dowolna

Mieszkania w centrum Bytom - Oferty sprzedaży i najmu

220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smolenia

Śródmieście,Bytom

499 000 zł73 m² 6 835,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestrzeni z charakterem, urządzonej w wysokim standardzie i gotowej do zamieszkania? To mieszkanie spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bytom

230 000 zł48 m² 4 801,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9m2, zlokalizowane w centrum Bytomia, przy ulicy Kolejowej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, 10-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Szombierki,Bytom

249 000 zł44 m² 5 629,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

*** Szombierki - ul. Hallera - 2 pokoje - balkon -garderoba - mega niski czynsz 271 zł **** miejsce parkingowe Z przyjemnością przedstawiam najnowszą ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bytom

Śródmieście,Bytom

900 zł25 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka - I piętro / po remoncie / do wynajęcia /oferta na wyłączność / Bytom / z miejscem parkingowym Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal mieszkalny - kawalerkę , położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bytom,śląskie

269 999 zł122 m² 2 220,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

To propozycja dla osób poszukujących dużego mieszkania w centralnej lokalizacji. Nieruchomość sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stroszek,Bytom

329 000 zł53 m² 6 207,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie z potencjałem w topowej lokalizacji Bytomia - Osiedle Stroszek. Szukasz funkcjonalnego mieszkania dla rodziny? A może inwestycji z realnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Bytom

469 000 zł83 m² 5 651,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bytom

355 000 zł87 m² 4 075,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w centrum Bytomia idealne dla rodziny lub jako inwestycja! Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 87,11 m , mieszczącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witczaka

Śródmieście,Bytom

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Witczaka w Bytomiu. Doskonale zaprojektowany układ pomieszczeń zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni, a każde pomieszczenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Śródmieście,Bytom

345 000 zł86 m² 4 011,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

ul. Krakowska - wyremontowana kamienica Mieszkanie 3 pokojowe Piwnica 86 m2 ogrzewanie gazowe mieszkanie po remoncie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 metrów kwadratowych + piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hallera

Szombierki,Bytom

175 000 zł33 m² 5 271,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po Generalnym Remoncie - Bytom Szombierki Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone w sercu dzielnicy Szombierki. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Bytom

1 150 zł29 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2 pokoje przy ulicy Powstańców Warszawskich 17 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 29 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: w pobliżu liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szkolna

Rozbark,Bytom

147 000 zł18 m² 7 945,95 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowana, częściowo umeblowana kawalerka z balkonem, położona na 1 piętrze w ścisłym centrum Bytom, przy ul. Szkolnej. Mieszkanie zostało kompleksowo odnowione, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Śródmieście,Bytom

299 999 zł42 m² 7 225,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,52 m2, położone w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej, w dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miętkiewicza

Rozbark,Bytom

149 999 zł62 m² 2 403,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szukasz dużego mieszkania w blisko centrum Bytomia do adaptacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mamy do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu przy ulicy Miętkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Stroszek,Bytom

255 000 zł53 m² 4 775,28 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem na 3 pokoje tylko 255 000 pln! Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży ustawnego mieszkania o powierzchni z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bytom

219 999 zł57 m² 3 879,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,71 m2, zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Piłsudskiego. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Bytom,śląskie

189 000 zł33 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Lokalizacja Mieszkanie położone jest w centrum Bytomia, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bytom

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Jagiellońskiej 20 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 33 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Przeznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyzwolenia

Szombierki,Bytom

1 300 zł45 m² 28,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z gustem - umeblowane oraz wyposażone - do wynajęcia * balkon *2 pokoje / Szombierki Tylko u Nas znajdziecie Państwo ofertę wynajmu tego mieszkania! Przedstawiam Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Bytom,śląskie

599 999 zł132 m² 4 561 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Człowiek podąża swoją, czasami czyjąś drogą, ale tęskni za najprostszymi rzeczami. Za zachodem słońca, za spróchniałą ławką, za swoim domem. Świat jest na pewno piękny, ale najpiękniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Bytom

1 000 zł33 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ulicy Chrobrego 3 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 33 m2. Parter. Elektryczne ogrzewanie. Pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Rozbark,Bytom

284 000 zł56 m² 5 680 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 50,00 m2, położonego w atrakcyjnej dzielnicy Bytomia (rozbark), przy ulicy Głowackiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

399 000 zł78 m² 5 115,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m , położone w samym sercu Bytomia - bezpośrednio przy rynku. Lokal znajduje się na 2. piętrze, co zapewnia wygodę oraz dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Bytom,śląskie

1 250 zł37 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum w pobliżu Rynku ul. Krakowska Pokój z wydzieloną strefą do spania i częścią dzienną. Kuchnia umeblowana z sprzętami agd (zabudowana lodówka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chorzowska

Rozbark,Bytom

1 000 zł17 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ulicy Chorzowska 14C w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 17 m2. I piętro. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: ulica Chorzowska w Bytomiu jest jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmunta Starego

Bytom,śląskie

649 000 zł93 m² 6 978,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 93 m , 3 pokoje, balkon | ul. Zygmunta Starego | po generalnym remoncie | gotowe do zamieszkania Mieszkanie sprzedawane przez właściciela bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Bytom

Rozbark,Bytom

79 000 zł26 m² 3 093,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do własnej aranżacji w okazyjnej cenie? Jednocześnie ważna jest dla Ciebie cicha okolica blisko centrum? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bytom

1 090 zł27 m² 40,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne mieszkanie przy ul. Jagiellońskiej 20 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 27 m . Mieszkanie znajduje się na III piętrze. Ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pułaskiego

Śródmieście,Bytom

399 900 zł59 m² 6 783,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Polecam! Mieszkanie jest po generalnym remoncie i składa się z 4 pokoi! oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z wc i przedpokoju. Powierzchnia mieszkania wynosi ok 59m2. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stroszek,Bytom

240 000 zł48 m² 4 985,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Bytom Stroszek Mieszkanie położone na 1 piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku w dzielnicy Bytom - Stroszek Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żołnierza Polskiego

Bytom,śląskie

342 000 zł55 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 55,2 m na trzecim piętrze w wyjątkowym budynku w centrum miasta Budynek zadbany i ocieplony wejścia od ulicy i od parkingu Wnętrze robi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Stroszek,Bytom

399 999 zł57 m² 7 017,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kompleksowy remont, nowe instalacje i pełne wyposażenie mieszkanie gotowe do zamieszkania od pierwszego dnia. Na sprzedaż eleganckie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Bytom,śląskie

439 900 zł75 m² 5 865,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania. Na sprzedaż wyjątkowo jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 75,46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Legionów

Śródmieście,Bytom

240 000 zł44 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane przy Alei Legionów, w centrum miasta Bytom. Jest to idealna nieruchomość dla pary, singla lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Bytom

1 090 zł27 m² 40,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia lokal przyjazny dla zwierząt przy ul. Powstańców Warszawskich 38C. Nieruchomość: powierzchnia 27m2. 1 piętro. Elektryczne ogrzewanie. Zamykane podwórko. Ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Bytom

950 zł21 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Powst. Warszawskich Nieruchomość: powierzchnia 21 m2. I piętro. Ogrzewanie elektryczne. Przeznaczone dla 1-2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piekarska

Śródmieście,Bytom

990 zł37 m² 26,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka przy ulicy Piekarskiej 17a w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 37 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: w pobliżu Śląski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grottgera

Śródmieście,Bytom

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2 usytuowanego na 2 piętrze. Mieszkanie do remontu. Świetna inwestycja kapitału ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątka

Szombierki,Bytom

256 500 zł38 m² 6 764,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 37,92 m - Bytom, ul. Piątka 25a Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,92 m , położone na 2 piętrze w zadbanym bloku w Bytomiu, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szombierki,Bytom

339 000 zł53 m² 6 406 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz miejsca, które od progu zachwyca i aż od razu chce się w nim zamieszkać? To ta alternatywa jest dla Ciebie. Wysoki parter | 52,92 m + piwnica | 2-pokoje + salon z wyposażonym.