dowolna

Mieszkania umeblowane Bytom - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

204 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

204 ogłoszenia

209 000 zł28,58 m² 7 312,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1893

Opiekun oferty Wojciech Zając tel.   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,73 m, położonego na ostatnim piętrze pięknie zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł92,40 m² 5 411,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość przy ul. Katowickiej w Bytomiu o powierzchni 92 m , która została podzielona na dwa osobne mieszkania. Mimo że prawnie jest to jedna nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł48,36 m² 4 321,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,36 m2 zlokalizowane w Bytomiu Szombierki przy ul. Harcerskiej 7. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł65 m² 4 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w centrum Bytomia w okolicy Placu Rodła, położone w kamienicy na 1 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość do wynajęcia, położoną w Bytomiu przy ulicy Stefana Batorego 22. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 200 m , które zostało połączone z pierwotnie dwóch mniejszych mieszkań, znajdujące się na pierwszym piętrze eleganckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł31,20 m² 5 544,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Agent prowadzący: tomasz, tel.   Do sprzedaży przestronna kawalerka znajdująca się w śródmieściu Bytomia przy ul. Grottgera. Mieszkanie, usytuowane jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł36,63 m² 5 323,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do oglądania. Oferujemy do kupienia wyremontowane , jasne, wygodne mieszkanie w Bytomiu w dobrej lokalizacji (ul. Al.Legionów; okolic Szpitala Górniczego, szkoły). Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł70 m² 6 271,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 70,00 m , położone w samym sercu Bytomia, w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie, znajdujące się w budynku przy ul. Mickiewicza,.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w jednej z najlepszych i najspokojniejszych dzielnic Bytomia przy ul.Arki Bożka.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł47,60 m² 4 831,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny do częściowego remontu w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu Śródmieścia w południowej części dzielnicy Miechowic w Bytomiu Miechowice. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł60,65 m² 5 919,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

homfi prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Bytomiu lokalizacja Mieszkanie położone jest w Bytomiu, w dzielnicy Stroszek Dąbrowa Miejska, przy Placu Powstańców Śląskich 1C.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł62 m² 5 241,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż! wysoki parter! bytom- stroszek! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 65 m2 (powierzchnia użytkowa 62 m2 + piwnica 3 m2) w Bytom- dzielnica Stroszek, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł215,54 m² 2 737,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna nieruchomość mieszkalno-usługowa o łącznej powierzchni 215,54 m , zlokalizowana w ścisłym centrum Bytomia. Część mieszkalna ok. 75 m -obejmuje salon.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł49 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży jasnego i przytulnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Piekarskiej z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. Opis nieruchomości: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

209 900 zł38,50 m² 5 451,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane w budynku z 1973 roku. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł48 m² 4 479,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukamy osoby zainteresowanej zakupem mieszkania i pozostawieniem obecnego najemcy. Jest to dobra opcja inwestycyjna ze względu na fakt, że obecny najemca jest sprawdzony mieszka od lat i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł78,61 m² 4 821,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Przestronne mieszkanie w kamienicy w sercu Bytomia - ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego na sprzedaż. Oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,61 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł56,17 m² 30,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażone klimatyczne mieszkanie w spokojnej części Bytomia. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w w zadbanym budynku mieszkalnym po termomodernizacji. Miejsca parkingowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone na 6 tym piętrze w bloku 10 piętrowym o powierzchni 50 m2. Mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu Szombierkach. Mieszkanie ustawne nadające sie do.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł45,32 m² 5 955,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

W naszej ofercie 2 mieszkania inwestycyjne lub do własnego zamieszkania Bytom ul. Katowicka 56 (centrum miasta). Mieszkanie nr 1 Metraż: 48,32 m2 (sypialnia plus przestronny salon z kuchnią) Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł34,20 m² 4 941,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34,20 m , położone na 3. piętrze 10 piętrowego bloku z windą, w doskonałej lokalizacji - przy Placu Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł49,24 m² 3 655,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedaży proponuję bardzo ładne mieszkanie które położone jest na I piętrze w niskim bloku. Mieszkanie znajduje się w śródmieściu Bytomia w okolicach Placu Słowiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł35,75 m² 6 013,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

0% prowizji! Lokal mieszkalny do częściowego remontu w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Bytomiu Szombierki. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 37,45 m2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35,50 m² 36,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Bytomiu przy ul. Franciszka Smółki 3 Budynek znajduje się w dzielnicy Rozbark. Mieszkanie o powierzchni 35,5m2, na 3. piętrze, jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł39,60 m² 42,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od ręki! - 39,6 m2 | 2 piętro | Bytom, ul. Elizy Orzeszkowej Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39,6 m2, położone na I piętrze w budynku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł67,40 m² 12 314,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Poszukujecie komfortowego, wyjątkowego mieszkania z tarasem, garażem i ogródkiem w jednym? Zapoznaj się z poniższą oferta dostępną tylko w naszym biurze! Oferujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł62,62 m² 6 707,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie w Bytomiu Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 62m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

339 000 zł60 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz czegoś wyjątkowego? Wnętrza nowoczesnego z dużą otwartą przestrzenią ? Gotowego do zamieszkania i urządzonego że zapiera dech. zapraszam. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł35,40 m² 6 751,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Bytomiu, z bardzo niskim czynszem i pełnym wyposażeniem w cenie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł87,85 m² 5 919,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Nowa cena! Wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy w okolicy Szkoły Muzycznej, opery Śląskiej oraz Szkoły Baletowej. Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa kawalerka do wynajęcia | komfort - styl - doskonała funkcjonalność Do wynajęcia wyjątkowa, w pełni umeblowana kawalerka, która łączy nowoczesny komfort z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł71 m² 3 661,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne i niezwykle ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m , zlokalizowane w samym sercu Bytomia przy ul. dr. Józefa Rostka. To wyjątkowa szansa dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38,91 m² 7 684,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży! Mieszkanie o powierzchni 38,91 m2 w Bytomiu, w dzielnicy Łagiewniki, przy ulicy Górnośląskiej. To idealne miejsce dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł34,10 m² 6 448,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie W doskonale skomunikowanej lokalizacji nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Bytomiu w dzielnicy Rozbark przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł48,36 m² 4 321,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

349 999 zł45 m² 7 777,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zatrzymaj się, poczuj emocje, spełnij marzenia Są przestrzenie, które się ogląda i są takie, które się czuje. Tutaj światło sunie po jasnych podłogach jak jedwab, miękkie tkaniny.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł58 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Placu Akademickim 750m od rynku w Bytomiu najważniejsze informacje Mieszkanie o powierzchni 58 m2 Gotowe do zamieszkania Kameralny budynek Świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł45,18 m² 5 511,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie o powierzchni 45,18 m przy ul. Tysiąclecia, bytom Stroszek Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł41 m² 7 292,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena: 299 000 zł Powierzchnia: 41 m Piętro: 3/3 Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bytom

Śródmieście,Bytom

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do Sprzedania: mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane na 1 piętrze 3-piętrowej kamienicy, znajdującego się nieopodal parku przy ul. Powst.Warszawskich w Bytomiu. Kamienica po kompleksowym.