dowolna

Mieszkania w centrum Bytom - Oferty sprzedaży i najmu

220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orląt Lwowskich

Śródmieście,Bytom

1 650 zł32 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Centrum Bytomia, przy ul. Orląt Lwowskich (od strony placu Słowiańskiego), znajduje się w kamienicy, która przeszła generalny remont. Odrestaurowana brama wejściowa, elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Bytom,śląskie

334 000 zł89 m² 3 737,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie o powierzchni 89,37 m2 na parterze w zadbanym Kamienicy w centrum Bytomia. W skład mieszkania wchodzą : - 4 pokoje, - kuchnia, - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smolenia

Śródmieście,Bytom

329 000 zł48 m² 6 854,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowane na 1. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Smolenia 34 - w samym sercu Bytomia. Najważniejsze atuty: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rycerska

Bytom,śląskie

1 600 zł22 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w ścisłym centrum Bytomia. Piętro I , ogrzewanie miejskie. Dostępne od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Bytom

1 490 zł48 m² 31,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Piłsudskiego 66 w Bytomiu Nieruchomość: powierzchnia 48 m2 Parter Ogrzewanie gazowe Lokalizacja: bardzo dobry dojazd do sąsiednich miast Aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

239 000 zł34 m² 6 988,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-Rezerwacja - Bytom - Plac Wojska Polskiego 10 - wyjątkowe mieszkanie - oferta na wyłączność Szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak w domu? To 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

184 900 zł79 m² 2 340,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom - centrum Oto ja, twoje nowe mieszkanie. Czekam na Ciebie z utęsknieniem ponieważ brakuje mi już towarzystwa i zmian. Co oferuję? # komfortowe I piętro # sporą powierzchnię 79,15m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Rozbark,Bytom

237 000 zł35 m² 6 685,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1872

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,45m2 w pełni wyposażone i gotowe do wejścia. - salon - sypialnia - aneks kuchenny - łazienka z wc Kamienica po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kruszcowa

Śródmieście,Bytom

279 900 zł54 m² 5 173,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Bloku po termomodernizacji. Bytom -śródmieście, ul. Kruszcowa 7 Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Reptowska

Miechowice,Bytom

165 000 zł28 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Jeśli szukasz mieszkania dla siebie w spokojnej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania przytulną kawalerkę z oddzielną kuchnią, łazienką oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Rozbark,Bytom

237 000 zł35 m² 6 691,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1872

Gotowe do zamieszkania mieszkanie w centrum - idealne dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 35,42 m , które jest w pełni wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Rozbark,Bytom

219 000 zł51 m² 4 294,12 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

3-pokojowe mieszkanie z balkonem 9. piętro, 2 windy, ul. Królowej Jadwigi 3, bytom (rozbark) Na sprzedaż mieszkanie o wyjątkowym potencjale aranżacyjnym, położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Bytom,śląskie

339 000 zł106 m² 3 192,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1878

Połączenie nowoczesności z klasycznym pięknem, klimatem zabytkowej części miasta. Wyjątkowa oferta dla klientów marzących o zamieszkaniu w kamienicy, ale z udogodnieniami jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Karb,Bytom

125 000 zł37 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Przytulna kawalerka w świetnej cenie i spokojnej okolicy! Tylko do końca sierpnia 2025 R. - 125 000 pln! Na sprzedaż kawalerka -35 m2- z osobną kuchnią! Lokal jest zadbany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podhalańska

Szombierki,Bytom

280 000 zł51 m² 5 511,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Bytomiu - Szombierki Oferujemy Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w Bytomiu , przy ul. Podhalańskiej w dzielnicy Szombierki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piekarska

Śródmieście,Bytom

850 zł18 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Piekarskiej 97. Nieruchomość: powierzchnia 18 m2 Piętro 3 Ogrzewanie miejskie Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bytom

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 29 m , usytuowane na 1 piętrze przy ulicy Dworcowej 5. Nieruchomość: mieszkanie wyposażone w elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Bytom

1 250 zł35 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne wkrótce! Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Powstańców Warszawskich 2 Nieruchomość: powierzchnia 35 m2. Ogrzewanie elektryczne. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Śródmieście,Bytom

339 000 zł106 m² 3 192,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1878

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Sikorskiego

Śródmieście,Bytom

900 zł14 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne wkrótce! Do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy pl. Sikorskiego 8 (ścisłe centrum) *nieruchomość* Powierzchnia 14 m2. 1 piętro. Elektryczne ogrzewanie. Zamykane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Bytom

1 150 zł25 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ul. Powstańców Warszawskich 38C w Bytomiu Nieruchomość: powierzchnia 25 m2 Parter Elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokoła

Rozbark,Bytom

179 000 zł45 m² 3 973,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Przedstawiam ofertę mieszkania 2 pokojowego z balkonem w centrum Bytomia przy ulicy Sokoła. Mieszkanie znajduje się na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Legionów

Śródmieście,Bytom

1 150 zł42 m² 27,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne 1 września. Zapraszam do oglądania. Oferujemy do wynajęcia ładne, jasne mieszkanie po generalnym remoncie w Bytomiu (ul. Al.Legionów; okolic Szpitala Górniczego, szkoły). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bytom

1 190 zł44 m² 27,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ul. Jagiellońskiej 20 Nieruchomość: powierzchnia 45 m2 II piętro Ogrzewania elektryczne Przeznaczone dla 1-3 osób Lokalizacja: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Jadwigi

Rozbark,Bytom

1 050 zł26 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -30% za najem W ostanim miesiącu! Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Jadwigi 13 Nieruchomość: powierzchnia 26 m2 Parter Օgrzewanie elektryczne Lokalizacja: piękne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Sikorskiego

Bytom,śląskie

1 150 zł27 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowa kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Sikorskiego 4 w Bytomiu Nieruchomość: powierzchnia 27 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: bliskość tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Małgorzatki

Szombierki,Bytom

165 000 zł43 m² 3 854,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne Mieszkanie na Sprzedaż - Ulica Małgorzatki 17, bytom, osiedle Szombierki Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 42,81 m2, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Bytom

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia lokal przyjazny dla zwierząt przy ul. Powstańców Warszawskich 38C w Bytomiu Nieruchomość: powierzchnia 27m Parter Elektryczne ogrzewanie Zamykane podwórko Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

279 000 zł48 m² 5 813 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wisto Nieruchomości prezentuje: 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji blisko parku Fazaniec! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,10 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyczółkowskiego

Śródmieście,Bytom

125 000 zł38 m² 3 255,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Do sprzedaży proponuję mieszkanie o powierzchni ok. 39m2 które położone jest w bloku na IV piętrze, blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piekarska

Śródmieście,Bytom

990 zł24 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ul. Piekarskiej 97 Nieruchomość: powierzchnia 24 m2 3 piętro Miejskie ogrzewanie Pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka, lodówka, kuchenka) Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bytom

249 000 zł49 m² 5 124,51 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Jeśli szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej okolicy jednocześnie blisko centrum, ta oferta może Cię zainteresować! Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

195 000 zł40 m² 4 937 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Bytom Szombierki Szukasz mieszkania na start lub pod inwestycję? To idealna propozycja! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jadwigi

Rozbark,Bytom

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka w kamienicy przy ul. Królowej Jadwigi 21 Nieruchomość: powierzchnia 39 m2. Piętro 3. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: w pobliżu wszystkie możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bytom

Łagiewniki,Bytom

240 000 zł52 m² 4 625,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 51,89 m2 z garażem (płatnym dodatkowo). Nieruchomość położona jest w dzielnicy Łagiewniki - spokojnej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Rozbark,Bytom

1 500 zł35 m² 43,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Oferujemy na wynajem - mieszkanie o powierzchni 35 m w cenie 1 500 zł. Nieruchomość zlokalizowana jest w Bytomiu przy ulicy Marii Konopnickiej, w dzielnicy Rozbark.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Harcerska

Szombierki,Bytom

130 000 zł27 m² 4 883,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super cena dla zdecydowanego klienta! 119 000! Na sprzedaż kawalerka z potencjałem - Bytom, ul. Harcerska, dzielnica Szombierki Jeśli szukasz mieszkania na start, pod inwestycję lub po prostu chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Śródmieście,Bytom

194 900 zł38 m² 5 155 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Wisto Nieruchomości prezentuje ustawne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 34 m2, zlokalizowane w Centrum Bytomia- przy ulicy Jana Matejki 35. Opis mieszkania: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bytom

1 250 zł22 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Jagiellońskiej 20 w Bytomiu Nieruchomość: powierzchnia 22 m2. IV piętro. Ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Szombierki,Bytom

230 000 zł48 m² 4 742,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne i rozkładowe 3- pokojowe mieszkanie w Bytomiu, szombierki, ul. Mazurska. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bytom

Bytom,śląskie

1 400 zł31 m² 44,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Nowoczesne M2 w Centrum Bytomia! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 31,14 m2 w wyremontowanej kamienicy w Bytomiu - w Centrum, usytuowane na pierwszym - trzypiętrowego budynku.