dowolna

Mieszkania umeblowane Bytom - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

202 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

202 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Bytom,śląskie

159 999 zł58 m² 2 735,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Gorąco Polecam do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w cichej i pięknej okolicy Centrum Bytomia przy ul.Pułaskiego .W pobliżu znajduje się lodowisko,biedronka,sklepy ,szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Bytom,śląskie

145 000 zł48 m² 3 005,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Bytomia (ul. Fałata) 48,25m2, 2 pokoje, duża widna kuchnia, łazienka, wysoki parter, po kapitalnym remoncie (nowe: wylewki, kafle, gładzie,sufity, wszystkie instalacje, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grota-Roweckiego

Szombierki,Bytom

740 zł28 m² 26,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana kawalerka po generalnym remoncie. Ogrzewanie elektryczne + kominek na romantyczne wieczory. Grota Roweckiego 2. Blisko uczelni. Dobra komunikacja. Najem z możliwością kupna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nickla

Miechowice,Bytom

900 zł50 m² 18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

O k A Z J A ! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe,częściowo umeblowane ( w pokoju meblościanka, wersalka drugi pokój podobnie wyposażony - w podstawowym standardzie ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Miechowice

Miechowice,Bytom

850 zł70 m² 12,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia od 01.10 2011 mieszkanie 4 - pokojowe, wykończone w wysokim standardzie. Kuchnia zabudowana na wymiar, łazienka kompletnie wyposażona,pokoje umeblowane częściowo ( komoda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podhalańska

Szombierki,Bytom

139 000 zł51 m² 2 725,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Komfortowe mieszkanie trzypokojowe z oddzielnymi nie przejściowymi pokojami , przedpokojem, kuchnia widna, łazienka i ubikacja osobno. Zielona okolica w pobliżu szkoła , przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolarzowicka

Miechowice,Bytom

155 000 zł54 m² 2 870,37 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

TRzy pokoje umeblowane ,kuchnia widna z oknem wychodzacym na balkon,sprzet agd,okna plastykowe lazienka wykafelkowana,ubikacja podobnie osobna,dwa przedpokoje szafy wnekowe na zamowienie,drzwi nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stroszek

Stroszek,Bytom

800 zł39 m² 20,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, po generalnym remoncie,do wynajęcia od zaraz. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, przedpokoju i łazienki. Ogrzewanie - centralne gazowe. Łazienka wykafelkowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymały

Stroszek,Bytom

88 000 zł36 m² 2 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w Bytomiu w dzielnicy Stroszek. Jeden pokój, okna wychodzące na południe. Do lokalu przynależy: balkon, piwnica. Komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Miechowice,Bytom

139 000 zł48 m² 2 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne mieszkanie w spokojnej dzielnicy Bytomia-Miechowice. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, na ścianach gładzie, okna plastikowe. Na przedpokoju duża zabudowana szafa. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwarecka

Śródmieście,Bytom

66 000 zł33 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Bytom, obrzeźe śródmieścia. 33m2. Mieszkanie urządzone z myślą o jak najniźszych kosztach eksploatacji. Zamiast łazienki - kabina prysznicowa w kuchni. Ogrzewanie elektryczne - II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

130 000 zł43 m² 3 023,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania przytulne mieszkanko na 4 piętrze w niskim bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Lokal jest po całkowitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Energetyki

Miechowice,Bytom

1 000 zł51 m² 19,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal w stanie dobrym: na ścianach tapety, na podłogach panele, płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bytom

150 000 zł48 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi, dużej kuchni, łazienki, w spokojnej okolicy, w pobliżu alejki parkowej. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woźniaka

Śródmieście,Bytom

71 500 zł38 m² 1 906,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dobrym stanie ale do remontu. Plastikowe okna i nowe drzwi, drewniane podłogi. Piwnica w wymiarze 5,20m2. W pełni wyposażona kuchnia połączona z salonem, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rozbark

Rozbark,Bytom

135 000 zł38 m² 3 552,63 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2. W cenie mieszkania jest garaż murowany!4min. od domu. Blok strzeżony przez ochrone.Lokal po remoncie, wymienione intalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Felińskiego

Miechowice,Bytom

1 150 zł46 m² 24,89 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bytom Miechowice Felińskiego odnowione Cena: 1 150,00 zł - do uzgodnienia Liczba pokoi: 2 pokoje+balkon logia Powierzchnia: 46 m2 Piętro: 7 położenie super lokalizacja: * Osiedle położone blisko lasu;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Bytom

135 000 zł31 m² 4 354,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe , po gruntownym remoncie,w bardzo spokojnej dzielnicy Bytomia.W pobliżu Przystanek Autobusowy,Stacja Benzynowa,Przychodnia, Biedronka i przedewszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Bytom

850 zł34 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bez pośredników kawalerka w centrum Bytomia Cena razem z czynszem + media. Kontakt -tel 500**700**503

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorzowska

Rozbark,Bytom

140 000 zł52 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Oferty Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 52m2 w Bytomiu oś.Rozbark. Posiada 3 pokoje (w tym jeden pokój przechodni), widną kuchnię oraz łazienkę z wc. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstańców Śląskich

Bytom,śląskie

140 000 zł82 m² 1 707 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Bytomiu ( Centrum).Mieszkanie znajduje się w kamienicy 2 piętrowej na 1 piętrze .Powierzchnia mieszkania to 82,60m2 w skład której wchodzą 4 pokoje ,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Stroszek,Bytom

130 000 zł40 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

bardzo ładne wyremontowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Bytom,śląskie

870 zł42 m² 20,71 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bytom, do wynajęcia, mieszkanie umeblowane, 2 pokojowe, 42m.kw, kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon, wszystkie media, centralne ogrzewanie,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zabrzańska

Szombierki,Bytom

118 000 zł43 m² 2 744 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży bardzo funkcjonalne i gustowne mieszkanie 2-pokojowe, pokoje są niezalezne. Okna nowe plastikowe, na popdłogach panele i kafle. Mieszkanie po remoncie, z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymały

Stroszek,Bytom

131 000 zł50 m² 2 620 zł/m²

 

Piętro:3/4