom

1 000 zł23 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Wrocławskiej 76 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 23 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Bytom

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ulicy Chrobrego 3 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 33 m2. Parter. Elektryczne ogrzewanie. Pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Bytom,śląskie

1 250 zł37 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum w pobliżu Rynku ul. Krakowska Pokój z wydzieloną strefą do spania i częścią dzienną. Kuchnia umeblowana z sprzętami agd (zabudowana lodówka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Śródmieście,Bytom

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Bytomiu, w zadbanym bloku. Lokal ma 33 m i znajduje się na 2. piętrze. Okna są od strony parku, więc w mieszkaniu jest spokojnie. Mieszkanie jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chorzowska

Rozbark,Bytom

1 000 zł17 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ulicy Chorzowska 14C w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 17 m2. I piętro. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: ulica Chorzowska w Bytomiu jest jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Stroszek,Bytom

1 100 zł46 m² 23,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne. Oferujemy do wynajęcia wyposażone mieszkanie w Bytomiu Stroszku (rydza Śmigłego). Powierzchnia użytkowa: 46 m2. Piętro: 2. Pomieszczenia: salon z balkonem, sypialnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bytom

1 090 zł27 m² 40,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne mieszkanie przy ul. Jagiellońskiej 20 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 27 m . Mieszkanie znajduje się na III piętrze. Ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Szombierki,Bytom

1 250 zł50 m² 25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne. Oferujemy do wynajęcia wyposażone mieszkanie w Bytomiu Szombierkach (blisko targowiska, szkoły społecznej). Powierzchnia użytkowa: 50 m2. Piętro: 9 (z windą). Pomieszczenia: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Śródmieście,Bytom

1 450 zł47 m² 30,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne i zadbane mieszkanie z balkonem Bytom, ul. Wrocławska 51 Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego w Bytomiu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Bytom

1 090 zł27 m² 40,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia lokal przyjazny dla zwierząt przy ul. Powstańców Warszawskich 38C. Nieruchomość: powierzchnia 27m2. 1 piętro. Elektryczne ogrzewanie. Zamykane podwórko. Ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Bytom

950 zł21 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Powst. Warszawskich Nieruchomość: powierzchnia 21 m2. I piętro. Ogrzewanie elektryczne. Przeznaczone dla 1-2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piekarska

Śródmieście,Bytom

990 zł37 m² 26,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka przy ulicy Piekarskiej 17a w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 37 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: w pobliżu Śląski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Śródmieście,Bytom

1 250 zł28 m² 44,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

To propozycja dla osób poszukujących mieszkania gotowego do zamieszkania w dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal sprawdzi się dla jednej osoby lub pary, ceniących funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Rozbark,Bytom

1 150 zł39 m² 29,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w Bytomiu przy ul. Matejki 28. Nieruchomość: powierzchnia 39 m2. Piętro 1. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alojzjanów

Rozbark,Bytom

1 350 zł53 m² 25,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w cichym, spokojnym miejscu w Bytomiu przy ulicy Alojzjanów W okolicy znajdują się sklepy (Lidl, biedronka) jak i zarówno skatepark opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Śródmieście,Bytom

1 000 zł45 m² 22,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Do wynajęcia proponuję mieszkanie po remoncie w budynku na parterze przy ul. Matejki w Bytomiu. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciechowskiego

Stroszek,Bytom

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia bytom - stroszek ul. Wojciechowskiego - blok - duża kawalerka - C.O. W cenie - Z przyjemnością zapraszam do najmu naprawdę fajnego lokalu mieszkalnego położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alojzjanów

Rozbark,Bytom

1 350 zł53 m² 25,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dworcowa

Rozbark,Bytom

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Dworcowej 5. Nieruchomość: powierzchnia 28,12 m2. 1 piętro. Ogrzewanie elektryczne. Odpowiednie dla singla lub pary. Lokalizacja: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Bytom

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia (najem okazjonalny) - Bytom, ul. Mickiewicza, dzielnica Śródmieście. Opis mieszkania: kawalerka ma powierzchnię 33 m2. W galerii znajduje się rzut mieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Bytom

1 300 zł29 m² 44,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia proponuję mieszkanie przy ul. Strzelców Bytomskich na wysokości Wojewódzkiego Szpitala nr 4. Garsoniera składa się z pokoju razem z aneksem kuchennym, ładnej łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Śródmieście,Bytom

1 500 zł48 m² 31,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o świetnym układzie, dające doskonałą bazę do komfortowego życia. Wnętrze stwarza świetne możliwości aranżacyjne, pozwalając na stworzenie przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

1 200 zł50 m² 23,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, mieszkanie zlokalizowane w spokojnej Bytomskiej dzielnicy -stroszek, na osiedlu Na Wzgórzu. Mieszkanie 2 pokoje 50,50m2 z balkonem Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kołłątaja

Karb,Bytom

950 zł19 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do prezentacji Kawalerki znajdującej się przy ulicy Kołłątaja w Bytomiu - dzielnica Karb. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym ze strefą jadalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Śródmieście,Bytom

1 150 zł30 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Katowickiej 62a - ścisłe centrum miasta. Nieruchomość: powierzchnia 31 m . 3. piętro. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: świetne położenie w samym centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Reja

Śródmieście,Bytom

940 zł20 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ul. Reja 13 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 20 m2. 1 piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: w okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bytom

990 zł16 m² 61,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-01-30! Do wynajęcia funkcjonalna studio w kamienicy przy ul. Jagiellońskiej 34 Nieruchomość: powierzchnia 16 m2. 3 piętro. Elektryczne ogrzewanie (zamontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców Bytomskich

Śródmieście,Bytom

2 100 zł96 m² 21,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia proponuję mieszkanie przy ul. Strzelców Bytomskich na wysokości Wojewódzkiego Szpitala nr 4. Mieszkanie składa się z dużej kuchni z oknem, salonu z balkonem, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Śródmieście,Bytom

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyposażona oraz umeblowana duża kawalerka do wynajęcia! Wejdź i mieszkaj! Przedstawiam Państwu najnowszą ofertę dużej kawalerki do wynajęcia. Opisywana nieruchomość o powierzchni 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Bytom

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Reja

Śródmieście,Bytom

1 050 zł24 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazna dla zwierząt, funkcjonalna kawalerka przy ul Reja 3 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 24 m2. Parter. Elektryczne ogrzewanie. Lokalizacja: zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekarska

Śródmieście,Bytom

1 490 zł27 m² 55,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie po remoncie generalnym, przyjazne dla zwierząt, położone w kamienicy w śródmieściu Bytomia przy ulicy Piekarskiej 52. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Małgorzatki

Szombierki,Bytom

1 120 zł43 m² 26,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie z miejscem postojowym przy ulicy Małgorzatki 17 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 43 m2 1 piętro Elektryczne ogrzewanie Pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alojzjanów

Rozbark,Bytom

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w cichym, spokojnym miejscu w Bytomiu przy ulicy Alojzjanów, w okolicy znajdują się sklepy (Lidl, biedronka) jak i zarówno skatepark opis.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij