dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Bytom - Sprzedaż i wynajem

116 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

116 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Rozbark,Bytom

279 000 zł91 m² 3 079 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż Bytom, ul. Królowej Jadwigi 21 Cena: 279 000 pln Powierzchnia: 90,6 m w tym piwnica Piętro: 3 z 3 Czynsz: 330 pln (na 2 osoby) Własność: pełna własność Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fałata

Śródmieście,Bytom

335 000 zł55 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferuję na sprzedaż wyremontowane , nowoczesne , komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 położone na parterze w 4 kondygnacyjnym budynku-Bytom przy ul. Fałata Mieszkanie po ukończonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piekarska

Śródmieście,Bytom

127 000 zł33 m² 3 823 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż po remoncie kawalerka o powierzchni 33,22 m2 na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy w Bytomiu - Śródmieście. W skład mieszkania wchodzą : - 1 pokój, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Siemianowicka

Bytom,śląskie

900 zł25 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę wynajmu fajnej i dobrze położonej kawalerki, zwłaszcza dla osób ceniących sobie ciszę i swoją prywatność. Budynek posadowiony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Bytom,śląskie

2 200 zł104 m² 21,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Bytom,śląskie

1 800 zł90 m² 20,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

- mieszkanie w centrum miasta - 89,70 m2 - 3 balkony - Tylko u nas! - Z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu nieruchomość zlokalizowaną w Bytomiu przy ulicy Katowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokoła

Bytom,śląskie

181 200 zł81 m² 2 237 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania Sprzedaje: wisto Nieruchomości biuro godne polecenia! Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie w samym centrum Bytomia. Lokal o powierzchni 80,75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasperka

Śródmieście,Bytom

299 900 zł48 m² 6 223,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 po generalnym remoncie. Zlokalizowane jest na 2 piętrze w 2 piętrowym, zadbanym, ocieplonym budynku przy ulicy Kasperka w Bytomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bytom,śląskie

329 000 zł104 m² 3 163,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

"Potrafisz latać, jeśli chcesz. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i odwagi." powiedział Peter Pan Oto kawałek dobrej historii, oto miejsce, które motywuje, dodaje odwagi i porusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Miechowice,Bytom

269 000 zł48 m² 5 592,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli lubisz przyrodę i ciche otoczenie to mamy mieszkanie właśnie dla Ciebie. Mieszkanie obok lasu Miechowickiego na ul. Nickla w Bytomiu. Posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokoła

Bytom,śląskie

188 900 zł81 m² 2 332 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedaje: wisto Nieruchomości biuro godne polecenia! Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie w samym centrum Bytomia. Lokal o powierzchni 80,75 m , wymagający generalnego remontu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rozbark,Bytom

279 000 zł91 m² 3 079 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż Bytom, ul. Królowej Jadwigi 21 Cena: 279 000 pln Powierzchnia: 90,6 m w tym piwnica Piętro: 3 z 3 Czynsz: 600 pln (na 2 osoby) Własność: pełna własność Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Szombierki,Bytom

304 000 zł51 m² 5 998 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości wisto ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży pięknego, 2 pokojowego mieszkania o pow. 50,67 m , zlokalizowanego w świetnej dzielnicy Bytomia- szombierkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worpie

Karb,Bytom

195 000 zł45 m² 4 342,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

- mieszkanie na sprzedaż - ul. Worpie - mieszkanie dostępne od zaraz - Z przyjemnością przedstawiam Państwu ogłoszenie dotyczące mieszkania na sprzedaż w urokliwej dzielnicy Bytomia, karb,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Śródmieście,Bytom

190 000 zł37 m² 5 078 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

!Rezerwacja! Biuro Wisto Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie w stylu loftowym w centrum Bytomia (ul. Chełmońskiego). Dodatkowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymały

Stroszek,Bytom

303 000 zł62 m² 4 863,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie własnościowe 3 pokojowe z balkonem i piwnicą 62.3 m2 3 pietro, budynek ocieplony na ulicy Szymały na przeciwko szkoły i ośrodka zdrowia obok przedszkola, okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

279 000 zł57 m² 4 929 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! Biuro Wisto Nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 56,60 m położone w wyjątkowym miejscu- w sąsiedztwie parku Fazaniec. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smółki

Rozbark,Bytom

1 500 zł40 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Bytomiu przy ulicy Franciszka Smółki. Mieszkanie składa się z półotwartej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bytom

Bytom,śląskie

109 000 zł28 m² 3 892,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

. i wtedy zdarzyło się coś dziwnego, zamknęła oczy i poczuła się jak w domu. Szanowni Państwo, przedstawiam nieruchomość, która na dzień dzisiejszy wymaga zamknięcia oczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stroszek,Bytom

205 000 zł51 m² 4 019,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 51m2, w świetnej lokalizacji Bytom ul. Tysiąclecia. Oferowane mieszkanie to idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rokitnicka

Stolarzowice,Bytom

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkania pod klucz - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39 m2 w wyremontowanej kamienicy w Stolarzowicach - dzielnica Bytomia, usytuowane na parterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reptowska

Miechowice,Bytom

174 999 zł37 m² 4 677,87 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

- mieszkanie pod lasem - Tylko u nas! - Nieruchomość, którą Państwu chciałbym zaprezentować zlokalizowana jest w Miechowicach przy ulicy Reptowskiej w budynku, który przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

259 999 zł41 m² 6 341,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Najlepsza lokalizacja w Bytomiu. .czyli gdzie? czyli dla kogo? dlaczego? Zostań ze mną do końca ogłoszenia a odpowiem na te i wiele innych pytań bo przecież to bardzo ważne prawda? -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Stroszek,Bytom

299 999 zł56 m² 5 385,98 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- rezerwacja- rezerwacja - rezerwacja - - Bytom - Stroszek - 3 pokoje / balkon ***- dodatkowo komórka lokatorska Z przyjemnością przedstawiam Państwu lokal mieszkalny na sprzedaż , mieszczący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Śródmieście,Bytom

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w komforcie życia w cichym, nowoczesnym, czystym i eleganckim mieszkaniu idelana lokalizacja - centrum bytomia cisza atrakcyjne warunki Ofertą jest mieszkanie o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

169 000 zł28 m² 6 035,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Treść ogłoszenia: dzień dobry, zamienię mieszkanie własnościowe - 28m2, parter - na większe 50-80m2. Mieszkanie jest po kompleksowym remoncie (nowa instalacja elektryczna, nowa łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Śródmieście,Bytom

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja!brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Klonowej w Bytomiu. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rozbark,Bytom

1 100 zł36 m² 30,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę na dłuższy okres czasu atrakcyjne mieszkanie przy ul. Chorzowskiej w Bytomiu w budynku po termomodernizacji. Bardzo dobra komunikacja z Chorzowem, katowicami. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racjonalizatorów

Miechowice,Bytom

399 999 zł59 m² 6 799,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie W pięknej I cichej lokalizacji - 3 pokoje - C.O - Balkon - TYLKO U NAS! Dzień dobry, przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,83 m2 , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

95 000 zł49 m² 1 938,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Bytomiu, świetne dla Inwestora (przeczytaj do końca - ważne) Oto one, zmęczone, opuszczone z ogromnym potencjałem, mieszkanie, które pragnie abyś w końcu się nim zajął.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Łagiewniki,Bytom

1 480 zł62 m² 23,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- mieszkanie 3 pokoje Bytom, łagiewniki - 62 m2 - balkon - Tylko u nas! - Z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu nieruchomość zlokalizowaną w Bytomiu przy ulicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

209 900 zł32 m² 6 638,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedaż! świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie W bytomiu W świetnej lokalizacji! mieszkanie znajduje się na 1 piętrze bloku Z windą I bezpłatnym parkingiem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarków Tarnogórskich

Stroszek,Bytom

259 000 zł38 m² 6 815,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2pokojowe(kuchnia z salonem+sypialnia osobno)po kapitalnym remoncie.Dobrze usytuowane(komunikacja miejska,sklepy,przedszkola,szkoly i wiele innych)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nickla

Miechowice,Bytom

270 000 zł50 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

0% prowizji od Kupującego! Tylko u nas. Prezentujemy mieszkanie 2- pokojowe, o pow. 50m2, z balkonem, usytuowane przy samym lesie. Pokoje są nieprzechodnie, kuchnia bardzo ustawna, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Bytom,śląskie

320 000 zł65 m² 4 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

0% prowizji od Kupujących. Ciche, estetyczne, ciepłe, stylowe mieszkanie z bardzo dobrą aurą i zacięciem artystycznym. Podczas prezentacji wnętrza dostrzegą Państwo, że pokoje są od siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romanowskiego

Łagiewniki,Bytom

245 000 zł47 m² 5 212,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy mieszkanie w rejonie bardzo spokojnym i cichym, jednocześnie oddalonym raptem 15 km od Katowic oraz 2 km od Centrum miasta. Bytom- łagiewniki, ul. Romanowskiego. Ważne informacje dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Stroszek,Bytom

340 000 zł62 m² 5 448,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w Bytomiu w dzielnicy Stroszek. Mieszkanie o powierzchni 62,40 mkw. Mieszkanie gotowe jest do zamieszkania. Lokal mieszkalny mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orzeszkowej

Bytom,śląskie

268 000 zł49 m² 5 435 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

0% prowizji od Kupujących. Mieszkanie położone blisko parku miejskiego i basenu, z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. Blok z okresu lat 30- tych, z grubej cegły, ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Szombierki,Bytom

230 000 zł54 m² 4 240,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

0% prowizji od Kupującego! Prezentujemy mieszkanie, które jest ciche i słoneczne, położone w dzielnicy Szombierki, przy ulicy Grota-Roweckiego, tuż obok parku! Niski czynsz! Tylko 300 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rozbark,Bytom

1 100 zł36 m² 30,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Wynajmę na dłuższy okres czasu atrakcyjne mieszkanie przy ul. Chorzowskiej w Bytomiu w budynku po termomodernizacji. Bardzo dobra komunikacja z Chorzowem, katowicami. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Bytom,śląskie

2 000 zł90 m² 22,30 zł/m²

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij