dowolna

Mieszkania w centrum Bytom - Oferty sprzedaży i najmu

226 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

226 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

600 zł125 m² 4,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Posiadam do wynajęcia dwa pokoje w mieszkaniu 4 pokojowym o łącznej pow. 125m2. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w odnowionej kamienicy. Łączna powierzchnia dwóch pokoi ok. 55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

138 500 zł47 m² 2 946,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe- jesteśmy Z tobą W banku!~w naszej ofercie mamy Państwu do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, słoneczne, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stroszek

Stroszek,Bytom

57 000 zł29 m² 1 965,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Kawalerka o podwyższonym standardzie. W cenie mogą zostać na Państwa życzenie wszystkie meble. Na podłogach panele lepszej klasy, ściany- gładzie, okna nowe- pcv. CO miejskie. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Szombierki

Szombierki,Bytom

80 000 zł30 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! gorąco polecamy! W cenie mieszkania pozostaje całe umeblowanie oraz sprzęt rtv!bezpłatne doradztwo kredytowe!jesteśmy Z tobą W banku!~oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

143 000 zł125 m² 1 144 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 4- pokojowy lokal mieszkalny w zadbanej kamienicy- nowa elewacja. Piętro drugie. Ścisłe centrum, obok agory. Wszystkie okna (10sztuk) zostały wymienione- pcv. Nowe drzwi antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Szombierki,Bytom

105 000 zł42 m² 2 488,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciepłe, widne mieszkanie 2 pokojowe w dobrym stanie (ewentualnie gotowe do zamieszkania, neutralnie wykończone), w spokojnej okolicy z doskonałym dojazdem do centrum. Wszystkie okna nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Bytom,śląskie

146 000 zł50 m² 2 920 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! hit cenowy! całe umeblowanie mieszkania W cenie! bezpłatne doradztwo kredytowe!jesteśmy Z tobą W banku!~oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olimpijska

Bytom,śląskie

1 990 zł63 m² 31,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

100% odnowione,luksusowe M4 do wynajęcia od zaraz! W pełni umeblowane I wyposażone, nowe! spokojna okolica - os. Dymitrów,bytom. Do wynajęcia całkowicie urządzone, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rozbark

Rozbark,Bytom

88 000 zł63 m² 1 396,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! 1- piętro!bezpłatne doradztwo kredytowe!~do sprzedania mieszkanie własnościowe, w bardzo dobrym stanie, usytuowane w zadbanej, 2- piętrowej kamienicy. Wejście do klatki od podwórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Bytom,śląskie

300 000 zł87 m² 3 448,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: jarosław Birlet tel. Przedmiotem naszej umowy jest stylowe mieszkanie w cichej i spokojnej części Bytomia przy ul. Pułaskiego. Mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smolenia

Bytom,śląskie

574 zł45 m² 12,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane w centrum Bytomia do wynajęcia na długi okres - min. 3 lata. Wymagam wpłaty kaucji zwrotnej w wysokości 2-krotności czynszu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Bytom,śląskie

689 zł45 m² 15,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

169 000 zł69 m² 2 449,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie, cena do negocjacji!~3 pokoje! po generalnym remoncie!~gorąco polecamy!~oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne, ciekawie zaaranżowane mieszkanie.~Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

170 000 zł69 m² 2 463,77 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Bytom,śląskie

229 000 zł130 m² 1 761,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! idealne pod gabinety lub kancelarie!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy Państwu mieszkanie z balkonem, w Centrum Bytomia przy ul. Batorego. Mieszkanie ciche,rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Bytom

650 zł34 m² 19,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie w centrum Bytomia, w kamienicy, po remoncie, jednopokojowe, ogrzewanie elektryczne.Cena 650 zł miesięcznie + woda + prąd. Kaucja zwrotna 1300 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Legionów

Bytom,śląskie

99 000 zł76 m² 1 302,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie po remoncie, w centrum miasta, obok Al. Legionów. Rozkład pomieszczeń pobudza wyobraźnię. Lokal usytuowany jest w zadbanej kamienicy z domofonem, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Bytom,śląskie

58 000 zł54 m² 1 074,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w kamienicy w centrum miasta. Lokal składa się z 2 ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

178 000 zł69 m² 2 579,71 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oświęcimska

Bytom,śląskie

183 000 zł85 m² 2 152,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 4-tym piętrze w bloku o niskiej zabudowie.Mieszkanie jest w centrum Bytomia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom