dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Bytom - Oferty sprzedaży i najmu

226 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

226 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chrzanowskiego

Śródmieście,Bytom

399 000 zł157 m² 2 546,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1910

Jedno z najlepszych miejsc do zamieszkania w Bytomiu - w najspokojniejszej części ulicy Chrzanowskiego. Formalnie nieruchomość na chwilę obecną jest jeszcze lokalem użytkowym, nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Bytom

170 000 zł34 m² 4 979 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Piękne mieszkanie po kapitalnym remoncie Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok. 34,15 m2, składające się z dwóch pokoi, otwartej kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

285 000 zł51 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Dwupokojowe mieszkanie w Bytomiu na Stroszku w wysokim standardzie. Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu prestiżowa lokalizacja dobra komunikacja bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Śródmieście,Bytom

176 900 zł62 m² 2 855,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w bardzo dobrej lokalizacji w Bytomiu, przy ul. Łużyckiej 5 na II piętrze. Wejście do budynku jest zabezpieczone domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Bytom

153 000 zł38 m² 4 026,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż w samym centrum Bytomia przy ulicy Rzeźniczej bardzo ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 38 m2. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pokoju

Stroszek,Bytom

159 990 zł37 m² 4 324,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie na sprzedaż na Osiedlu Stroszek z dużą kuchnią. Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu lokalizacja w sąsiedztwie biur/sklepów dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Śródmieście,Bytom

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. Tylko U nas! Do wynajęcia od zaraz przytulne 2 pokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 38,30 m2 zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korfantego

Bytom,śląskie

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Posiadamuy w ofercie mieszkanie po generalnym remoncie połóżone w centrum Bytomia. Centralne ogrzeawnie ,gazowe - piec dwufunkcyjny .Na podłogach panele w pokojach i kafle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bytom

280 000 zł45 m² 6 222 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45m2, składające się z salonu wraz z aneksem kuchennym, oddzielnego pokoju, przedpokoju oraz łazienki z wc. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Bytom

47 000 zł37 m² 1 278,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Poddasze do własnej aranżacji w atrakcyjnej cenie. Lokal do kapitalnego remontu. Dostępna powierzchnia mieszkania pozwala na aranżację salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokoła

Bytom,śląskie

219 000 zł49 m² 4 460 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,1 m2, po remoncie w 2017 r. w dużej części wyposażone (meble i sprzęty kuchenne). Gotowe do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Stroszek,Bytom

149 000 zł45 m² 3 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Kupujący nie płaci wynagrodzenie agencji! 0% Mamy przyjemność zaproponować Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe położone w Bytomiu na osiedlu Stroszek. Jest to 3 ostatnie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedźwiadka-Okulickiego

Śródmieście,Bytom

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyremontowana kawalerka 38 m2 w najpiękniejszej części centrum Bytomia - ul. Okulickiego. Na doskonałą lokalizację składa się nie tylko piękna i zadbana okolica, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

184 900 zł54 m² 3 424,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości :) Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu ofertę mieszkania 2 pokojowego w Bytom, stroszek. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

138 000 zł63 m² 2 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Okazja cenowa! - M-4 - 2128 zł/m2 Oferujemy do sprzedaży ładne, słoneczne i ciepłe mieszkanie o pow. 63 m2, położone na III piętrze, składające się z trzech ustawnych pokoi (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

119 000 zł51 m² 2 321,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Stroszek M3 z klimatyzacją, częściowo umeblowane-51m2-119000zł Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie znajdujące się w Bytomiu-Stroszku. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Bytom,śląskie

135 000 zł49 m² 2 755,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

DO sprzedania mieszkanie położone W bytomiu, ul. Pułaskiego. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z w.c. oraz przedpokoju w tym jeden pokój połączony razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

114 000 zł47 m² 2 425,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Trzy pokoje *** bytom - stroszek *** przy lesie Przedstawiamy ofertę mieszkania o pow. 47 m2, składającego się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reptowska

Miechowice,Bytom

152 000 zł62 m² 2 451,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zainteresowania się naszą ofertą! Proponujemy Państwu zakup mieszkania zlokalizowanego w Bytomiu, obręb Miechowice. Mieszkanie znajduje się w budynku V kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

110 000 zł51 m² 2 156,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie M-3 *** pierwsze piętro *** duży balkon *** atrakcyjna cena! Oferujemy do sprzedania mieszkanie typu M-3 o pow. 51 m2, o bardzo ładnym rozkładzie, składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cicha

Rozbark,Bytom

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Bytomiu -rozbark o powierzni 41m .Mieszkanie składa się z 2-óch oddzielnych pokoi ,kuchni,łazienki,przedpokoju .W dużym pokoju balkon.Mieszkanie umeblowane ,okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cicha

Rozbark,Bytom

1 200 zł41 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 41m dwa pokoje z kuchnią przedpokój i łazienką

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

185 000 zł56 m² 3 315,41 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Luksusowo wykończone mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem, z eleganckimi meblami , sprzętem rtv i agd. Piękny widok z okien. Mieszkanie zaaranżowane bardzo nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szombierki

Szombierki,Bytom

110 000 zł49 m² 2 244,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*** cena do negocjacji *** Zapraszam do oględzin - mamy w ofercie ciekawe mieszkanie, usytuowane na 9 piętrze w dobrej lokalizacji Bytomia - Szombierki, blisko do miast ościennych, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

70 000 zł30 m² 2 341,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferujemy Państwu odrębną własność lokalu mieszkalnego wraz z udziałem 0,0264 w częściach wspólnych nieruchomości. Lokal zlokalizowany jest w Bytomiu na 1 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bobrek

Bobrek,Bytom

155 000 zł56 m² 2 764,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania prawo własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 56,07m2 wraz z udziałem w częściach wspólnych nieruchomości w wysokości 161/10000. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

117 000 zł78 m² 1 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferujemy Państwu odrębną własność lokalu mieszkalnego wraz z udziałem 0,0365 w częściach wspólnych nieruchomości. Lokal zlokalizowany jest w Bytomiu na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

130 140 zł87 m² 1 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferujemy Państwu odrębną własność lokalu mieszkalnego wraz z udziałem 0,0405 w częsciach wspólnych nieruchomości. Lokal mieszkalny o powierzchni 86,76m2 składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Rozbark

Rozbark,Bytom

48 000 zł25 m² 1 920 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Uwaga! W tym roku blok będzie posiadał ogrzewanie z sieci miejskiej! (zarząd zbm zatwierdził uchwałę). Wyjątkowo niski czynsz: 50zł razem z fund. remont.! Kawalerka zlokalizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Bytom

89 000 zł53 m² 1 679,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam do sprzedania 2-pokojowe odświeżone, ustawne mieszkanie z dużą kuchnią w okolicy Urzędu Skarbowego w Centrum Bytomia, daleko od głównej ulicy. Okna wychodzą na podwórze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Bytom

59 000 zł36 m² 1 625,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Nowa cena super okazja Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy w miejscowości Bytom, w dzielnicy Śródmieście. Jeden pokój, okna wychodzące na zachód; widok na inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

82 000 zł38 m² 2 140,99 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam do przejęcia od zaraz mieszkanie dwupokojowe z centralnym ogrzewaniem położone na III piętrze w budynku obok parku. Powierzchnia 38,30 m2 mieszkanie rozkładowe, środkowe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

112 000 zł39 m² 2 901,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne przytulne mieszkanie położone w bloku na iiip na Stroszku. Mieszkanie o powierzchni 38,60 m2 składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hlonda

Bytom,śląskie

139 900 zł56 m² 2 510,77 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie po remoncie bardzo ładne, składa się z trzech pokoi w tym duży pokój z balkonem typu loggia z ładnym widokiem na okolicę, zabudowanej kuchni - zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybisa

Bytom,śląskie

129 900 zł58 m² 2 250,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po kapitalnym remoncie położone w bloku przy ulicy Cybisa w Bytomiu. Powierzchnia 57,72m2 na którą składają się 3 pokoje w tym jeden z balkonem typu loggia, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Bytom,śląskie

139 000 zł65 m² 2 138,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Trzypokojowe, słoneczne, mieszkanie na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy w centrum Bytomia przy ul. Klonowej. W mieszkaniu przeprowadzono częściowy remont w trakcie którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Stroszek,Bytom

112 000 zł39 m² 2 901,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne przytulne mieszkanie położone w bloku na iiip przy ul. Legnickiej w Bytomiu. Mieszkanie o powierzchni 38,60 m2 składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Bytom,śląskie

120 000 zł89 m² 1 343,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie położone jest w ścisłym centrum miasta przy ulicy Katowickiej w kamienicy na iip. Mieszkanie jest ciepłe środkowe, zadbana klatka schodowa. Mieszkanie z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witczaka

Bytom,śląskie

108 000 zł47 m² 2 289,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Proponuję zadbane słoneczne mieszkanie położone przy ul. Witczaka w budynku na ixp składające się z 3 pokoi, kuchni z oknem oraz łazienki z wc. Mieszkanie rozkładowe w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

120 000 zł50 m² 2 388,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Ustawne rozkładowe mieszkanie o pow. 50,24 m2 + pomieszczenie piwniczne o pow. 3,33m2 położone na wysokim parterze w niskim ocieplonym bloku z co. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Malczewskiego

Bytom,śląskie

119 000 zł63 m² 1 899,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Polecam zadbane bardzo dobrze utrzymane, ustawne trzy pokojowe mieszkanie ogrzewane piecem kominkowym. Mieszkanie znajduje w okolicach Pułaskiego przy ulicy Malczewskiego. Powierzchnia mieszkania wynosi.