dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Bytom - Oferty wynajmu i sprzedaży

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

175 000 zł62 m² 2 822,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie W bytomiu W naszej ofercie do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się w Bytomiu Miechowice. Mieszkanie usytuowane na 6-stym piętrze w 11-sto kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Arki Bożka

Arki Bożka,Bytom

133 000 zł45 m² 2 955,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! super okazja! W naszej ofercie do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 45.20m2 znajdujące się w spokojnej dzielnicy Bytomia - Arki Bożka, usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Miechowice,Bytom

131 000 zł48 m² 2 729,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane na piątym piętrze w bloku o wysokiej zabudowie. Mieszkanie składa się w dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki wraz z wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Bytom,śląskie

159 960 zł62 m² 2 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze, po wymianie okien i drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

82 000 zł45 m² 1 822,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazyjna cena!bytom szombierki 45m W cenie 82 000 zł.Oferujemy państwu mieszkanie w Bytomiu Szombierkach na spokojnym osiedlu , na 3-cim piętrze 4-ro piętrowego bloku(1967r).Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

84 000 zł35 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum Bytomia usytuowane na 7 piętrze w ocieplonym bloku o wysokiej zabudowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

98 000 zł39 m² 2 512,82 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku wysokiej zabudowie. Cena mieszkania zawiera zabudowe kuchenną i zabudowaną szafe Komandor(gwarancja 4 lata).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Szombierki

Szombierki,Bytom

73 000 zł28 m² 2 607,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! ładna kawalerka W bytomiu-szombierki! Oferujemy na sprzedaż kawalerkę usytuowaną na wysokim parterze w bloku o niskiej zabudowie, klatka schodowa czysta. Mieszkanie składa się ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rozbark

Rozbark,Bytom

110 000 zł47 m² 2 340,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena do negocjacji! możliwość dokupienia garażu! Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47,1m położone w Bytomiu - dzielnica Rozbark, usytuowane na 5-tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

103 000 zł43 m² 2 395,35 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie w Bytomiu-Szombierkach. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki razem z wc. Mieszkanie po wymianie instalacji wodno-kanalizacyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

120 000 zł47 m² 2 553,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! mieszkanie W bytomiu- szombierkach! W naszej ofercie do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow.47,2m2 znajdujące się w Bytomiu-Szombierkach. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

88 000 zł35 m² 2 514,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku o wysokiej zabudowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni widnej, zabudowanej oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

159 000 zł68 m² 2 338,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mam do sprzedania mieszkanie znajdujące się w Bytomiu-Miechowicach. Jest to w chwili obecnej najlepsza dzielnica Bytomia. Są tu szkoły, przedszkola, sklepy i centrum handlowe Plejada. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Śródmieście,Bytom

100 000 zł30 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest po remoncie, urządzone i gotowe do zamieszkania. Cena jest do negocjacji. Preferowana zamiana na mieszkanie w Tychach - kawalerka lub większe (oczywiscie za dopłatą)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

205 000 zł64 m² 3 203,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Mieszkanie składa się w trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz osobnego wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

98 000 zł33 m² 2 969,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super cena! Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow. 33 m2 w Bytomiu dzielnica Miechowicei usytuowane na 2-gim piętrze w bloku wielorodzinnym. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

145 000 zł62 m² 2 338,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Bytomiu Miechowicach usytuowane na 1 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Blok po remoncie, ocieplony i pomalowany, nowe drzwi zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

112 000 zł47 m² 2 382,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane na dziewiątym piętrze w bloku o wysokiej zabudowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sucha Góra

Sucha Góra,Bytom

165 000 zł60 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie w bloku o niskiej zabudowie. Blok ocieplony, klatka zadbana, nowe drzwi zewnętrzne oraz domofon. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

85 000 zł33 m² 2 575,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Mieszkanie składa się w dwóch pokoi, "ślepej" kuchni, łazienki wraz z wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

100 000 zł39 m² 2 564,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie bytom-miechowice! Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w Bytomiu-Miechowicach usytuowane na dziewiątym piętrze bloku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

90 000 zł38 m² 2 368,42 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie posiada nowe okna plastikowe, nowe drzwi, podłogę panelową, wykafelkowaną kuchnie i łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bytom

90 000 zł37 m² 2 432,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w Bytomiu, usytuowane na czwartym piętrze w bloku wielorodzinnym. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Śródmieście,Bytom

800 zł34 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

mieszkanie ładne przytulne wyremontowane 2 pokoje slepa kuchnia przedpokuj wc z łazienką wypoazżenie w pokoju szfa zabudowana kuchnia zlewozmywak lodówka kuchenka gazowa blat kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bytom

Bytom,śląskie

51 000 zł21 m² 2 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy małe mieszkanie do remontu z niewielkim czynszem 150 zł wraz z funduszem remontowym. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze 11 -sto kondygnacyjnego bloku, składa się z 1 pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karb

Karb,Bytom

148 000 zł60 m² 2 466,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o pow. 60,37 m2 w Bytomiu dzielnica Karb usytuowane na 10-mym piętrze w bloku wielorodzinnym. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Szombierki,Bytom

125 000 zł48 m² 2 604,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super cena! Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow. 48 m2 w Bytomiu dzielnica szombierki usytuowane na parterze w bloku wielorodzinnym. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Bytom,śląskie

140 000 zł52 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie,w spokojnej okolicy.Okna plastikowe,panele,kafelki. Na sprzedaz od zaraz!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

700 zł30 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia >Mieszkanie jednopokojowe, po remoncie, całkowicie umeblowane, widna kuchnia, łazienka wykafelkowana. Centralne ogrzewanie. Tylko powazne oferty  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podhalańska

Szombierki,Bytom

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe w Bytomiu Szombierkach od 1 lipca 2009r. Cena 1100 (w tym czynsz) + opłaty licznikowe (gaz, prąd, ok. 150zl co 2 miesiąc).Mieszkanie ciepłe i przytulne. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

175 000 zł62 m² 2 822,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 62 m.kw. + dodatkowy przedpokój o powierzchni ok. 6 m.kw. Bardzo słoneczne mieszkanie. Duża otwarta kuchnio-jadalnia, okna pcv, wc, osobno łazienka. Posadzki: przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mochnackiego