dowolna

Mieszkania w centrum Bytom - Oferty sprzedaży i najmu

221 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

221 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Barbary

Rozbark,Bytom

299 000 zł102 m² 2 937,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 101,80 m za cenę 299 000 zł (do negocjacji), co daje 2937 zł za metr kwadratowy. Nieruchomość typu mieszkalnego znajduje się na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Śródmieście,Bytom

320 000 zł96 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

W pełni wyposażone mieszkanie czteropokojowe w doskonałej lokalizacji w centrum Bytomia. Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w centrum miasta Bytomia, urządzone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Bytom,śląskie

299 000 zł83 m² 3 602,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 82,99 m położone w centrum miasta Bytomia. Ścisłe centrum miasta. Niski czynsz - 368 zł /mc na 1 os. Przestronne pokoje. Centrum Handlowe Agora - 170.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojska Polskiego

Śródmieście,Bytom

229 000 zł47 m² 4 831,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bytom, śródmieście, pl. Wojska Polskiego 8 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 47,40 m2, usytuowane na pierwszym piętrze. Główne cechy lokalu: - 3 pokoje - kuchnia - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Śródmieście,Bytom

250 000 zł52 m² 4 765,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

W całości wykończone, wyposażone i klimatyzowane, komfortowe mieszkanie w centrum Bytomia obok parku Kachla! Zapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania położonego przy ulicy Łużyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rozbark,Bytom

1 200 zł35 m² 34,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy przestronną i w pełni wyposażoną kawalerkę zlokalizowaną w Bytomiu przy ulicy Jana Nikodema Jaronia. To idealne miejsce dla singla lub pary, ceniących sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bytom

1 150 zł37 m² 31,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie *powierzchnia 37 m2 *parter *ogrzewanie elektryczne *przeznaczone dla 1-2 osób *przyjazne dla zwierząt Wyposażenie: *pokój: kanapa rozkładana, stolik kawowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11-go Listopada

Stroszek,Bytom

178 000 zł31 m² 5 683,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

31.32m2 Kuchnia w zabudowie wyposażona w AGD Nowoczesna łazienka z wanną Kawalerka o powierzchni 31,32m2 do wejścia ewentualnie odświeżenia na sprzedaż w Bytomiu dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Reja

Śródmieście,Bytom

890 zł20 m² 44,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *mieszkanie po generalnym remoncie - nowe okna, instalacja, wyposażenie *elektryczne ogrzewanie *powierzchnia 20 m2 *parter *pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Bytom,śląskie

2 700 zł108 m² 25,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu zadbane mieszkanie znajdujące się w kamienicy przy ulicy Stefana Batorego w Bytomiu. Ulica Stefana Batorego to prawie samo centrum miasta. Osoba zamieszkująca w tej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wallisa

Bytom,śląskie

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker witam Wynajmę mieszkanie położone w centrum Bytomia przy ul. Wallisa. Lokal usytuowany jest na parterze. Budynek znajduje się przy niewielkim skwerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bytom

1 150 zł45 m² 25,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej 20 *powierzchnia 45 m2 *III piętro *ogrzewanie elektryczne *przeznaczone dla 1-3 osób *przyjazne dla zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Reja

Śródmieście,Bytom

890 zł20 m² 44,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia kawalerka przy ul. Reja 13 w Bytomiu *powierzchnia 20 m2 *1 piętro *świeżo po remoncie, pierwszy najem Umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Śródmieście,Bytom

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj W . .cichym .nowoczesnym .czystym .eleganckim IDELANA LOKALIZACJA - CENTRUM BYTOMIA CISZA ATRAKCYJNE WARUNKI Ofertą jest mieszkanie o wysokim standardzie w kamienicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bytom

990 zł31 m² 31,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Dworcowej 5 *powierzchnia 31 m2 *2 piętro *ogrzewanie elektryczne *idealna dla singla lub pary *w pobliżu Uniwersytetu Medycznego Wyposażenie: *pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gliwicka

Śródmieście,Bytom

1 040 zł25 m² 41,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Gliwickiej 10 (zaraz obok Rynku) *powierzchnia 25 m2 *2 piętro *centralne ogrzewanie *pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka, lodówka, kuchenka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

115 000 zł29 m² 3 969,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży proponuję mieszkanie w okolicach parku przy ul. Reja. Mieszkanie o pow. ok 29m2 składa się z 2 pokoi (osobne wejścia), kuchni bez okna, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nawrota

Bytom,śląskie

259 000 zł38 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,5m2 usytuowane na 2 piętrze gotowe do wprowadzenia Salon z aneksem kuchennym + duża sypialnia z dwoma zabudowanymi szafami. Klatka schodowa jest zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jainty

Bytom,śląskie

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Okazja! Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie w centrum miasta przy samym Rynku, ul. Jainty, powierzchnia użytkowa 48m + balkon oraz przynależna piwnica. Układ mieszkania to otwarty salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fałata

Śródmieście,Bytom

140 000 zł49 m² 2 837,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w centrum Bytomia ? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49.34m2 zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Juliana Fałata. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Bytom,śląskie

279 999 zł53 m² 5 253,26 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukiwana lokalizacja! Bytom ulica Łużycka / wieżowiec / 3 pokoje / balkon Z ogromną przyjemnością zapraszam do zakupu mieszkania uroczo położonego przy ul. Łużyckiej tuż obok parku Kachla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Bytom,śląskie

123 000 zł31 m² 3 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, bytom śródmieście ul. Mikołaja Reja 10 Idealna okazja cenowa - dla zdecydowanego klienta! Jestem jedynym właścicielem tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gliwicka

Śródmieście,Bytom

1 090 zł38 m² 28,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w ścisłym centrum Bytomia przy ul. Gliwickiej 20. *Powierzchnia 35 m2 *1 piętro *ogrzewanie gazowe *bardzo dobra lokalizacja zapewnia dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Bytom

199 000 zł58 m² 3 431,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Piękne Mieszkanie w Centrum Bytomia w odrestaurowanej z zewnątrz i od środka kamienicy! Gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 58 m2 świeżo po remoncie generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Axentowicza

Śródmieście,Bytom

254 000 zł46 m² 5 525,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w centrum Bytomia przy ul. Axentowicza, składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki o łącznej powierzchni użytkowej 45,97 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Śródmieście,Bytom

217 000 zł32 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w śródmieściu Bytomia, nieopodal parku Kachla. Nieruchomość 2 pokojowa, składająca się z przestronnego salonu z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Bytom

990 zł36 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia mieszkanie przy ul. Powstańców Warszawskich 38C *powierzchnia: 37 m2 *1 piętro *elektryczne ogrzewanie *posiada zamykane podwórko *pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokoła

Rozbark,Bytom

269 900 zł45 m² 5 997,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Jeśli marzysz o mieszkaniu, w którym wszystko jest nowe, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania, to ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Śródmieście,Bytom

309 000 zł64 m² 4 798,14 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas w biurze! Szukasz mieszkania w centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Witczaka

Rozbark,Bytom

1 050 zł26 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz przytulne, jasne mieszkanie w świetnej lokalizacji. ul. Witczaka 39 W pełni umeblowana kawalerka z centralnym ogrzewaniem miejskim (pec): - przestrzenny pokój (18 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bytom

195 000 zł38 m² 5 186,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam coś dla ciebie! ta oferta tylko U mnie! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, a może szukasz idealnego miejsca do wypoczynku, aktywności fizycznej czy spacerów? Oferuję: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Bytom,śląskie

174 999 zł72 m² 2 430,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

- "M3" - kupujący nie płaci podatku pcc 2% - Bytom, ul. Katowicka - Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż, które położone jest w samym sercu Bytomia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Axentowicza

Śródmieście,Bytom

2 600 zł108 m² 23,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie na wynajem, które znajduje się przy ulicy Axentowicza. Lokal mieści się na drugim piętrze w zabytkowej pięknej kamienicy i składa się z: - salonu - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Rozbark,Bytom

250 000 zł55 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie W realton nieruchomości! zapraszamy inne biura do współpracy! Prezentujemy Państwu mieszkanie usytuowane w Bytomiu, przy ulicy Juliana Tuwima. Znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Bytom

1 190 zł48 m² 24,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasne mieszkanie po remoncie przy ul. Reja 13 *powierzchnia 40 m2 *1 piętro *ogrzewanie elektryczne Wyposażenie: *pokój: kanapa, stół z krzesłami, regał, komody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Bytom,śląskie

1 830 zł36 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie mieszkanie w centrum Bytomia, ul. Piłsudskiego 63 Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Bytomia przy ul. Piłsudskiego 63, zaledwie 100 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Bytom,śląskie

250 000 zł55 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rycerska

Śródmieście,Bytom

399 000 zł94 m² 4 255,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1869

Tylko w Realton! Mieszkanie usytuowane w Centrum Bytoma, ul. Rycerska. Znajduje się na 3 piętrze, trzypiętrowej odrestaruowanej kamienicy. Mieszkanie składa się z przestronnej jadalni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Rozbark,Bytom

289 000 zł60 m² 4 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

w okresie 9-19 sierpnia kontakt pod numerem tel. "dom" tak krótkie słowo a mające tyle definicji co ludzi, którym kojarzy się ze schronieniem, bezpieczną oazą, rodziną, ciepłem. Każda definicja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bożka

Bytom,śląskie

225 000 zł45 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 45 m2 w Bytomiu przy ul. Arki Bożka. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu (ok.200 m od mieszkania) znajdują się: przystanki autobusowe i tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miechowicka

Karb,Bytom

279 000 zł47 m² 5 936,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie własnościowe 47,00 m2 nadające się do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu i dużej piwnicy. Budynek przeszedł niedawno.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij