dowolna

Mieszkania umeblowane Bytom - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

202 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

202 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Bytom

430 000 zł64 m² 6 767,39 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy widne mieszkanie 63,54 m2 , wysoki parter, , ogrzewanie miejskie mieszkanie składa się z 3 pokoi, łazienki, osobnego wc, przedpokoju oraz kuchni. Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Miechowice,Bytom

259 000 zł48 m² 5 396 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Bytom Miechowice Powierzchnia: 47,9 m | 8. piętro | Winda | Blok po termomodernizacji Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bytom

Bytom,śląskie

800 zł25 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** kawalerka po remoncie *** do wynajęcia *** Oferta na wyłączność *** Bytom Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal mieszkalny - kawalerkę , położoną na dogodnym I piętrze w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Śródmieście,Bytom

140 000 zł62 m² 2 273,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

0% prowizji! Lokal mieszkalny do remontu w atrakcyjnej lokalizacji w Bytomiu Śródmieście ul. Kolejowa. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe o pow 61,57 m2 na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupińskiego

Szombierki,Bytom

239 000 zł41 m² 5 829,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie na start lub pod wynajem Bytom, szombierki! Idealne dla Ciebie! Powierzchnia: 41 m Piętro: 4/4 Cena: do uzgodnienia Dlaczego warto? To mieszkanie to doskonała okazja, idealne na pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

249 999 zł61 m² 4 098,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Wejdź i zamieszkaj! Z ogromną przyjemnością opowiem o mieszkaniu, które jest gotowe na Ciebie i z całą pewnością każdego dnia dostarczy Ci mnóstwo radości i doda energii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Śródmieście,Bytom

770 zł25 m² 30,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Wynajęte! Oferta Wynajmu Mieszkań w Odrestaurowanej Kamienicy z 1896 roku w Centrum Bytomia przy ulicy Krakowskiej 28. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Miechowice,Bytom

379 999 zł71 m² 5 367,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie W bardzo dobrej lokalizacji - 4 pokoje - dwa balkony - tylko U nas! Dzień dobry, przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 70,8 m2, zlokalizowane w Bytomiu, miechowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Śródmieście,Bytom

249 000 zł52 m² 4 788,46 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Szukasz mieszkania w centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 52 m 2, usytuowane na parterze w bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Rozbark,Bytom

269 000 zł91 m² 2 969 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w Bytomiu, przy ul. Królowej Jadwigi 21. Opis nieruchomości: nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 90 m, położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Miechowice,Bytom

220 000 zł41 m² 5 420,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bytom Miechowice 2 pokoje 37 m2 piwnica balkon Cena: 220 000 zł Bytom, ul. Francuska - zgrabne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem położone na drugim piętrze w czteropiętrowym kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Rozbark,Bytom

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem centrum Bytomia, ul. Tuwima Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chorzowska

Rozbark,Bytom

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 32 m2, zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Chorzowskiej 12a, w wyremontowanym wieżowcu. Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Woźniaka

Śródmieście,Bytom

196 000 zł38 m² 5 216 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Jeśli marzysz o cichym, jasnym mieszkaniu w bloku na ogrodzonym terenie, ta alternatywa to idealne rozwiązanie dla Ciebie! lokalizacja: województwo śląskie, bytom, śródmieście Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzegowska

Szombierki,Bytom

199 000 zł38 m² 5 259 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Bytom Szombierki Szukasz mieszkania na start lub pod inwestycję? To idealna propozycja! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Śródmieście,Bytom

595 000 zł147 m² 4 059,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zakupu wyjątkowego, luksusowego apartamentu, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ta w pełni wyposażona i umeblowana nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Śródmieście,Bytom

1 900 zł58 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia komfortowe, bardzo zadbane, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58 m , usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fałata

Śródmieście,Bytom

335 000 zł55 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferuję na sprzedaż wyremontowane , nowoczesne , komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 położone na parterze w 4 kondygnacyjnym budynku-Bytom przy ul. Fałata Mieszkanie po ukończonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Szombierki,Bytom

195 000 zł37 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Bytomia Szombierki. Mieszkanie o powierzchni 37m , idealne zarówno pod inwestycję, jak i dla osób prywatnych. Opis mieszkania: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zelwerowicza

Stroszek,Bytom

279 000 zł49 m² 5 700,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze, zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 2 pokoje | 48,94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Józefczaka

Bytom,śląskie

1 600 zł31 m² 51,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne M2 w Centrum Bytomia! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 31,14 m2 w wyremontowanej kamienicy w Bytomiu - w Centrum, usytuowane na pierwszym - trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piekarska

Śródmieście,Bytom

127 000 zł33 m² 3 823 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż po remoncie kawalerka o powierzchni 33,22 m2 na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy w Bytomiu - Śródmieście. W skład mieszkania wchodzą : - 1 pokój, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Siemianowicka

Bytom,śląskie

900 zł25 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę wynajmu fajnej i dobrze położonej kawalerki, zwłaszcza dla osób ceniących sobie ciszę i swoją prywatność. Budynek posadowiony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bytom

Rozbark,Bytom

1 250 zł16 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem kawalerkę o powierzchni 16,25m2 w pełni wyposażoną gotową do wejścia. Kamienica po kapitalnym remoncie. Nieruchomość w pełni wyposażona i gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Śródmieście,Bytom

199 000 zł38 m² 5 263 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Wisto Nieruchomości prezentuje ustawne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 34 m2, zlokalizowane w Centrum Bytomia- przy ulicy Jana Matejki 35. Opis mieszkania: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Bytom

990 zł36 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia super mieszkanie przy ul. Powstańców Warszawskich 38C w Bytomiu *przyjazne dla zwierząt *powierzchnia: 37 m2 *1 piętro *elektryczne ogrzewanie *posiada zamykane podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miarki

Śródmieście,Bytom

1 090 zł34 m² 32,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *świetne mieszkanie przy ul. K. Miarki 14 (ścisłe centrum) *elektryczne ogrzewanie *powierzchnia 34 m2 *parter *pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka, lodówka, piekarni) *idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Bytom

990 zł25 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ul. Powstańców Warszawskich 38C *w pełni umeblowane *powierzchnia: 25 m *parter *ogrzewanie elektryczne *zamykane podwórko *idealne dla 1 2 osób *ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Miechowice,Bytom

239 000 zł39 m² 6 097 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokoje z dużym balkonem Bytom Miechowice cena 239 tyś Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, łazienką, przedpokojem i piwnicą. Powierzchnia 39,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciechowskiego

Stroszek,Bytom

1 300 zł34 m² 38,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** kawalerka do wynajęcia *** tylko U nas! *** Bytom Stroszek Przedstawiam ofertę lokalu mieszkalnego - kawalerki - o powierzchni użytkowej 33,60 m2 - do wynajęcia. Oferowany lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Bytom,śląskie

2 200 zł104 m² 21,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Śródmieście,Bytom

239 000 zł46 m² 5 141 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro wisto Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w Bytomiu, zlokalizowanego przy ulicy Katowickiej. Mieszkanie przeszło gruntowny remont kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witczaka

Rozbark,Bytom

249 000 zł53 m² 4 698,11 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe z balkonem mieszkanie o pow. 53 m2 położone na 4 piętrze wieżowca w Bytomiu przy ul Witczaka. Mieszkanie po remoncie, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bytom

Rozbark,Bytom

1 250 zł16 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

399 000 zł82 m² 4 848,12 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu, apartament w jednej z zabytkowych kamienic mieszczącej się w sercu Bytomia. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, stylizowane na wzór paryskiego mieszkania. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wallisa

Bytom,śląskie

1 050 zł36 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyzacja Dwa rodzaje ogrzewania Słoneczne mieszkanie Wyspa Adres: bytom, śródmieście, ul. Wallisa 25 Cena: 1050pln + czynsz 550 pln Powierzchnia: 36 m Piętro: 1 | Budynek ocieplony Umeblowanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórna

Śródmieście,Bytom

205 000 zł82 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 82 m , zlokalizowane na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1924 roku przy ulicy Podgórnej w Bytomiu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Bytom,śląskie

1 260 zł50 m² 25,02 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia proponuję mieszkanie o powierzchni 50m2 przy ul. Olimpijskiej w Bytomiu w okolicach parku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z balkonem, sypialni, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwarecka

Śródmieście,Bytom

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie! Prezentujemy Państwu pod wynajem przytulne mieszkanie, mieszczące się na IV piętrze niskiego bloku na ulicy Gwareckiej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie jeszcze nie było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Śródmieście,Bytom

2 000 zł48 m² 41,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Silesia Cztery Kąty proponuje Państwu do wynajęcia bardzo przytulne mieszkanie w wysokim standardzie zlokalizowane w ścisłym centrum Bytomia tuż przy parku Kachla, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Szombierki,Bytom

197 000 zł39 m² 5 040,94 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Polecam do sprzedaży ładne, słoneczne, rozkładowe mieszkanie które znajduje się w Szombierkach przy ul. Małachowskiego na.