dowolna

Mieszkania w bloku Bytom - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

204 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

204 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

75 000 zł26 m² 2 884,62 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~do zamieszkania bez większych nakładów.~W naszej ofercie do sprzedania mieszkanie usytuowane na 11-tym piętrze w bloku 10 piętrowym, z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reptowska

Miechowice,Bytom

108 000 zł39 m² 2 739,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~ładne dwa pokoje W dobrej cenie~w naszej ofercie do sprzedania mieszkanie w spokojnej dzielnicy Bytomia - Miechowicach na 4 tym piętrze w bloku o niskiej zabudowie.~W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

165 000 zł68 m² 2 426,47 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~mieszkanie 3 pokojowe ustawne czyste zadbane w bardzo dobrym stanie, usytuowane na 8-ym piętrze w bloku o wysokiej zabudowie o pow. 68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Stroszek,Bytom

139 000 zł54 m² 2 572,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~jesteśmy z tobą w banku!~do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 4 tym piętrze w bloku 4-ro piętrowym, w cichej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

95 000 zł48 m² 1 979,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku o wysokiej zabudowie.~W cenie meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Miechowice,Bytom

149 000 zł62 m² 2 403,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy serdecznie!~cena do negocjacji!~ładne mieszkanie!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż mieszkanie ciepłe, słoneczne, usytuowane na wysokim parterze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

80 000 zł33 m² 2 424,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia!~polecamy~oferujemy na sprzedaż mieszkanie ciepłe, słoneczne z balkonem w dobrym stanie, usytuowane na 3 -cim piętrze w bloku o niskiej zabudowie. ~Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Miechowice,Bytom

114 900 zł49 m² 2 344,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! ~bezpłatne doradztwo kredytowe!~polecamy słoneczne mieszkanie w dobrym stanie, usytuowane na 3 cim piętrze w bloku 4 piętrowym.~Mieszkanie nadające się do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

119 000 zł50 m² 2 373,83 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~ustawne dwa pokoje. ~cena do negocjacji~w naszej ofercie do sprzedania mieszkanie w spokojnej dzielnicy Bytomia - Miechowicach na 3 cim piętrze w bloku w wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Bytom,śląskie

155 000 zł50 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~mamy Państwu do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane w kamienicy w centrum miasta przy ul.Rycerskiej na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Szombierki,Bytom

105 000 zł42 m² 2 482,27 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy serdecznie!~~cena do negocjacji.~BEZPŁATNE DORADZTWO KREDYTOWE!JESTEŚMY Z TOBĄ W BANKU!~Oferujemy na sprzedaż ustawne słoneczne mieszkanie znajdujące się na 7 mym pietrrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

105 000 zł47 m² 2 234,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprawdź! W mieszkaniu c.o.- gazowe (nowy piec dwu funkcyjny) LUB etażowe- węglowe z piecem w piwnicy. Mieszkanie w stanie do zamieszkania. W jego skład wchodzą: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

155 000 zł67 m² 2 306,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie własnościowe, na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Termomodernizacja 2012/2013 r. Mieszkanie słoneczne, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karb

Karb,Bytom

90 000 zł47 m² 1 914,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!jesteśmy Z tobą W banku! B. dobra lokalizacja!~cicha okolica- małe osiedle!~oferujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Stroszek,Bytom

150 000 zł63 m² 2 388,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania lokal na pierwszym piętrze w niskim bloku o powierzchni łącznej 62,80 m2. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

80 000 zł60 m² 1 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie w bloku o niskiej zabudowie w centrum Bytomia. Lokal składa się z dwóch dużych ustawnych pokoi, pięknej dużej kuchni, łazienki, osobno toalety. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worpie

Karb,Bytom

92 000 zł43 m² 2 139,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! 2 pietro~bezpłatne doradztwo kredytowe!~~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, mieszkanie usytuowane na 3 cim piętrze w Bytomiu dzielnica Karb.~Lokal składa się z 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

78 000 zł37 m² 2 085,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe- jesteśmy z tobą w banku!~w naszej ofercie do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 7-mym piętrze w bloku o wysokiej zabudowie. ~Mieszknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Arki Bożka

Arki Bożka,Bytom

179 000 zł50 m² 3 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne, zadbane i po kapitalnym remoncie w 2012roku trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z zadbaną klatką schodową zamykaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siemianowicka

Bytom,śląskie

56 000 zł33 m² 1 696,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja Kawalerka o pow. 33,30 m2 na drugim piętrze przy ulicy Siemianowickiej. Mieszkanie składa się z pokoju z balkonem, kuchni, łazienki i przedpokoju. Posiada centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Stroszek,Bytom

110 000 zł39 m² 2 820,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy- stan bardzo dobry.~BEZPŁATNE DORADZTWO KREDYTOWE!~Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe położone w spokojnej dzielnicy Stroszek w Bytomiu. Mieszkanie znajduje sie na 3 - cim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

145 000 zł52 m² 2 788,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje! wysoki standard!~gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe słoneczne mieszkanie nadajace się do zamieszkania bez nakładów, ~usytuowane na 4 -tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nickla

Miechowice,Bytom

139 000 zł62 m² 2 241,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż mieszkanie ciepłe, słoneczne, usytuowane na 1wszym piętrze w bloku o niskiej zabudowie. ~Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

70 000 zł30 m² 2 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka, bardzo dobra lokalizacja Bytom Centrum.Blisko przystanek,sklepy,kościół,poczta,szpital,poradnia,sklepy typu market,basen,lodowisko,park,blisko CH Agora i dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

55 000 zł29 m² 1 877,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy! ~bezpłatne doradztwo kredytowe!jesteśmy Z tobą W banku!~oferujemy mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie. ~Mieszkanie do odnowienia oraz częściowego remontu.Usytowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rozbark

Rozbark,Bytom

129 000 zł38 m² 3 394,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie kompleksowo wyposażone. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Rozbark w budynku po kapitalnym remoncie. Wykonana termomodernizacji, klatka schodowa bardzo ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

125 000 zł46 m² 2 717,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!stan bardzo dobry~bezpłatne doradztwo kredytowe!~polecamy mieszkanie własnościowe w bardzo dobrym stanie, usytuowane na 4 tym piętrze w bloku o wysokiej zabudowie.~Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

120 000 zł47 m² 2 553,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! ~stan bardzo dobry~bezpłatne doradztwo kredytowe!~polecamy mieszkanie własnościowe w bardzo dobrym stanie, usytuowane na 8 piętrze w bloku o wysokiej zabudowie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

105 000 zł46 m² 2 282,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~słoneczne ustawne dwa pokoje W dobrej cenie~w naszej ofercie do sprzedania mieszkanie w spokojnej dzielnicy Bytomia - Miechowicach na 10 tym piętrze w bloku o wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stolarzowicka

Miechowice,Bytom

117 000 zł39 m² 2 992,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy ładne mieszkanie W bytomiu miechowicach.CENA DO NEGOCJACJI!~W naszej ofercie do sprzedaży wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się w Bytomiu Miechowice. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Szombierki,Bytom

107 000 zł42 m² 2 529,55 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Szombierki,Bytom

86 000 zł38 m² 2 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe! jesteśmy z tobą w banku!~mamy Państwu do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

145 000 zł66 m² 2 196,97 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~mieszkanie spółdzielcze własnościowe w dobrym stanie, usytuowane na 9 tym piętrze w bloku o wysokiej zabudowie o pow. 65,47m2. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Bytom,śląskie

140 000 zł51 m² 2 745,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie o powierzchni 51 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju, i jest usytuowane na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

93 000 zł47 m² 1 978,72 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! 3 ustawne pokoje.~BEZPŁATNE DORADZTWO KREDYTOWE!~Oferujemy mieszkanie własnościowe, w dobrym stanie, usytuowane na 10- piętrze w bloku o wysokiej zabudowie.~Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

71 500 zł32 m² 2 234,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bytom, centrum - oferujemy wyremontowane mieszkanie typu M-2 o powierzchni 32 m2, położone na IV piętrze IV- piętrowego bloku. Ściany pokoju gładź gipsowa, podłoga panele. W kuchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reptowska

Miechowice,Bytom

99 000 zł39 m² 2 538,46 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~ładne dwa pokoje W dobrej cenie~w naszej ofercie do sprzedania mieszkanie w spokojnej dzielnicy Bytomia - Miechowicach na 7 mym piętrze w bloku o wysokiej zabudowie.~W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupińskiego

Szombierki,Bytom

114 000 zł42 m² 2 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy ustawne mieszkanie, w bardzo dobrym stanie w Szombierkach, usytuowane na 1 wszym piętrze w bloku o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

149 900 zł63 m² 2 379,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ppolecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~~oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Bytomiu-Miechowicach o powierzchni 63m.~Mieszkanie jest usytuowane na 1 piętrze w czteropietrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stroszek

Stroszek,Bytom

140 000 zł58 m² 2 413,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowość okazja! ładne 3-pokojowe mieszkanie w bardzo spokojnej okolicy - Bytom Stroszek. Prócz pokoi jest jeszcze kuchnia, łazienka wraz z wc i przedpokój. Na podłogach w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nickla

Miechowice,Bytom

138 000 zł48 m² 2 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!stan bardzo dobry~bezpłatne doradztwo kredytowe!~polecamy mieszkanie własnościowe w bardzo dobrym stanie, usytuowane na 3 cim piętrze w bloku o niskiej zabudowie.~Mieszkanie do.